2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Yiyorum çokta mutluyum 😂 abartmadan hergün olmamak kaydıyla yiyorum ben ya. 9 ay var önümde bende insanım 😬 azıcık kilo problemim var olmasa daha fazla da yerdim yani.
benimde kilo sorunum var canim malesef. arada odullendiriyorum kendimi onuda yapmasam cidden depresyona girerim normalde et tavuk cok tuketmeyen biriyim hepte sebze olmuyor iste arada boyle oluyor😁

kizcelerr of ben bugun zararli bisi yedim ama canim cok istedi sizde fast food tuketiyor musunuz kacamak🙈 bi anlik geldiler bana yetti sebzeden biktm artik😁
İçinde sosis, salam olmayan iyi pişmiş her türlü fast food yiyorum çünkü onları aşeriyorum normal zamanda yemezdim 😂

İçinde sosis, salam olmayan iyi pişmiş her türlü fast food yiyorum çünkü onları aşeriyorum normal zamanda yemezdim 😂
aynen canim bende salam sosis sucuklu olanlari tercih etmiyorum ama.onun disindakini affetmem yerim.yedimde ilk 3 aylik donemde 2kez kacamak yapmis olcam insallah bence cok degil oh yarasin yarasin😁

aynen canim bende salam sosis sucuklu olanlari tercih etmiyorum ama.onun disindakini affetmem yerim.yedimde ilk 3 aylik donemde 2kez kacamak yapmis olcam insallah bence cok degil oh yarasin yarasin😁
Tabi tabi şifa olsun 😅 bende %90 ında sebzeli balıklı tavuklu bilmem neli düzenli dengeli beslenip %10 unda da tehlikeli olmayan şeylerfen kaçamaklar yapmayı hedefliyorum kendime. %100 uyum gösterebilmek isterdim ama no olmaz yani zorlamamak gerek 😂

Tabi tabi şifa olsun 😅 bende %90 ında sebzeli balıklı tavuklu bilmem neli düzenli dengeli beslenip %10 unda da tehlikeli olmayan şeylerfen kaçamaklar yapmayı hedefliyorum kendime. %100 uyum gösterebilmek isterdim ama no olmaz yani zorlamamak gerek 😂
kesinlikle mental saglikta onemli🤓

kizcelerr of ben bugun zararli bisi yedim ama canim cok istedi sizde fast food tuketiyor musunuz kacamak🙈 bi anlik geldiler bana yetti sebzeden biktm artik😁
Geçenlerde ben de yaptım o kaçamağı ama pişman değilim🙈bayılırım hamburger yanında patates kızartması of canım çekti bak şimdi😂ama bu hamilelik döneminde tutmaya çalışıyorum ayda bir iki kere falan yerim iyi pişmiş olmasına dikkat tabi

Sırt ve bel ağrısı bende de oluyo canım çok geceleri özellikle hat safhada.. sen ihmal etme ama canım ağrın varsa
Canım ağrıların için magnezyum içmeyi denedin mi ben ilk gebeliğimde çok sırt ağrısı yaşadım ve suda eriyen magnezyum içmeye başladım ağrılarım kesildi , dr önermişti

Güzel ilerlemiş canım değerlerin maşallah 🧿🧿😊😊🥰 inşallah canımm iyidir 🤗 ne zaman oluyor kontrol günün yani kaç olcaksın o gün?
Sağol canım 🥰 bugün dayanamadık gittik kontrole çok şükür keseyi gördük ama pzt günü tekrar gidecem tüp Bebek doktorum pzt haber ver demişti 🥰pzt günü 6+3 olmuş olacak

Hayat su Hayat su canım sağlıkla gelsin kuzun🤲 sen işin göbeğinden, çok güzel bir mesleğin var, Rabbim güç kuvvet versin🤲 bana Özlem Soyutemizi söylediler, iyi yorum da duydum kötü de 🤔 @savascii adlı arkadaşta ona gidiyor ve çok memnun... Sen de bir tecrübe et bakalım, bize düşüncelerini yazarsın. Biz daha çok küçüğüz biraz büyüyüp öyle gidelim diyoruz.
Sağol canım benim 🥰bende bugün başka bir doktora gittim ona sıra bulamayınca çok şükür keseyi gördük 🥰 inşallah kalp atışı ni da duyarım 🤲

Geçenlerde ben de yaptım o kaçamağı ama pişman değilim🙈bayılırım hamburger yanında patates kızartması of canım çekti bak şimdi😂ama bu hamilelik döneminde tutmaya çalışıyorum ayda bir iki kere falan yerim iyi pişmiş olmasına dikkat tabi
Aynen o kadarciktan bisi olmaz canim😇

Mrb kızlar ben bugün keseyi gördüm 🥰 Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin 🤲bide normalde 5+6 olması gerekirken 5+1 çıktı vajinal USG de normal mi sizce tüp Bebek benimki son âdet 18 kasim transfer tarihi 7 Aralık 😇 çift embriyo transferi olmuştum tek kese göründü 🥰kese de 9 mm dedi normal mi

Eklentiler

• IMG_20221229_171625.jpg
    IMG_20221229_171625.jpg
    80,2 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_20221229_171603.jpg
    IMG_20221229_171603.jpg
    79,8 KB · Görüntüleme: 36
Canım ağrıların için magnezyum içmeyi denedin mi ben ilk gebeliğimde çok sırt ağrısı yaşadım ve suda eriyen magnezyum içmeye başladım ağrılarım kesildi , dr önermişti
Aa yok canım denemedim teşekkür ederim söylediğin için, deneyebilirim . Şu tüp bebek ilaçlarını bi bırakalım da ilaç içmekten artık yoruldum 😒 doktora da bir söyleyim bakalım ne dicek

Mrb kızlar ben bugün keseyi gördüm 🥰 Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin 🤲bide normalde 5+6 olması gerekirken 5+1 çıktı vajinal USG de normal mi sizce tüp Bebek benimki son âdet 18 kasim transfer tarihi 7 Aralık 😇 çift embriyo transferi olmuştum tek kese göründü 🥰kese de 9 mm dedi normal mi
Bence çok güzel çıkmışş canım maşallah o içindeki de zaten yolk saç o da görünüyor😊😊 ilk zamanlar o ultrasonlarda yanılmalar olabiliyor bence hiç 5+1 gibi değil canım bu görüntü ama tabi bilemem 🥰 gözün aydın sağlıkla ilerlesin inşallah 🥰🧿 bir sonraki ne zaman kontrol?

Aa yok canım denemedim teşekkür ederim söylediğin için, deneyebilirim . Şu tüp bebek ilaçlarını bi bırakalım da ilaç içmekten artık yoruldum 😒 doktora da bir söyleyim bakalım ne dicek
Magnezyum suda çözülünce fanta gibi bişey oluyor ilaç gibi değil allahtan😅 mesela hamileyken bacağıma kramp giriyordu benim o problemini de magnezyum çözdü, geçmişolsun sor canım evet bakalım ne diyecek

Masallah canim hayirli olsun

Bence çok güzel çıkmışş canım maşallah o içindeki de zaten yolk saç o da görünüyor😊😊 ilk zamanlar o ultrasonlarda yanılmalar olabiliyor bence hiç 5+1 gibi değil canım bu görüntü ama tabi bilemem 🥰 gözün aydın sağlıkla ilerlesin inşallah 🥰🧿 bir sonraki ne zaman kontrol?
Kuzum haftaya gel dedi bugünkü doktor ama tüp Bebek doktorum da pzt günü haber ver demişti ona göre ilaç ayarlicam dedi pzt günü de devlet hastanesi ne muayene olmayı düşünüyorum 😇heralde hem pzt hem perşembe günü gidecem doktora inşallah sağlıkla ilerler hâlâ diken üstündeyim sanki 😂 hamileyim diyemiyorum 🥰

X