2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Çok teşekkür ederim birtanem Allah razı olsun kaç yasindalar şimdi peki

bana doktor ilk 3 ay boyatma sakn dedi. 3 aydan sonra boyayabilirsin dedi. ben hamile oldugumu ogrenmeden 1 hafta once boyalarimi aldim evde boyuyordum. sonra bi usengeclik yarin boyarm obur gun boyarim diye diye regl gecti test yaptm hamileyim şok tabi o usengecligin bi nedeni varmis meger. normalde aksatman bakim islerini. ama simdi bende boyatmam. doguma gitmeden boyatirim nasipse.

Canım ben yakın bir zamanda okumuştum tesadüfen, boya yaptığımız zaman boyanın içindeki bir madde şimdi unuttum adını o saç köklerinden vücuda giriyormuş ve kan yoluyla bebeğe ulaşıyormuş, bunyüzfen zararlıymış. Saç kestirmeye ben de inanmıyorum onla ilgili daha hiçbir mantıklı şey duymadım tam bir koca karı inancı

Benim de miyomum vardı, gebelik boyunca takip edilmişti çok şükür sıkıntı çıkmamıştı
Şimdi yine aynı miyomdan dolayı doktor hep takip edeceğiz dedi inşallah yine sıkıntısız geçer süreç

Ooo maşallah ablamız büyükmüş, sağlıkla gelsin kuzun canım

Canım öyle dediklerinde taş kalpli misiniz, yorulduğumu yetişemediğimi gördüğünüzde yardım edersiniz evelallah büyütürüz bebeleri de bak bir daha ağızlarını açıyorlar mı, ağız açmayı bırak yanına yörene uğramazlar bebek bakıcaz korkusuna... Sen de böylece, böyle kötü kalpli insanlardan kurtulmuş olursun

Ben bir şey diyeyim mi ikiz anneleri genelde çok ama çok zayıf oluyor, benim gördüğüm öyle

Benim sadece annem biliyor
Oğluma kalp artışından sonra söylemeyi düşünüyoruz

Kızlar ben sigara kullanıyorum ve 2 gün önce dip boya yaptım
Canım derdi biliyorsun çözümü de biliyorsun, kökten kesebiliyorsan direk kes bence yok olmuyor diyorsan minimum, çünkü gerçekten zaten yediğimiz içtiğimiz zehirli bir de extradan yükleme yapma annesi, hem senin sağlığın hem onun sağlığı için yapabilirsin o güç sende var
Boya konusunu bilmiyorum canım doktorlar ne diyor.

Son düzenleme:
Canım banada sağ tarafında kist var bebeğe bir zararı olmaz demişti doktorum

Cuma günü haberdar ederseniz çok sevinirim.Teşekkürler

Yook kiz ne yardımı o öyle dedi diye dahada sevinirler zaten amaçları yapamadığını görmek yha onların öyle insanların

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…