2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
türkiyeden igneleri aldim canim 12. haftaya yetecek kadar hapimi da burdan alabiliyorum Estrofem sen nasil yaptin
Ne ignesi canim senin? Benim fitil var arefam, duphaston var, estrofem var bir de kan sulandirici Lovenox var o da igne. Kan sulandirici haric hepsini tüp bebek merkezi veriyo

Teşekkür ederim bilgilendirme için canim
Bn ilk gebeliğim de 32. Haftaya kdr çalıştım, eğer çalışmayı düşünüyorsan 32. Haftada rapor alıcak sın hastaneden.
Raporu işyerıne verıceksın.
Onlar da işyerının muhasebecisine verecek. Muhasebeci sisteme girecek
Sonra işten çıkıp beklıceksın.
Ben doğumdan 20 gün sonra almıştım parayı
Sonra parayı alınca işten çıktım

Canım benim kırmızı olmadığı sürece sorun yok diyorlar hep ama insan kendi yaşayınca bi telaş oluyo.. sakin kal takip et bakalım. Bence iyice yerleşiyor bir de minik
Inşallah canım inşallah yerini temizliyordur,stres yapmamaya çalışıyorum, ki normalde soğukkanlıyim ama işte...

Inşallah canım inşallah yerini temizliyordur,stres yapmamaya çalışıyorum, ki normalde soğukkanlıyim ama işte...
Evet canim elinde olmuyor bazen insanin biliyorum ama devami gelmedigi sürece ve yogun kirmizi degilse korkma hic bebek büyürken de kanama yapabiliyormus minik minik

Evet canim elinde olmuyor bazen insanin biliyorum ama devami gelmedigi sürece ve yogun kirmizi degilse korkma hic bebek büyürken de kanama yapabiliyormus minik minik
Yok kirmizi değil,pembemsi-kahverengi-gri gibi bisey,aslinda geri akan fitil geliyor o renkte

Kızlaar bugun doktora gittim su şeklinde akıntı geliyor bazen 8 haftalık. Doktor mantar ftili ve kremi verdi ama benim kaşıntı vs yok. Su gibi akıntı neden olur
Hic bilmiyorum canim ama bende de var fitil kullandigim icin külodum genelde islak oluyor ben fitile bagliyordum yani

Kızlaar bugun doktora gittim su şeklinde akıntı geliyor bazen 8 haftalık. Doktor mantar ftili ve kremi verdi ama benim kaşıntı vs yok. Su gibi akıntı neden olur
Akinti normal degil mi ama ya? Benim de bir haftadir akintim cok artti, internette arastirdim 7-8. haftalarda akinti cok olur, doguma kadar da gitgide artar gibi seyler yaziyordu. Seni alttan muayene edip mi mantar ilacı verdi ki?

Bebislerimiz hemen hemen ayni gun dogacak insallah benim sat 7 kasim ve yasim 24 , seni benzer sekilde gormek mutlu etti beni .

Benim kahverengi ve pembe kanamam oldu 3 gundur hala dinleniyorum hap aliyorum sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…