2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Viyanada Özel Kadin Doktora gidiyorum Tüp bebekle ilgili spezialisiert olan daha iyi anliyor en azindan, duyarim insallah :-*

22 Aralık'ta 6+1dim gün saymadigimdam kac hf ligim bilmem netten son adet tarihimi yazdim 8 hf yazdi. Gun sayma huyum yoktur dr ne derse öyle gibi de. Sanki gec döllenme oldu gibi dr da demişti muhtemelen gec dollenme diye de cok merak ediyorum benimlemi değilmi. Bos kese deyince üzüldüm ne yalan söylüyim yine kurtaj diyecekler diye

Viyanada Özel Kadin Doktora gidiyorum Tüp bebekle ilgili spezialisiert olan daha iyi anliyor en azindan, duyarim insallah :-*
Anladım canım iyi yapmışsın benim şimdi bi randevum daha var tüp bebek merkezinde, sonra direk Frauenartza yolluyolar onlar takip ediyo. Ama ben daha öncesine aldım randevu kendim onlar Befund falan yazmadan ayın 2sinde gidicem 7+4 te. MutterKindPassı da alırım inşallah o gün

O zaman bugün 7+0 sın canım çarşamba günü Allahın izniyle görürsün de duyarsın da inşallah

Masallah baya erken aliyorsun Muki bana doktorum ab der 9. 10. SSW dedi sasirdim senin tek mi cift mi

Masallah baya erken aliyorsun Muki bana doktorum ab der 9. 10. SSW dedi sasirdim senin tek mi cift mi
Yok canım 8. Haftada veriyor olması lazımdı yanlış hatırlamıyorsam. O gün hem Bestätigung vermesi lazim hem MKP. Bakalim önemi yok hersey oylunda gitsin de insallah

Maşallah süphanallah vag ultrasonda gözüktü normal ultrasyonda değil. Daha çok küçük sizde duyarsınız

ekimm24 nasıl vaziyetler canım? Çıktın mı doktordan? Bende heyecan yaptım
Ay yok henuz cagırmadı biz randevusuz geldık aslında doluydu randevuları bugune sagolsun orda calısan bir arkadas yardımcı oldu gelin araya aldırırım dıye bu yuzden yoksa beklemezdik bu kadar valla ben bile artık kalp atıs hızıma yetısemıyorum ıkı dk ya bir nefes egzersizine basladım

Anladım canım ben çalıştığım için onu alamaz mıyım?
Cnm sigortalı çalışıyorsan 32. Haftaya kdr çalışacaksın doğum iznıne çıkarsın
Ve doğumdan sonra devletten doğum paranı alırsın ayrıca süt parası vss

Sonra işe devam edip etmeyecegın sana kalmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…