2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Çok efsanevi bir şey canım yaaa 5mm lik minnoş :) hadi gözün aydın kaç haftalıkken duydunuz kalbi? ekleyelim tabloya :)
Kızlarrrrr geldikkk bizz 🙈🙈🙈 kalp atısınııda duyduk beklemıyordum oysaki ama 2 saniye sadece acıp kapattı sok oldum 🙈🙈Allahım nası bi duygu ya bambaska bişiy bu Allahın verdiği kocaman bı mucizee içinde bi kalp atıyo ya 🙈🙈🙈🙈

Kızlarrrrr geldikkk bizz 🙈🙈🙈 kalp atısınııda duyduk beklemıyordum oysaki ama 2 saniye sadece acıp kapattı sok oldum 🙈🙈Allahım nası bi duygu ya bambaska bişiy bu Allahın verdiği kocaman bı mucizee içinde bi kalp atıyo ya 🙈🙈🙈🙈
Gözün aydın canım, çok sevindim :KK200:

Yaaa maşallah sağlıkla büyüsün annesi 😍🙏🏻
Allah razı olsun canım darısı sana hadı bakalımmm😍😍😍
Çok efsanevi bir şey canım yaaa 5mm lik minnoş :) hadi gözün aydın kaç haftalıkken duydunuz kalbi? ekleyelim tabloya :)
Ya cookk hemde🙈🙈🙈 valla bebeğim sat istedi 8 kasım dedim oda geç yerlesmiş dedi işte bendde dedımki hocam bız o sora korunuyorduk cunku 24 ünde oldu ılk korunmasız ozaman 17 18 baz alalım dedi 6. Hafta olarak gırelım dedi işte haftaaya tekrar kontrole cagırdı . Sağlık ocagında yaptıgım testlere baktı aclık ınsulın mi ne onu yuksek buldu o bıraz moralımı bozdu aslında hanı ılerlerse 6.7. Haftada gebelık sekerıyle bırlesır gibi bısey dedı suan cok anlamasamda ne bileyim ya
Gözün aydın canım, çok sevindim :KK200:
Allah razı olsun canımm

Allah razı olsun canım darısı sana hadı bakalımmm😍😍😍

Ya cookk hemde🙈🙈🙈 valla bebeğim sat istedi 8 kasım dedim oda geç yerlesmiş dedi işte bendde dedımki hocam bız o sora korunuyorduk cunku 24 ünde oldu ılk korunmasız ozaman 17 18 baz alalım dedi 6. Hafta olarak gırelım dedi işte haftaaya tekrar kontrole cagırdı . Sağlık ocagında yaptıgım testlere baktı aclık ınsulın mi ne onu yuksek buldu o bıraz moralımı bozdu aslında hanı ılerlerse 6.7. Haftada gebelık sekerıyle bırlesır gibi bısey dedı suan cok anlamasamda ne bileyim ya

Allah razı olsun canımm
Canım bende tip 2 diyabet hastasıyım insülin kullanıyorum. Diyetine dikkat ettiğin sürece sıkıntı olmaz inşallah

Degerı hatırlamadım suan ıstenılenden 4 yada 5 fazla cıktı sanırm sprdum nelere dıkkat etmelıyım dıye de Suan napmamız gerek dıye suan bısey yapamayız haftayadabbır bakalım dedı 🤷🏻‍♀️
Gebelikte Açlık kan şekeri 80 ile 95 arası tokluk ise en fazla 140 olması gerekiyor. Buna göre ayarlayabilirsiniz ama benden size tavsiye şuanda makarna ekmek tatlı kola muz pirinç bazı meyveler v. S şekeri yükseltecek şeylerden uzak durmanız.

Kızlaar bugun doktora gittim su şeklinde akıntı geliyor bazen 8 haftalık. Doktor mantar ftili ve kremi verdi ama benim kaşıntı vs yok. Su gibi akıntı neden olur
o bende de oluyor. bazen gunde 2 kez camasir degistiriyorum islaklik hissi yuzunden. ama kasintim yok dedgnz gibi yada yanma vs. sebebi neymis acaba ben hic bahsetmedm doktoruma

Kızlar koltuk altı terlemeniz için kullandığınız bir ürün var mı ?
ben nivea roll on kullaniyorum gunde 1 kez suruyorum. birakmadim hamile kalinca. deodrnt vs biraktm dus jeli biraktm.makyaj yapmiyorum. ama roll on birakamadim normalde de koku takintim var. bi bunu birakamadm. bisey olmaz diye umud ediyorum az suruyorum zaten. eskiden deorntlar parfumler yaz kis cok kullaniedm severdim kokulari😁bide hamileliktenmidir nedir sanki kokumda tuhaflasti hormonlardan herhalde

ben nivea roll on kullaniyorum gunde 1 kez suruyorum. birakmadim hamile kalinca. deodrnt vs biraktm dus jeli biraktm.makyaj yapmiyorum. ama roll on birakamadim normalde de koku takintim var. bi bunu birakamadm. bisey olmaz diye umud ediyorum az suruyorum zaten. eskiden deorntlar parfumler yaz kis cok kullaniedm severdim kokulari😁bide hamileliktenmidir nedir sanki kokumda tuhaflasti hormonlardan herhalde
Ayni ben😂,gecen gece ebeviyen banyo kapisi hafif acik kaldi,sabun kokusundan uykudan uyandım,kapıyı kapatim,daha once tum sevdim kokular mumlar simdi hepsi rahatsiz ediyor

Ayni ben😂,gecen gece ebeviyen banyo kapisi hafif acik kaldi,sabun kokusundan uykudan uyandım,kapıyı kapatim,daha once tum sevdim kokular mumlar simdi hepsi rahatsiz ediyor
ben en sevdigim yumoş yumusatici kokusundan tiksindim yari kutu doluydu kaldirdm kullanmiyorum😁😁 buzdolabim gicir gicir temizledm vanilya koydm kahve koydum esim.diyor koku yok ama ben acinca sanki kokuyor dolap deliriyorum😁

ay kizlar 2 aydir tatlidan tiksinmistm yemiyodum cikolata asigi ben asla.yemiyodum dunden beri tatli yiyorum dunde bugunde yiyince pismanlik hissi oldu of valla bulanti bitse istah aciliyor hangisi iyi bilemedim🤓

X