2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar bugün muayeneye geldim takvime göre 7+6, ultrasonla göre 6+2 çıktı bide kalbi oluşmuş ama ben nefes aldıkça yer değiştirdiği için duymak çok zor şuan dedi 1 ay sonraya randevu verdi sizce bunlar sıkıntı olacak şeyler mi
Canım bende 7+2 de gittim ultrasonda kalp atışı belliydi ama doktorum şu an organları oluştuğu için dinletmek istemedi bebeği olumsuz etkiliyormuş bunu daha önce de duymuştum 1 ay sonraya randevu verdi şu an 8 haftalık olduk🥰güzel şeyler düşünelim güzel sonuçlar alalım aklına kötü şeyler getirme 🤗

İlk hamileligimde lierac kullanmistim tüp tüp hemde bol surerdim. Sonuç tabiki çatladim boydan boya catlaklarim var 😂
Bnım hiç çatlağı olmamıştı
Halaa yok
Full zeytinyağı sürmüştüm
Bebeğimin her altını aldgımdada 2 fısfıs zeytinyağı fıslıyordum 🤭
Hiç yara bere olmadı

Halaa yok
Hiç yara bere olmadı
Maşallah ne güzel annemin de çatlağı çoktu keşke benimde olmasaydı. Bu sefer zeytinyağı sürerim zaten çatladim ilkinde 😂

Arkadaşlar 2 gündür benim kasıklarıma batmalar giriyor kısa kısa 7.haftadayız.Normal mi bu acaba? Çok yormuyorum da kendimi zaten iki iş yapsam başım dönüyor. Endişelendim biraz...
Normaldir canım rahmin genişlediği için oluyormuş böyle batmalar gerilmeler falan endişelencek birşey yoktur canım

Kızlar bugün muayeneye geldim takvime göre 7+6, ultrasonla göre 6+2 çıktı bide kalbi oluşmuş ama ben nefes aldıkça yer değiştirdiği için duymak çok zor şuan dedi 1 ay sonraya randevu verdi sizce bunlar sıkıntı olacak şeyler mi
Hiç sıkıntı değil vaktimiz var daha kuzu yüreğini ferah tut :)

Listeye bende eklenmek isterim nasil oluyor ne bilgiler gerekli acaba 🙈
İlk sayfadaki bilgilerinizi paylaşırsanız tablomuza ekleyelim :)

İlk hamileligimde lierac kullanmistim tüp tüp hemde bol surerdim. Sonuç tabiki çatladim boydan boya catlaklarim var 😂
Ben de Palmers kullandım al benden de o kadar :KK70:

Normal canım meraklanma zamanla daha da azalacak ta ki son 3 aya kdr. son ay tavan yapacak yine ağrılar :)
Arkadaşlar 2 gündür benim kasıklarıma batmalar giriyor kısa kısa 7.haftadayız.Normal mi bu acaba? Çok yormuyorum da kendimi zaten iki iş yapsam başım dönüyor. Endişelendim biraz...

Zeytinyağı pişik kremi yerine çok iyi bir alternatif, değerlendirilmeli :KK66:
Halaa yok
Hiç yara bere olmadı

Normaldir canım rahmin genişlediği için oluyormuş böyle batmalar gerilmeler falan endişelencek birşey yoktur canım
Hay Allah'ım...Zaten dev bir endişe küpüydüm, hamilelikte her şeyi düşünür oldum. Mide bulantısı, kasık batması, halsizlik, baş dönmesi derken ben sanki 9aylık gibi şiştim, şişştimmm 😁😁😁

Normal canım meraklanma zamanla daha da azalacak ta ki son 3 aya kdr. son ay tavan yapacak yine ağrılar :)
🥲 Ay o ayları da görürüz inşallah yaa 🥺 Kalp atışını duymak bile nasıl heyecan veriyor insana, kaldı ki kucağına tutmak. Ne büyüksün Rabbim 💓

Merhaba kızlar aranıza yeni katıldım rabbim nasip ederse bende ağustos annesiyim.En son adet tarihim 11.11.2022 Size bir şey soracam Pazartesi akşam tuvalette Peçete me açık kahve sümüksü bir akıntı geldi Dr attım dün kontrole çağırdı. Alttan muayene etti bebeğim göründü 6+1 ile uyumlu dedi çok şükür kalp atışınıda duyduk Dr istirahat verdi progestan fitille birlikte. Dünden beri dinleniyorum aranızda benim gibi olan var mı acaba?

X