2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
13 ayda menenjit aşısı nimerix vurdu doktorumuz bexsero 3 ay sonra falan normalde 2 sini aynı anda vuruyordu sizde nasıl yaptıranlar

Selam kızlar nasılsınız uzun zamandır girmeyenlerdnim taşınma vs derken çok ihmal ettim burayı bebeleriniz yürümeye başladı mı ayakkabı tercihi olarak hangi marka seçtiniz 😇
Benim kizdan kalan bir şeyler vardi onları kullanıyorum hususi almadım nasılsa çabuk gelişim olucak diye çok oldu yürümeye başlayalı da cuma günü ilkkez pazarda paytak paytak yürüdük herkez ona baktı kahkahali şekilde alışınca da kucakta durmadı benimle birlikte domates katti poşete abisi ablasının elini tutaraktta peşimizden geldi 🥰

Dün yine bir instagram annesine denk geldim, Çocugu 9 aylık 3 zeytin, 6 tane falan pankek, salatalık, labne peynir falan yedi,
Ihlamur eşliğinde alttaki kahvaltıyı zorla yedi 🤕

Eklentiler

• IMG_20240825_122832.jpg
    IMG_20240825_122832.jpg
    125,1 KB · Görüntüleme: 42
Dün yine bir instagram annesine denk geldim, Çocugu 9 aylık 3 zeytin, 6 tane falan pankek, salatalık, labne peynir falan yedi,

Cümlem düşük olmuş benim Miray kuş sabah bu kadar kahvaltıyı zorla yedi

Devamında kadın birkaç saat sonra 1 kase çorba içirdi bakalım benimki içecek mi 🤔😵‍💫

Sonrasında nerdeyse 1 tane şeftali
Akşam da köfte ile pirinç pilavı 🤕

Zeytin peynir domates salatalık ağzına girdiği an yerde bizimkinde bakıyorum bebelere tabak hazırlıyorlar benim hazırlayacak bir şeyim yok 😬😬 sahanda yumurta labne veya yoğurtla az karıştırıp yerse içine ceviz rendelerim muzlu pankek ya da yulaf muz kahvaltılıklarımız bu kadar

6 pankeki nasıl yedirmiş öyle nasıl açmışlar o çocuğun midesini öyle maşallah ya 3zeytin hafi kolay da açmış koymuş napmış

6 pankeki nasıl yedirmiş öyle nasıl açmışlar o çocuğun midesini öyle maşallah ya 3zeytin hafi kolay da açmış koymuş napmış
Kız küçük küçük öyle büyük değil ama 9 ay bebek yiyor bunları
Benimki 13 aya giriyor sabah kahvaltısı zorlayarak o idi
Arada az şeftali yedi
Akşam çorba bile içeremedim 🤕

İnstagram algoritması o kadar akıllı ki önüme hep ek gıda ile ilgili videolar çıkıyor, bu çocuk da 7. 5 aylık imiş 🙄

Canım malesef ne ızlersen konussan onu cıkarıyor karsına ama nacizane sana tavsiyem bu kadar bunlara takılmaa ekran ve arkası bambaska bı dunya bende bı ara sadece ek gıda degılde her konuda kıyas yapıyodum ama baktımkı bu benı cok uzuyor mutsuz ediyor emutsuz anne mutsuz bebek bu yuzden hiç gerek yok bunlara takılmaya her bebeğin geliişşimi gercekten bambaska .

Benim kizdan kalan bir şeyler vardi onları kullanıyorum hususi almadım nasılsa çabuk gelişim olucak diye çok oldu yürümeye başlayalı da cuma günü ilkkez pazarda paytak paytak yürüdük herkez ona baktı kahkahali şekilde alışınca da kucakta durmadı benimle birlikte domates katti poşete abisi ablasının elini tutaraktta peşimizden geldi 🥰
Ya maşallah canım benimde oğlum doğum gününden bir hafta önce yürüdü ağustos başı gbi 12 aylığa yaklaşırken ayakkabısı almak istiyorum ama emin olamadım mağazada da hep 22 numara başlıyor bulundugumuz il de mecbur netten alcm 20 numara karar veremedik

X