2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bizde eşimin tıraş makinesiyle tıraş ediyoruz farklı başlıkları var onları eşim kullanmıyor hem hijyenik oluyor hemde durmuyorlar zaten kendimiz yavaş yavaş olduğu kadar tıraş ediyoruz. İki kere hepsini kestik şimdi yanlarını alıyoruz amerikan tıraşımı diyorlar ne o şekilde rahat etmesi için çok terliyorlar.

Ya buralar baya sessizleşmiş önceleri her girdiğimde sayfalar nasıl bitecek oku oku derdim sımdı cok sessiz festi uyeliği pasifleşştirmiş neden acaba merak ettim

Festimm bir anda gitti ve bir daha da geri dönmedi, benim önceki bebeğimde de yaşamıştım bebekler büyüdükçe soracak sorular azaldıkça buralar hep böyle sessizleşiyor ne yazikki

Festimm bir anda gitti ve bir daha da geri dönmedi, benim önceki bebeğimde de yaşamıştım bebekler büyüdükçe soracak sorular azaldıkça buralar hep böyle sessizleşiyor ne yazikki
Yaaa merak ettım öyle gidecek bırı değildi sanki üyeliğide pasifleştirmiş. Aslında büyüdkçe sorucak sorular artıyor sanki amaa onlar büyüdükce daha fazla ılgı ıstedıkce sanırım sosyal seylere ayıracak zamanımız dahaada kısıtlanıyor azalıyor

Vallaha ben de az girmeye başladım gunum okadar okadar yogunki anlatamam evde kaldıkça esimde irmak deniz misafirlik dag bayir geziyoruz. Esim köyde çalışıyor ve çok sık mutfakta zamna geçiriyorum yakında okullarda açılıyor ortanca kizda başlıyor bu sene ana sınıfa git gelmiiz bebekle daha çok sıklaşcak

Şükür ama iyiler sağlar ya yeter kilo bu gelip geçer gelişirler yanımızdalarya

Kuzu benimkine de gelişimi sınırda dedi doktor (doğum kilosuna göre sınırda dedi) birde benimki hafif hırıltılı hala geçmedi birde şimdi hafif ateşi var gibi dişten diye düşünüyorum ama inşallah ondandır acayip huysuz birşey oldu bizim dişler biliyorsun yeni çıkmaya başladı (alt 2 tane tamamdı, şimdi üst 2 tane de patladı)

oy Allah yardımcın olsun ben bir tane derin kuşlaa hıcbıseye vakt bulamıyorken sen Allah guc. Kuvvet versın

Benımkıde cok huysuzz 1 yas sendromu mudur nedir bu hala dişten cekıyoruz alttakı 4. Baya şişmiş ucu gorunuyor oy kıyamam bebişlerw içim gidiyor

oy Allah yardımcın olsun ben bir tane derin kuşlaa hıcbıseye vakt bulamıyorken sen Allah guc. Kuvvet versın
Amin canım vallaha sanırım iki uc seneyede devletteki dr bu halimde yaparsa sezeryala belki tekrar bebek düşünüyorum da dr yaparmı yapmaz mi bilmem yapamazsa çok iyi düşünmem lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…