2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Hayırlı geceler kızlarr uzun süredir yoktum bendee cunku artık nefes aldırmayan bebeler var bacaklarımızda😅 vizecim cok cık geçmiş olsun inşallah sonuclar çok iyidir . tüm bebişlerin 1 yaşını kutluyorum nice sağlıklı güzel yılları olsun inşalah 🎂 bizimdde cuma günüydü doğum günümüz kayınvalidemlerın bahcesinde kendımın hazırladığı gızel bi şekilde kutladık Derin o güne özel öyle huysuzdu kii herkes sürekli gülen derine nerde dedi . Fotograf cektırrırken gülsün diye değil artık ağlamadın dıye 40 takla attıkk . Bizde yürümüyoruz henüz ama tutuna tutuna nerelere nerelere gidiyorz bir bilsenizz asla durmak yok. Ve şuncacık boyuyla bir sinir bağırış var görmeyin bizdede yemek cok ıstahlı geçmıyor yogurtlaa vermem gerekıyor herseyı azıcık yesın dıye vee bir çay tutkumuz var hiç anlamıs degılım henüz tadınu bilmeden saldırıyordu ve kaçak cay sekersiz tattırayım ıstemez acı nasılsa dedım suan deli gibi cay ıstıyor bakıyor biz ıcerken 😤 cidden gümbür gümbür geliyorlar😂Allah yardımcımız olsun

Bizimde böyleydi☺️
F6278565-E158-44A1-99F6-8545B689F33A.jpeg

Eklentiler

• IMG_2470.jpeg
    IMG_2470.jpeg
    148 KB · Görüntüleme: 31
Vizecim devrem bizim de doğum günümüz bugün, Rabbim daha nice güzel yaşlar nasip etsin inşallah 👏👏👏 bizim babaannemiz rahatsızlandı eşim ilk uçak ile memlekete gitti o nedenle babasız geçecek ilk doğum günü, iyileşsin de babaannemiz doğum günümüz önemli değil sonra da kutlarız 🤲
Geçmiş olsun babaanneye.. Kuzucukta iyiki doğmuş... 🥰

Geçmiş olsun kuzum Bizim de hastanede geçiyor kanepeden düştü ayağa kalktı kanepede parkeye devrildi kafası şişti 5-6 saattir hastanedeyiz vallahi gözetimi altında çok şükür bir şey yok birazdan İnşallah eve gideceğiz
Çok geçmiş olsun... Aman iyi olsunlar ya insanın canı bebesinde oluyo. Ağladığı anda insanın içi acıyo Allah şifa versin kuzuya.

Bebelerinizin iştah durumu nasıl? Bana akıl verin.. Artık iyice sinir bozucu olmaya başladı bu durum..
Yemiyor.... Yemekte yemiyor meyve tatlı kek börek aklınıza ne gelirse..
Kendim yediriyorum olmuyo.. Eline veriyorum olmuyo... Ne yapmalıyım sizce?

Bebelerinizin iştah durumu nasıl? Bana akıl verin.. Artık iyice sinir bozucu olmaya başladı bu durum..

Benimki de benzer durumda ama her fırsatta ben veriyorum eline birşeyler, birde benimki hala dişleri yok çiğneme bilmediği için boğazını alıyor boğuluyor endişesi yaşıyoruz 😕 hafif Öksürük vardı doktora götürdüm mevsimsel dedi sadece hava verdi kanına da bakalım gelmişken dedi damarını bulamadı hemşire yer kan oldu, falan filan kilomuz da boy da sınırda çıktı lan sonucuna göre de değerlendirelim dedi doktor 🤷🏻‍♀️

Benimki de benzer durumda ama her fırsatta ben veriyorum eline birşeyler, birde benimki hala dişleri yok çiğneme bilmediği için boğazını alıyor boğuluyor endişesi yaşıyoruz 😕 hafif Öksürük vardı doktora götürdüm mevsimsel dedi sadece hava verdi kanına da bakalım gelmişken dedi damarını bulamadı hemşire yer kan oldu, falan filan kilomuz da boy da sınırda çıktı lan sonucuna göre de değerlendirelim dedi doktor 🤷🏻‍♀️
Doktorumuz izinde haftaya gidicez bizde de. Bugün sağlık ocağı aşılarını yaptırdım kilo almamış 2 buçuk aydır.. 2.5 cm uzamış.
Yemiyor zaten.. Çok üzücü ve sinir bozucu..
Bende herfırsatta veriyorum eline bişeyler ekmek makarna yumurta köfte vs 1 kere ağzına atsa 5 kere yere atıyor. Napıcaz bu bebeklerle...
Komşu kızı var 3 ay büyük ama bir kaç aydır yiyormuş zaten bir kerede bir kase ekmek doğranmış tarhana çorbası yiyor..
Kafayı yiyeceğim kendime kızıyorum artık..

Bizde aynı durumdayız gofret kek ver bayıla bayıla yer konu yemek olunca hiçbir şey yemiyor 3-4 aydır 10 kiloya varamadık hep aynı yerde sayıyoruz yemediği gibi de çok hareketli olanda gidiyor. Yumurta peynir zeytin yemez muz yerdi o nu bile çıkartır oldu bende ne yapacağımı şaştım 😭

Ne kadar güzel olmuş.. Bizde kendimiz yaptık ama ben ilgilenemedim pek. Uzay hep kucağımda olunca.. İyi ki doğmuş bebeler 🥰
Çok tesekkür ederim ilkti dıye ozendım azıcıkk valla hepsi hissetmiş gibi doğumgunlerındr cok huysuzlardı anlasılan.olsun napalım onlar ıyı olsundaa😍

Bizde aynı durumdayız gofret kek ver bayıla bayıla yer konu yemek olunca hiçbir şey yemiyor 3-4 aydır 10 kiloya varamadık hep aynı yerde sayıyoruz yemediği gibi de çok hareketli olanda gidiyor. Yumurta peynir zeytin yemez muz yerdi o nu bile çıkartır oldu bende ne yapacağımı şaştım 😭
Neler versen yapsan yemiyorsa yemiyor zamanla büyüdükçe yerler vallaha iki lokma da koysa yedi saycaz artık kiloya takınca insan çok zayıf gelir gözümüze iyilermi iyiler 2 3 4 yaşlarına geldilermi baslarlar yemeye bilip gördükçe suan Harkerlti evreleri heryere her şeye atlıyor lar birde yaz biz bile yiyemiyoruz bebekler napsın

Neler versen yapsan yemiyorsa yemiyor zamanla büyüdükçe yerler vallaha iki lokma da koysa yedi saycaz artık kiloya takınca insan çok zayıf gelir gözümüze iyilermi iyiler 2 3 4 yaşlarına geldilermi baslarlar yemeye bilip gördükçe suan Harkerlti evreleri heryere her şeye atlıyor lar birde yaz biz bile yiyemiyoruz bebekler napsın
Ben yiyorum valla o almıyor onun yerine ben alıyorum 😂

Ya buralar baya sessizleşmiş önceleri her girdiğimde sayfalar nasıl bitecek oku oku derdim sımdı cok sessiz 🙁 festi uyeliği pasifleşştirmiş neden acaba merak ettim

Hayırlı geceler anneler.. Benim oğlanın saçı dökülüyor bir kaç gündür sizinkilerde öyle bir durum var mı? Demir zaten eksikti onu biliyorum ocean kullanmaya devam ediyoruz.

X