2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Cok teşekkür ederiz hepimiz evlatlarimizin guzel günlerini görelim 😊 dil meselesi kesinlikle oyle elbet konusacak su an hepsini hafizasinda depoluyor bi anda soyleyecek 😊 ya ben de eylulde başlayacagim ise az kaldi kara kara düşünüyorum geceleri cok sık uyaniyor nasil o sekilde çalışacağım halletmem lazim uyku meselesini😕
dişler tamanlanana kadar sık uyanmama mümkün değil 😔

Selam kızlar... Bende genelde okuyorum ama çok sessiz buralar... Genelde 1 yaş kontrol ve aşılarını yaptırmışsınız. BiZ daha yaptırmadık. 1 yaşımızı doldurduk artık. 1 yaş ile birlikte extra hareketlilik geldi ama henüz yürüme birde emekleme de olmayınca çok yoruluyorum. Uzun zaman köyde annemin yanında idim kalabalık yerde ve dışarıda olmak büyük etken gelişim lerinde.. Köyde daha hareketli herkese laf atma çabası el kol hiç durmuyordu ama evde öyle değil ve çok sıkılıyor.
Uzay Yemek yemiyor sizde durum ne?
Farklı şeyler deniyorum.. Hiç birşeyi 2. Tatlı kaşığından sonra almıyor..
Ek gıda zorlu geçiyor gerçekten yemiyor ekmek kemiriyor yerse biraz meyve bir kaşık bile değil dilinin ucuyla tadına bakar o kadar

Kuzum bizim 3 diş birden patladı, birde her yeri karıştırma modunda 1 dk durmuyur, geçen ablama diyorum ki tuvalete bile kafa rahat gitmek ne büyük nimetmiş😵‍💫
Birde orda uzun uzadıya kalmak bile bazen dinlenmiş modu veriyor yani rahat rahat yapılmıyor bile noldu. Naptı ağlar mı diye diye en çabuk girdi çıkti rekoru Annelerindir kesin

Ek gıda zorlu geçiyor gerçekten yemiyor ekmek kemiriyor yerse biraz meyve bir kaşık bile değil dilinin ucuyla tadına bakar o kadar
Vallaha ne kadar doğru yapıyorum bilmiyorum ama TV'den youtube'den çocuk şarkıları acıyorum algıyabilcegi sekilde olanlardan bebek şarkıları onlara bakarken en rahat ve ciddi derecde öyle yiyor geri zaman kendi yemek istiyormus oda doke doke bir kaşıksa ağzina gidene kadar ucunda oluyor yiyce şey kendi yeme merakinda ama hep batık yiyoruz

Kuzum bizim 3 diş birden patladı, birde her yeri karıştırma modunda 1 dk durmuyur, geçen ablama diyorum ki tuvalete bile kafa rahat gitmek ne büyük nimetmiş😵‍💫
Bizimde kopek diş yerıne arkada azı dişler patladı. Sırasını heo bozuyor ya.
Canı isterse yıyor istemesse yemiyor
Birde orda uzun uzadıya kalmak bile bazen dinlenmiş modu veriyor yani rahat rahat yapılmıyor bile noldu. Naptı ağlar mı diye diye en çabuk girdi çıkti rekoru Annelerindir kesin
Mıcamaz olduk vala.
Cokta hareketli. Koltık sehpa tepesinde hep. Yurumuyo tek basına usenıyo ama tırmanmaya usenmıyo

Vallaha ne kadar doğru yapıyorum bilmiyorum ama TV'den youtube'den çocuk şarkıları acıyorum algıyabilcegi sekilde olanlardan bebek şarkıları onlara bakarken en rahat ve ciddi derecde öyle yiyor geri zaman kendi yemek istiyormus oda doke doke bir kaşıksa ağzina gidene kadar ucunda oluyor yiyce şey kendi yeme merakinda ama hep batık yiyoruz
Hıc acmıyorum ısterse yer dıyorum. Ac olunca yıyor pasa bey

Güzel Anneler nasılsınız umarım iyisinizdir tüm bebislerimizin 1. Yaş doğum günü kutlu olsun geçen sene bu zamanlar ne heyecanlıydık ne kadar hızlı geçti
Sağlıklı huzurlu mutlu yılları olsun inşallah hepsinin🥰🥰🥰🥰♥️♥️♥️
amin canım sizin de kutlu olsun zaman çok hızlı mı yoksa yavaş mı anlamadım bana her şey zor geldi bu yıl ama çok şükür atlattık hepsini yenidoğan kadar zoru yokmuş onu anladım büyüdükçe dertleri de büyüyo diyenlere aldırmıyorum şimdi

Valla bende bazen sevimli dostlar açıyorum az otursun nefes alayım diye ona da canı isterse bakıyor açmak istemiyorum ama mecbura kalıyorum bazen

Güzel Anneler nasılsınız umarım iyisinizdir tüm bebislerimizin 1. Yaş doğum günü kutlu olsun geçen sene bu zamanlar ne heyecanlıydık ne kadar hızlı geçti
Amin inşallah sizinde yeni yaşınız kutlu olsun bakalım yeni yaşları bizlere ne getirecek

Vizecim devrem bizim de doğum günümüz bugün, Rabbim daha nice güzel yaşlar nasip etsin inşallah 👏👏👏 bizim babaannemiz rahatsızlandı eşim ilk uçak ile memlekete gitti o nedenle babasız geçecek ilk doğum günü, iyileşsin de babaannemiz doğum günümüz önemli değil sonra da kutlarız 🤲

Vizecim devrem bizim de doğum günümüz bugün, Rabbim daha nice güzel yaşlar nasip etsin inşallah 👏👏👏 bizim babaannemiz rahatsızlandı eşim ilk uçak ile memlekete gitti o nedenle babasız geçecek ilk doğum günü, iyileşsin de babaannemiz doğum günümüz önemli değil sonra da kutlarız 🤲
Geçmiş olsun cnm doğum günü kutlu olsun minnosun🎁🍰

Valla bende bazen sevimli dostlar açıyorum az otursun nefes alayım diye ona da canı isterse bakıyor açmak istemiyorum ama mecbura kalıyorum bazen
Eşim bakıyor arada sevimli dostlar falan bizimki ilk fırsatta yabanci müzik açıyor videolu ona bakarak göbek atmaya başka yerlerini kıvırmaya basliyor

Geçmiş olsun kuzum Bizim de hastanede geçiyor kanepeden düştü ayağa kalktı kanepede parkeye devrildi kafası şişti 5-6 saattir hastanedeyiz vallahi gözetimi altında çok şükür bir şey yok birazdan İnşallah eve gideceğiz

Sevimli dostlar birde alisle Zeliş bayılırız bugün pikniğe gittik hic durmadı toto üstünde kahvemi içerken bari oturam dedim açtım telefon dan iki uc video izledik ☺☺

Geçmiş olsun kuzum Bizim de hastanede geçiyor kanepeden düştü ayağa kalktı kanepede parkeye devrildi kafası şişti 5-6 saattir hastanedeyiz vallahi gözetimi altında çok şükür bir şey yok birazdan İnşallah eve gideceğiz
Geçmiş olsun ay benim ortanca da düşmüştü kol üstü kırik çatlak gibi birşey vardı 1hafta 15 kadar alçıda kald koltuktan korkarım en çok düşse diye tekrarı olmassın inşallah nolcak bu bebeler deki gurtt ya. Nasıl geldi sonuçları canım iyimi

Geçmiş olsun sağlık olduktan sonra hergün doğum günü olur insana hergün düğün bayram yeterki sağlıklı olalım gerisi şükür halimize

X