2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar sizin adet düzeniniz nasıl ben ayda iki kere oluyorum ya gittim doktora adetliyken kamerayla baktı çok normal dedi ne kan aldı ne birşey bir daha ki gitsem ki 24 Haziran'da oldum 8 temmuzda bir daha oldum ilki çok ağırdı bebek bezi kullandım o derece ikincisi normal temiz kaldığım gün sayısı az vallaha oldum mu da 1 hafta sürüyor

Benimde leke şeklinde 9-10 gün sürüyor, bir ayda 2 adet olmayı normal mi dedi doktor 😕

Kızlar sizin adet düzeniniz nasıl ben ayda iki kere oluyorum ya gittim doktora adetliyken kamerayla baktı çok normal dedi ne kan aldı ne birşey bir daha ki gitsem ki 24 Haziran'da oldum 8 temmuzda bir daha oldum ilki çok ağırdı bebek bezi kullandım o derece ikincisi normal temiz kaldığım gün sayısı az vallaha oldum mu da 1 hafta sürüyor
Üçüncü hastalığım geçen ay çok çok az geldi bu ay olması gerektiği gibi iki gün yoğun sonra birden kesiliyor azalıyor. Bir kere daha git olmadı için rahat eder zor düzene girecek galiba bu hastalık

Bayadır gıremıyordum. Hasta bebişler varmjs gecmıs olsun kızlar. Salgın var ıshal herkes işşlh bebişkere bısey olmadan atlatırız. Yaz geldı okullr tatıl ev kalabalık sıra gelmıyor hıc. Bmm bebiş hala huysuz ve ıyku sorunu devam. 2 hafta sonra 1 yasında olucaz. Duvara tutunup gezıyor. 2 Elıne oyuncak verınce adım atan bebekler var ama bnmkı yolunu bulmus hoppa oturuyor😂.
Uyku ve huysuzlukta değişmeyen tek biz değilmişiz 😂😂 yaşlara da az kaldı nasıl çabuk geçiyor zaman o an öyle gelmiyor ama gaz çıkarmaya çalışmam dün gibi sanki

Uyku ve huysuzlukta değişmeyen tek biz değilmişiz 😂😂 yaşlara da az kaldı nasıl çabuk geçiyor zaman o an öyle gelmiyor ama gaz çıkarmaya çalışmam dün gibi sanki
Ya sureklı uykusı bolunuyor bahane bıtmıyor. Sabahın 6sında kaka derdı baslıyor😬
Gece ya karnı agrır, ya terler ya sıkılır ya acıkır ya usur bahanesi cooook
Artık besıge oyun parkına da yatmıyor. Sıgamıyo cok delı yatıyo
Yere yatak yapoyoz ama ne yatak salonu boydan boya yorganla kaplıyom😂koltuk altına gırıyor
Evde yatagı bıle hazır montesor tarzı yerden cok az yuksek mobılya yatagı var ama sıgamıyo beyfendı hıc bır yere
Koca salom onun yıne de uyanıyo

Cok dert bırıkmıs bnde girmeyeli. Destan yazıyorum

Yemek cok yemıyoz ıkı lokma da doyuo paso memede.
Tv izletmıyorım ama muzık asıgı..
Ana karnında sakın muzık dınleyen bebe roman havası sneın köçek benım onları ızleyıp ne fıgürler sergılıyor gormenız lazım
😂

Selam kızlar hasta olan bebişlere geçmiş olsun benimki de ateşli 39,5 lara kadar çıkıyor ishal de var antibiyotik kullanıyoruz dün ateşi geçmişti kendine gelmişti gülmeye oynamaya başlamıştı bugün Antalya ya tatile yola çıktık bugün 3 kez kustu arabada pişman oldum yola çıktığıma. Doğum günü içinde mecbur dışarda yapmam lazım eşim de bende 5 kardeşiz hepsi evli iki şer çocuk var en az hepsinde 30-40 kişiyi eve sığdıramam dışarda da nasıl bir şey yapsam bilmiyorum sadece pasta olmaz o kadar kişiye kahvaltı versek kişi başı 350 tl o da fazla geliyor gözüme kafam çok karışık. Evde hiç iş yapamıyorum bu arada bacağımı bırakmıyor ayakta görünce beni . Bizimki uzun zamandır gel gel yapıyor bir haftadır bye bye yapmayı öğrendi alkış yapıyor bazende çak yapıyor zeytini çok seviyor neynin diyor baba yı çok söylerdi artık hiç söylemiyor anne mam mem bunları diyor bir kezde günaydınıma karşılık günaydın der gibi oldu .bir de 2 aydır 10 kilo da kaldı niye böyle oldu anlamadım sürekli ayakta ondan mı acaba iki gündür iştahı da 0

Ya sureklı uykusı bolunuyor bahane bıtmıyor. Sabahın 6sında kaka derdı baslıyor😬
Gece ya karnı agrır, ya terler ya sıkılır ya acıkır ya usur bahanesi cooook
Artık besıge oyun parkına da yatmıyor. Sıgamıyo cok delı yatıyo
Yere yatak yapoyoz ama ne yatak salonu boydan boya yorganla kaplıyom😂koltuk altına gırıyor
Evde yatagı bıle hazır montesor tarzı yerden cok az yuksek mobılya yatagı var ama sıgamıyo beyfendı hıc bır yere
Koca salom onun yıne de uyanıyo
Bizde babayı yataktan attık ben minik bir köşedeyim kendisi gece boyu döne döne yatıyor çift kişilik yatak yetmiyor 🤣

Ben adet ne demek unuttum valla🙈 hiç olmadı bi vakit bulup doktora da gidemedim

9 aylıkken sağlık ocağında kan değerlerine bakılıyormuş aşı için gidilince biz daha gitmedik hastalıklardan kurtulamadığımız için de hangi değerlere bakıldı sizde kızlar

Evde 1 pasta bde biz yeter. Zaten nufus 6 kişi sıcakta salon dolduruyıruz. Ya anlamıyor bebekler ezıyet sıcakta. Anca ınsan doyır bosa masraf.
Bn oraya yaoıcam masrafla haftasonları ayvalık, kucukkuyı, dikili gezmeye gıdecem coluk cocuk. Her hafta baska bır ılceye denize en guzlı
En iyisini yaparsın kolay da değil şimdi ki zamanda böyle etkinlikler yapmak kii gerçekten te çok cok sıcak ya n'oldu havalara böyle ama kışın çok sert geçerler diyorlar ya bakalım hayırlısı

Bir ay hiç gelmedi benim hamileym sandım ama değilmişim her ay aynı gününde ğeliyor ama alışmışım gebelikte unutmaya hiç alışamadım ya cok huzursuz oluyorum geldikçe ki benimde bir hafta sürüyor ama az az geliyor. Yazın sıcakta da sıkılıyorum pişik olacam diye. Bir başka dra git canım olmadı ayda iki kezde baya bir is yani inşallah düzelir ilerleyen süreçte

Arkadaşlar merhaba. Bende uzun zamandır giremiyordum. Ali Ege sizinkiler gibi büyüyor. Bizim yediklerimizden yemek istiyor bende az tuzlu yapıp veriyorum. Ama 2 aydır neredeyse aynı kiloda sanırım boya gidiyor. Bana mama diyor çak gel ver gibi kelimeler söylemeye çalışıyor.Ayağa kalkıp sıralama yapıyor ama korkak benimkisi. Hasta olan bebişlerimize geçmiş olsun mümkünse bebişlerr hasta olmasın. Bende 17 günlük gelmiştim İzmire gerçekten zor geçti benim için şimdi keyfini almaya başladım. Tek başına bebiş büyütmek güzel ama bir yandan çok zormuş.
Tüm bebişlerimize ve güzel annelerini öpüyorum.

9 aylıkken sağlık ocağında kan değerlerine bakılıyormuş aşı için gidilince biz daha gitmedik hastalıklardan kurtulamadığımız için de hangi değerlere bakıldı sizde kızlar
Doktor 1 yas dedi bizim demir kesip kesilmicegine bakılacak 9 ay verirsen 1 yaşında isterim diyince 1 yas bekliyorum bildiğim kadarıyla d vitamini bu özel ya da hastane sağlık ocağında yok demir depoları vitaminler diye biliyorum arkadas dedi dolu dolu 3 tüp kan almışlar oglunun nasıl dayanacak bizimki iğneyi görünce ağlamaya başlıyor

Doktor 1 yas dedi bizim demir kesip kesilmicegine bakılacak 9 ay verirsen 1 yaşında isterim diyince 1 yas bekliyorum bildiğim kadarıyla d vitamini bu özel ya da hastane sağlık ocağında yok demir depoları vitaminler diye biliyorum arkadas dedi dolu dolu 3 tüp kan almışlar oglunun nasıl dayanacak bizimki iğneyi görünce ağlamaya başlıyor
Bizim hastalıktan dolayı kanlar alınınca özelde baktırdım ama b12 d vit tam kan sayımı vs sağlık ocağında bir daha delmesinler diye inşallah yeterli olur

Arkadaşlar merhaba. Bende uzun zamandır giremiyordum. Ali Ege sizinkiler gibi büyüyor. Bizim yediklerimizden yemek istiyor bende az tuzlu yapıp veriyorum. Ama 2 aydır neredeyse aynı kiloda sanırım boya gidiyor. Bana mama diyor çak gel ver gibi kelimeler söylemeye çalışıyor.Ayağa kalkıp sıralama yapıyor ama korkak benimkisi. Hasta olan bebişlerimize geçmiş olsun mümkünse bebişlerr hasta olmasın. Bende 17 günlük gelmiştim İzmire gerçekten zor geçti benim için şimdi keyfini almaya başladım. Tek başına bebiş büyütmek güzel ama bir yandan çok zormuş.
Tüm bebişlerimize ve güzel annelerini öpüyorum.
Bizde 2 aydır aynı kilodayız boya gidiyor olabilir birde tutunup yürüdükleri için sürekli hareket halindeler ondan da olabilir diye düşünüyorum

Bizde 2 aydır aynı kilodayız boya gidiyor olabilir birde tutunup yürüdükleri için sürekli hareket halindeler ondan da olabilir diye düşünüyorum
Aynen bizde aynı kilodayiz 200 gr vermiş hali geçen acile gittiğimizde bakalım cumartesi nedicek doktor bir şey çıkmazsa kac ay bir kontrol gidilmesi gerekki

X