2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Acile gittik çocuk doktor medikal 11 kadar varmış boğaz iltihap olmuş azitro antibiyotik verdi burun temizleyin sürekli agzi açık uyumasın dedi
İyi olmuş en azından acile gittiğindr bâzen boğazına bile. Bakmayan derdine göre ilac verip yollayan çok dr var.. İnşallah bir an önce toplarlar yavrucak burun temizliği çok önemli cidde

Çok şükür iyi oldu canım bugün yine acile çağırdılar kontrol için gitmedim daha da hastalanmasın diye
Şüphelenilen sey için herhangi bir tetkik yapıldı mı peki.. Cok sevındım iyi olmasına iyi olsunlar tek de vallaha yeni bor varyant adi altında salgın çıkmış dolaşıyirdu adi unuttum dikkât etmek lazım

Şüphelenilen sey için herhangi bir tetkik yapıldı mı peki.. Cok sevındım iyi olmasına iyi olsunlar tek de vallaha yeni bor varyant adi altında salgın çıkmış dolaşıyirdu adi unuttum dikkât etmek lazım
Cnm bölüm açtılar tam iyileşsin öyle gidin dediler bakalım

Kızlar sizin adet düzeniniz nasıl ben ayda iki kere oluyorum ya gittim doktora adetliyken kamerayla baktı çok normal dedi ne kan aldı ne birşey bir daha ki gitsem ki 24 Haziran'da oldum 8 temmuzda bir daha oldum ilki çok ağırdı bebek bezi kullandım o derece ikincisi normal temiz kaldığım gün sayısı az vallaha oldum mu da 1 hafta sürüyor

Bayadır gıremıyordum. Hasta bebişler varmjs gecmıs olsun kızlar. Salgın var ıshal herkes işşlh bebişkere bısey olmadan atlatırız. Yaz geldı okullr tatıl ev kalabalık sıra gelmıyor hıc. Bmm bebiş hala huysuz ve ıyku sorunu devam. 2 hafta sonra 1 yasında olucaz. Duvara tutunup gezıyor. 2 Elıne oyuncak verınce adım atan bebekler var ama bnmkı yolunu bulmus hoppa oturuyor😂.

Doğum günü yapacak olan var mı? Ne düşünüyorsunuz?
Evde 1 pasta bde biz yeter. Zaten nufus 6 kişi sıcakta salon dolduruyıruz. Ya anlamıyor bebekler ezıyet sıcakta. Anca ınsan doyır bosa masraf.
Bn oraya yaoıcam masrafla haftasonları ayvalık, kucukkuyı, dikili gezmeye gıdecem coluk cocuk. Her hafta baska bır ılceye denize en guzlı

X