2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
İnşallah ya kendimi suçluyorum yemeklerimi beğenmiyor diyorum o yemeyince ben yiyorum gayet güzel 😂 artık ağız tatları da gelişti bıdıkların tatlı ver hiç hayır demez
Demezler onlarda akıllı kim yesin faydalı şeyleri nerde zarar var bu bıdiklar orda.. Boşuna suçlama ilk. Başta emmiyo diyorus sonra yemiyor

İnşallah ya kendimi suçluyorum yemeklerimi beğenmiyor diyorum o yemeyince ben yiyorum gayet güzel 😂 artık ağız tatları da gelişti bıdıkların tatlı ver hiç hayır demez
canım hiç yemeğin tadı olarak düşünme bunlar terlik bile kemiren bebeler 😂 sırf bizim inadımıza yemiyolar 😂

Kızlar iyi akşamlar Dünden beri ateşimiz 39'du gece sonra 38'lerde seyrediyor bir ara 37,5'a düştü 4 saatte bir Calpol veriyorum ne yapabilirim ılık duş aldırıyorum havlu koyuyorum alnına falan ilk defa böyle oldu bir aşı zamanı olmuştu onu da hemen geçti şu an doktora gitsem bile bir şey yapamazlar dolvende Versem mi acaba
Bizde şuan doktordayz 39.7 nabzı 170 ishal 😑

Mikrop varsa antibiyotik başlanır ama zorlu bir ateş ise gitsen iyi olur evet pek de birşey yapmıyorlar acilde ya yarına kadar bekleyip bölümüne götür canım kusura bakma geç gördüm mesajını nasıl oldu boncuk
Çok şükür 37 lerde düştü şimdi çok şükür takip edecem olursa goturecem cnm tesekkurler

Geçmiş olsun canım şu an nasıl? devlet acilde bir şey yapmıyorlar özelde çocuk doktoru olan varsa oraya gitseniz daha iyi olur. Bu aralar hastalıklar çoğaldı bayram haftası hastaydık grip sandık erteledim ilaç vermiyorlar diye iki gün aşırı huysuz olup durmayınca mecbur gittik el ayak hastalığı olmuş evden bir yere çıkmadığımız halde görünürde bir şey yoktu ama boğazlarında sorun varmış doktor ateş olursa haberim olsun dedi ama çok şükür yüksek bir ateşi olmadı
Geçmiş olsun cnm bizim bir arkadaş gittik evi çok soğuktu kılmadan durmadı orda da hastalanmış olabilir gece buhar verdim burnumuzu zor temizletiyir tıkalı burnuda

Geçmiş olsun cnm bizim bir arkadaş gittik evi çok soğuktu kılmadan durmadı orda da hastalanmış olabilir gece buhar verdim burnumuzu zor temizletiyir tıkalı burnuda
Klima hasta eder haberdede çıktı birde Sen evinde alıştırdın bir dereceye baska yerdeki dokamis tir aynen şöyle yapabilirsin çok soğuk sa derecesini yarlamasini istesen olurmuş arkadaşında canım burun işi en ugrastirici ağladıkları anda bizleri panik sarıyor

Çok çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin nasıl oldkızl
Ay inşallah canım yatisla kendine gelir kuzum bir an önce de sağlıkla çıkarsınız hastaheneden. Ne dedi dr neden olmuş böyle
Sağolun kızlar sabah 7.00'de ateşi düşmeye başlayınca taburcu ettiler ishali devam ediyor yarın poliklinik kontrolüne çağırdılar Akdeniz anemisi'nden şüpheleniyorlar bakalım kontrol ettireceğiz

Klima hasta eder haberdede çıktı birde Sen evinde alıştırdın bir dereceye baska yerdeki dokamis tir aynen şöyle yapabilirsin çok soğuk sa derecesini yarlamasini istesen olurmuş arkadaşında canım burun işi en ugrastirici ağladıkları anda bizleri panik sarıyor
Acile gittik çocuk doktor medikal 11 kadar varmış boğaz iltihap olmuş azitro antibiyotik verdi burun temizleyin sürekli agzi açık uyumasın dedi

X