2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
En iyisini yaparsın kolay da değil şimdi ki zamanda böyle etkinlikler yapmak kii gerçekten te çok cok sıcak ya n'oldu havalara böyle ama kışın çok sert geçerler diyorlar ya bakalım hayırlısı
Gereksız ya. Anlamıyorlar kı kalabalık var ama bn ne yapıyorum burada gıbı bakıyor. Gecen yazda naaıl sıcaktı kıs sert dedıler ama sertlık falan gormedık. Iklım degıstı
Doktor 1 yas dedi bizim demir kesip kesilmicegine bakılacak 9 ay verirsen 1 yaşında isterim diyince 1 yas bekliyorum bildiğim kadarıyla d vitamini bu özel ya da hastane sağlık ocağında yok demir depoları vitaminler diye biliyorum arkadas dedi dolu dolu 3 tüp kan almışlar oglunun nasıl dayanacak bizimki iğneyi görünce ağlamaya başlıyor
Bızden 1tup alındı. Kansızlık var hafıf dedı. Kan ılacı kabızlkk yapıyo duuznlı kullanamıyozda. Bnde de aynıydı

Bizde babayı yataktan attık ben minik bir köşedeyim kendisi gece boyu döne döne yatıyor çift kişilik yatak yetmiyor 🤣
Yatak nekı bacım oda yetmıyor bıze. Koltuk altında. Yataga yatıramıyom atıyır kendjnı ayak ucundan. En ıyısı anam babam usulu ser yorganı at ustune dedım pek memnun

Aynen bizde aynı kilodayiz 200 gr vermiş hali geçen acile gittiğimizde bakalım cumartesi nedicek doktor bir şey çıkmazsa kac ay bir kontrol gidilmesi gerekki
Ben aşı zamanları götürmeyi düşünüyorum artık o kadar sık götürmeye gerek yok sanırım 13.ay bi götürüp doktora sorarım

Ya sureklı uykusı bolunuyor bahane bıtmıyor. Sabahın 6sında kaka derdı baslıyor😬
Gece ya karnı agrır, ya terler ya sıkılır ya acıkır ya usur bahanesi cooook
Artık besıge oyun parkına da yatmıyor. Sıgamıyo cok delı yatıyo
Yere yatak yapoyoz ama ne yatak salonu boydan boya yorganla kaplıyom😂koltuk altına gırıyor
Evde yatagı bıle hazır montesor tarzı yerden cok az yuksek mobılya yatagı var ama sıgamıyo beyfendı hıc bır yere
Koca salom onun yıne de uyanıyo
Bizde yerde yatıyoruz beşiği boşa almışım bizimkide sıcakları bahane ediyor sürekli uyanmaya 😂 dün gece ranzanın altından çıkardım parkede dönmüş dönmüş uyumuş

Cok dert bırıkmıs bnde girmeyeli. Destan yazıyorum

Yemek cok yemıyoz ıkı lokma da doyuo paso memede.
Tv izletmıyorım ama muzık asıgı..
Ana karnında sakın muzık dınleyen bebe roman havası sneın köçek benım onları ızleyıp ne fıgürler sergılıyor gormenız lazım
😂
Biz meyve yiyoruz sadece yemek yeme yok ağzına alıp çıkartıyor

Arkadaşlar merhaba. Bende uzun zamandır giremiyordum. Ali Ege sizinkiler gibi büyüyor. Bizim yediklerimizden yemek istiyor bende az tuzlu yapıp veriyorum. Ama 2 aydır neredeyse aynı kiloda sanırım boya gidiyor. Bana mama diyor çak gel ver gibi kelimeler söylemeye çalışıyor.Ayağa kalkıp sıralama yapıyor ama korkak benimkisi. Hasta olan bebişlerimize geçmiş olsun mümkünse bebişlerr hasta olmasın. Bende 17 günlük gelmiştim İzmire gerçekten zor geçti benim için şimdi keyfini almaya başladım. Tek başına bebiş büyütmek güzel ama bir yandan çok zormuş.
Tüm bebişlerimize ve güzel annelerini öpüyorum.
Çok fazla hareketten 3 aydır aynı kilodayız yürü emekle sürün bir saniye oturmuyor

Bende uçacak diye yamuk yumuk yatıyorum iki yana koruma taktırdım ama bende yer yatağına geçerim yakındır🤣
Yanları kapasam ayak ucu var😂yer ıyıdır sıcakta done done yatıyoruz
Kışa buyur de tek kişilik yatagına gecer umidim var
Bizde yerde yatıyoruz beşiği boşa almışım bizimkide sıcakları bahane ediyor sürekli uyanmaya 😂 dün gece ranzanın altından çıkardım parkede dönmüş dönmüş uyumuş
Bnde koltuk altından topluyorum.odalar cok sıcak salonda yatıyoruz. Buyukler balkonda bız salomda ama sıgamıyor pasa bey Kalkmak için bahane mi yok bizde.
Biz meyve yiyoruz sadece yemek yeme yok ağzına alıp çıkartıyor
Meyve bızde de var yemekte ıkı lokma ye tamm
Çok fazla hareketten 3 aydır aynı kilodayız yürü emekle sürün bir saniye oturmuyor
Kılo koymuyorlar dogru. Doktorumuz boy uzamış kılo hareketten olmaz takma dedı. Bnde salıdm gıttı

bnmki de öyle bak sevdiği şeyleri yazayım
altını açınca çıplak bi şekilde kaçmak, yüksek yerlerden eline geçen her şeyi yere atmak, peçete, kağıt, karton yemek, buzdolabı veya bulaşık makinesi açılınca içine girmek, bacağıma dolanıp ısırmak, dış kapı açılınca gitcem diye ağlamak. 11. ay yeteneklerimiz bunlar 😂😂 çember geçircekmiş de kitap okuyacakmış benim oğlan he 😅
Resmen bizimkini tarif ettim bu kadar olur. Son günlerde de gece beşiğinde yatmak istemiyor, bizim yatakta yatmak istiyor, nesne böyle bilemedim. Gece sık uyanıyor beşiğine yatırınca.

Yanları kapasam ayak ucu var😂yer ıyıdır sıcakta done done yatıyoruz
Kışa buyur de tek kişilik yatagına gecer umidim var

Bnde koltuk altından topluyorum.odalar cok sıcak salonda yatıyoruz. Buyukler balkonda bız salomda ama sıgamıyor pasa bey Kalkmak için bahane mi yok bizde.

Meyve bızde de var yemekte ıkı lokma ye tamm

Kılo koymuyorlar dogru. Doktorumuz boy uzamış kılo hareketten olmaz takma dedı. Bnde salıdm gıttı
Kiloya bende takmıyorum onun kadar hareket etsem bende versem kilo mük olur 😂😂 umarım yememe alışkanlığı uzun sürmez ne yapacacağımı şaştım

bnmki de öyle bak sevdiği şeyleri yazayım
altını açınca çıplak bi şekilde kaçmak, yüksek yerlerden eline geçen her şeyi yere atmak, peçete, kağıt, karton yemek, buzdolabı veya bulaşık makinesi açılınca içine girmek, bacağıma dolanıp ısırmak, dış kapı açılınca gitcem diye ağlamak. 11. ay yeteneklerimiz bunlar 😂😂 çember geçircekmiş de kitap okuyacakmış benim oğlan he 😅
Bak bn bunu gormedım. Aynısı hatta fazlası. Aksamustu balkon kosesıne gıdıp mahalleyi izleyecek gelene gecene bagıracak. Telefonla konusacak ve tv de kesınlıkle hareketli müzik kapanmayacak. Top ve araba dısınd oyuncaklar balkondan atılacak. Yemek yere dokulup yerden yenecek. Bocek sınel kovalancak😂gecen gun cekırge yakaladı. Elındem aldık dıye 1 saat agladı boceklrrle oynayacakmıs
Kiloya bende takmıyorum onun kadar hareket etsem bende versem kilo mük olur 😂😂 umarım yememe alışkanlığı uzun sürmez ne yapacacağımı şaştım
Surmez ya. Bnmkı ılk bas cok guzl yiyordu sonra bıraktı şimdi bıraz bıraz yıyor. Sıcaktan ve anneye duskunlukten galıba canı cok ıstemıyo. Bebekler bızım gıbı 2,3 ogun ye doy yapmıyorkı. Bnmkı sureklı bısey yesın derdinde. Elinde kayısı nektrın salatalık gezıyof sureklı. Sofrada ıkı lokm yemek verıp ıkı lokma karpuz verıyorum arad yemekte kaynıyo

Gereksız ya. Anlamıyorlar kı kalabalık var ama bn ne yapıyorum burada gıbı bakıyor. Gecen yazda naaıl sıcaktı kıs sert dedıler ama sertlık falan gormedık. Iklım degıstı

Bızden 1tup alındı. Kansızlık var hafıf dedı. Kan ılacı kabızlkk yapıyo duuznlı kullanamıyozda. Bnde de aynıydı
Soğuk O'ndan önceki seneye göre oldu burda tabi ama uc dört gun fazlasi belki ziraî don oluyor burda ordan biliyorum soba biraz fazla yaktık serada 🙂 bu sene allah büyük bakalım

Soğuk O'ndan önceki seneye göre oldu burda tabi ama uc dört gun fazlasi belki ziraî don oluyor burda ordan biliyorum soba biraz fazla yaktık serada 🙂 bu sene allah büyük bakalım
Bızde kar bıle yagmadı bır kere daglar cektı. 1 hafta dısında eldıven bıle gıyemedı cocuklar. Bolge bolge degısıyır

X