2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Daha önce sordum mu ya da konusuldumu bilmiyorum deniz gidecez gunes kremi kullanan oldumu bebislere
Ben kullanmadım okadar yakıcı sıcaklarda çıkartmadım di akşam üstü girdi çıktı tek... Eczaneden bir danış sor bakalım bebeklere en uygunu hangısı ise hemde kendine al bebekten çok biz ler yanıyoruz vallaha

Ya top atma alkış bizde yeni yeni olacak gibi ha basket atar mı bilmiyorum Bay bay yapma bayramda geldi. Söylediği bir kaç kelime var ancak kelimelerinden biri kendi adı sık sık tekrarlıyor

Günübirlik gidecez bizde tatil yok malesef işler çok yoğun esim 1 hafta izin aldı baktı sabah gidip akşam geliriz bizim burda gölgede yanarsın

Kesinlikle bizim ki de aynı 4 aydır 10 kilo olamadık

Günübirlik gidecez bizde tatil yok malesef işler çok yoğun esim 1 hafta izin aldı baktı sabah gidip akşam geliriz bizim burda gölgede yanarsın
Neresi orası bizimki Antalya azda deniz'e yakın olmamızin faydasından yararlanip her hafta gidiyoruz işe gittikce gitmezse daha sık gideriz

Şükür kavuşturana ilk disi gelmiş bıdigin grisitde gelir arkasından

Temmuz annesiyim gündüz uykumuz yok 1 saat toplasak sabah 5.3 6 ayaktayiz

Kuzum senin gönlün bizimle idi ondan sanırım bebişte bizimkiler gibi olmuş sabah Allahtan benimki o kadar erken kalkmıyor (misafirlikte idik dün, uykusu var huysuzlandı annem uyutma evde uyusun dedi diye uyutmadım, gece yine de 1 oldu hala tam dalamadı benim minik kuş)

Galiba cnm uyuyana kadar 2 saat uğraşıyorum gece mama içmemesi lazim bizimki tam dalıyor acıkıyor oda kaçırıyor uykusunu bebekken biraz rahattım büyüdükçe bozuldu uykusu

Bizde ise gidiyoruz esim 1 ay haftasonu caliyor 1 ay çalışmıyor o sıkıntı mersin deyim girilmez en kötü 1 1.5 saat gidecez
Kışın güzel olur diyordu kardeşim hep orası için oda mersin'de daha gidip görmek nâsip olmadi inşallah birgün gidecem. Sağlık olsun canım gidilir görülür sağlığın yerinde oldukca

Ya top atma alkış bizde yeni yeni olacak gibi ha basket atar mı bilmiyorum Bay bay yapma bayramda geldi. Söylediği bir kaç kelime var ancak kelimelerinden biri kendi adı sık sık tekrarlıyor
Merhaba bebeğiniz kaç günlük ben bu alkış, bay bay işini biraz dert ediyorum da

Kızlar ek gıda da nasılsınız hastalıktan sonra baya kötü haldeyiz hiçbir şey yemiyor bu durumda olup çözüm bulanınız var mı

Merhaba bebeğiniz kaç günlük ben bu alkış, bay bay işini biraz dert ediyorum da
ben de dert ediyordum bayramda kuzenlerinden öğrendi ya da hep öğrenmişti de bize göstermiyordu
etrafınızda çocuk varsa bol bol onlarla oynatın bir anda yapıyor 10. ayın sonuna doğru yaptı bnmki

Kızlar ek gıda da nasılsınız hastalıktan sonra baya kötü haldeyiz hiçbir şey yemiyor bu durumda olup çözüm bulanınız var mı
birkaç gündür sadece emiyor dişten mi sıcaktan mı anlamadım çok moralim bozuluyor normalde patates haşlamasını yerdi onu bile tükürüyor

Benim oğlumda hastalandı bayağı iştahı gitti , karpuz çok seviyor hem karpuz verdim hemde karpuzu kullanarak yaptığım yemeği yedirdim, azıcık kandırmış gibi oldum ama napiyim her şey onlar için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…