2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar ek gıda da nasılsınız hastalıktan sonra baya kötü haldeyiz hiçbir şey yemiyor bu durumda olup çözüm bulanınız var mı
Bizimkide kesti dişinden dolayı cok güzel yer içerdi sıcakta etkiliyor galiba bu durumu anca ..her hastalık sonu huy değişir hali tavrı yemesi

Böyle şeylere takılma canını sıkma bence her bebek kendine özel elde değil ne dersen de ister istemez takılıyor insanın aklına
Ben hep kendimde arıyorum. Yapamadım öğretemedim diye düşünüyorum. Sonra diyorum niye yapmıyor kendi kendime dert ediniyorum.
ben de dert ediyordum bayramda kuzenlerinden öğrendi ya da hep öğrenmişti de bize göstermiyordu
etrafınızda çocuk varsa bol bol onlarla oynatın bir anda yapıyor 10. ayın sonuna doğru yaptı bnmki
Burcu çok teşekkür ederim cevabın için çok tatlı geldi bana biz maalesef hiç tanıdığımızın olmadığı bir şehre kızımın doğumuyla taşındık baya yalnızız. Neredeyse hiç insan görmüyor
hiç dert etme benimki de yapmıyor zar zor
Çak yapmayı öğrendi , Osman hoca dedi ki bu bi kıstas değil benim oğlumda 18 aylıkken öğrendi, ilgisini çekmiyor demekki bizim bebelerin
Dikloo canım Alparslan da sanırım bizimki gibi çok hareketliydi değil mi? Tek istediği şey gezip ayakta durmak gördüm canım Osman hocanın paylaştığını bir nebze içimi rahatlattı. Aslında bir iki ay önce kendi kendine denediğini gördüm sonra bi daha yapmadı halbuki sürekli tekrar ediyorum. Gösterdiklerimi hiç yapmıyor

Merhaba nasılsınız güzel anneler bebişler iyidir umarım
Oğlum çok şükür iyi ama ek gıda sıkıntılı yemiyor 8 kilolar da daha kilo da almıyor maalesef cuma genel kontrole götüreceğim bakalım
Yürümeye hevesi yok tutunarak gidiyor her yere elinden tutup yürütmeye çalışınca oturuyor hemencik
Taklit etmeye başladı herşeyi dilini çıkarıyor ben hayır diye elimi sallayinca o da isaret parmağını göstererek sallıyor bay bay alkış el çakma yapıyor , ablasını pataklıyor baya aktif bizim ki maşallah
Ay bende 2 aydır diyetteyim tam diyette denmez sıkı değil ama 9 kilo verdim

Canımm evet Alparslan da çok hareketli bi dk yerinde durmaz bizde yerle bağdaş kurduk ayağa kalktığımız gibi kucak istiyor ahhahah , ben açıkçası çok üstünde durmadım ama baktım çoğu bebe bu dönemde hatta daha erken öğrenmiş bende öğreteyim dedim ama yok yapmıyor zar zor çak yapmayı öğrendi ne alkış ne bay bay yapmıyor ama yapmasa da olurmuş , aklı fikri evi dağıtmakta tv vurmakta yerdeki şeyleri ağzına atmakta

Ben de hareketli meraklı oluşuyla teselli oluyorum. Bizimki de ne bulsa ağzına atıyor.

Dünden beri tekrar tekrar gösterdim biraz bay bay yapıyor. Bir de sosyalleşmeye daha çok önem vereceğim artık

Canım hoşgeldin, geçen aklıma geldin en son bi mesaj yazmıştın bi daha girmedin. Her şey yolunda mı? Çok güzel kilo vermişsin bravo

birkaç gündür sadece emiyor dişten mi sıcaktan mı anlamadım çok moralim bozuluyor normalde patates haşlamasını yerdi onu bile tükürüyor
Sevdiği şeyleri bile yemez oldu bir kaşık alıyorsa sonrasına ağzını mühürleyip açmıyor ya da tükürüyor
Benim oğlumda hastalandı bayağı iştahı gitti , karpuz çok seviyor hem karpuz verdim hemde karpuzu kullanarak yaptığım yemeği yedirdim, azıcık kandırmış gibi oldum ama napiyim her şey onlar için
Bende kavunla yaptım da iki üç kaşıktan sonra tükürmeye başladı
Bizimkide kesti dişinden dolayı cok güzel yer içerdi sıcakta etkiliyor galiba bu durumu anca ..her hastalık sonu huy değişir hali tavrı yemesi
gerçekten her hastalık ayrı bir şey getiriyor umarım uzun soluklu olmaz yemeyen çocuk çok zormuş önüne koyuyorum artık belki öyle yer diye yok anam

Ooo Vizecim 9 kilo çok iyi maşallah, benim de sıkılaşmam lazım platese başladım dün itibari ile haftada 2 gün gideceğim benim kilom aynı kalsın, yemek porsiyonlarım azalmasın ama göbeğim gitsin istiyorum böyle bir yöntem var mı acaba

Bir kere hayır dedilermi derler ıslah eski yeme düzenine ve hatta daha iyisine döner kuzum hemde ne zor bir bilsen kendi yırtıyon yesin diye

Büyüklerle alıp vermedikleri birşey var bu bıdiklarin uyaninca gidip ablasının yüzune yatıyo seviyo sonra ısırıyo abisine saymıyorum bile şimdi kaf atmayı başladı bize bir kafa atarım size diyor dedim o lafımi bildi durduk yere bir kafa atarım diyom hemen gelip bana kafa atıyo

Kızlar iyi akşamlar Dünden beri ateşimiz 39'du gece sonra 38'lerde seyrediyor bir ara 37,5'a düştü 4 saatte bir Calpol veriyorum ne yapabilirim ılık duş aldırıyorum havlu koyuyorum alnına falan ilk defa böyle oldu bir aşı zamanı olmuştu onu da hemen geçti şu an doktora gitsem bile bir şey yapamazlar dolvende Versem mi acaba

Mikrop varsa antibiyotik başlanır ama zorlu bir ateş ise gitsen iyi olur evet pek de birşey yapmıyorlar acilde ya yarına kadar bekleyip bölümüne götür canım kusura bakma geç gördüm mesajını nasıl oldu boncuk

Sıcak mi çarptı dokadi acaba yoksa dismi geçmiş olsun canım inşallah düzelmiştir

Geçmiş olsun canım şu an nasıl? devlet acilde bir şey yapmıyorlar özelde çocuk doktoru olan varsa oraya gitseniz daha iyi olur. Bu aralar hastalıklar çoğaldı bayram haftası hastaydık grip sandık erteledim ilaç vermiyorlar diye iki gün aşırı huysuz olup durmayınca mecbur gittik el ayak hastalığı olmuş evden bir yere çıkmadığımız halde görünürde bir şey yoktu ama boğazlarında sorun varmış doktor ateş olursa haberim olsun dedi ama çok şükür yüksek bir ateşi olmadı

Bir kere hayır dedilermi derler ıslah eski yeme düzenine ve hatta daha iyisine döner kuzum hemde ne zor bir bilsen kendi yırtıyon yesin diye
İnşallah ya kendimi suçluyorum yemeklerimi beğenmiyor diyorum o yemeyince ben yiyorum gayet güzel artık ağız tatları da gelişti bıdıkların tatlı ver hiç hayır demez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…