2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bir maşallah da biz diyelim temmuz annesine ne yedirip içirmişler hep pozitif anlatılıyor böyle olmak için napmislar işi evi gücü herşeyi bırakıklar galibaa ☺
Temmuz anaları şanslı sanırım biraz uyayan bebelerde onlarda
Temmuz analarından biri yazmış, benim kız bunların hiçbirini neredeyse yapmıyor, bunlara bakarsam benim kız tövbeler olsun
Hepsini tek tek okuyup elemem

Günaydın kızlar bende ağustos olacakken temmuz annesiyim bizde 1 ay aynı kilodayiz kilo almamış 2 haftadır üstünü ve altını değiştirirken krize giriyoruz durmuyor sabah 5.3 diyince ayaktayız

Günaydın kızlar bende ağustos olacakken temmuz annesiyim bizde 1 ay aynı kilodayiz kilo almamış 2 haftadır üstünü ve altını değiştirirken krize giriyoruz durmuyor sabah 5.3 diyince ayaktayız
bizimki de 1.5 aydır hemen hemen aynı kiloda 100 150 gr almış, ek gıdayı da normal yiyor aslında ama aşırı aşırı hareketi bi dk durmaz dedikleri bebe benimki üstüne bi de 4 dişi üst üste çıktı ona yoruyorum ben

Temmuz anaları şanslı sanırım biraz uyayan bebelerde onlarda

Hepsini tek tek okuyup elemem
Ama bende temmuuzummm gerçi uyyuyor ama benle bensiz uyumaz hiç 50 dk anca bensız benle iki satt kesin var bebişin sâyesinde bende uyuyom vallaha uyku düşkünü oldum çıktım. diğer beceriler yeni yeni açılıyor onların yazdıkları kadari yok bizde daha kitap bulsa anca sayfalarını yırtar nerde bize ayi kedi sevip gostercek

Bizimki de yaklaşık üç aydır 9.500 dü hala 10 olamadık hastalıktı hareketti derken kilo tutmuyor ki. Alt değiştirmek kriz gerçekten boklu boklu dönmeleri yok mu şarj aleti krem oyuncak hariç şeylerle ilgisini çekip alt almaya çalışıyorum

Bizimki de kitap görse yer kartlardan aldım eline versem yer oyuncakları da yalamak ısırmak ya da ters çevirip yerde sürümek için kullanıyor hepsini bir yere attıktan sonra da bitiyor koltuk tepesine çıkıyoruz bi izin vermeyince ağlıyoruz ha bir de dibimden ayrılmıyor açık yerimi görse hemen emcüklüyor görmesede açıp yapıyor

En sondaki anlattığın sey ayniii biziz evdeyken artık çamaşır takmıyorum kendi açıp emiyor bir uyuma şekli var allah askina görcen üstüme yatıyo karnima gecen sene karnimda taşıdım yetmedi şimdi üstünde yatıyor emmesi ağzında bende sallandikca üstünde uyuyor

Bakıcaz bu ay kac kilo artık yas aşı zamanı

Haha güzelmiş valla geçen uyumaz uyumaz kafamın üstünde uyudu

Aynen öyle durmuyor kaçıyor hemen zor uyuma başladık birde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…