2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Benim büyük arabamıza binince hemen uyurdu, Miray kuşum arabada da uyumuyor ayakta durmak istiyor yani yok çocuğa anason vereceğim o olacak
Sakinleş tirirmi o arabada babasına yapışıyor beni al kucana ben tutam dreksiyonu diye süsleri asılıyor camdan dışarı bakip rüzgarda püüüü diyoo

Benim büyük arabamıza binince hemen uyurdu, Miray kuşum arabada da uyumuyor ayakta durmak istiyor yani yok çocuğa anason vereceğim o olacak
Giiin diyor cook seviyor arabayi babası alip bindirr calisana kadar benim koltuğumda usulca oturup bekler ben gelince canavar olur kullanıyor beni ben olmasam istediği yere ulaşamaz tabi ya ondan koltukta bidik bıdık kalıyor

Farkli dr görürsü alın diycektim ama anlatmış siniz haftası iyi gibi bu haftalarda bir arkadaşım doğum yapmıştı 34 du yanlış hatirlamzsam bebeği 3 4 gün kadar kuvezde kaldı şimdi evi'nde kucağında korkulcak birşey olucağını sanmıyorum içerisi daha sıkıntılı isr dışarıda olması müdehalelikse dr kontrolünde olması daha iyi gibi icerde neyin ne olduğunu bilinmiyor sağlıkla gelsin canim evladın sıkıntısız bir şekilde atlat bu süreci inşalah

eline sağlık idolümsün şefika
Sağol canım benim anam onca biberden dikicik birşey kaldı geriye yaaaaaaa. Çok severim böyle uğraşıp dogalindan yapmayı tozunuda çektir cem arife gunu birde hiç denemedim yapamam korkusu vardi usak tarhanası onu yapıcam inşallah bu sene nâsip olur yaparım

valla eline sağlık her şeyi doğalından yemek gibisi yok
kalkıp kahvaltı sofrasını toplayamadım daha ben

bence hepimizde aynı durum ilgileniyor ama oyalama konusunda soylenıyor anneye duskun oğlum, senı ıstıyor annesı dıyıp duruyor

maşallah oyle bebeklere , sallanmadan ve besıgı olmadan asla uyumayan bebek yapmıslar oglum arabada herkesın cocugu durur benımkı cıglık kıyamet oto koltuguna asla zaten oturmaz

Kızlarrr nasılsınız?? Özledimm sizlerii ev iş kerem koşuşturmasından giremedim hiiç. Bebişler nasıl?
iyiyiz canım sen nasılsın
koşturmacayla geçiyor işte günler iyice inatçı olup çıktı sencer her şeyi kurcalama modunda izin vermezsem asla untmuyor kurcalayana kadar devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…