2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
canımı şuna sıktım canım tablet başında oturanların gelişimi geri kalmazken bizimkinin geri kalması. Bana bilmişlik yapıyorlar abartıyormuşsun bak gördün mü ekran bir şey yapmıyormuş sıfır ekran diye tutturdun falan diye
haklısın canım ben oğluma güveniyorum geriden gelip direkt cümle kurmaya geçecek herkes şok

kızlar eşlerinizin bebekleri oyalayabilme durumu ne? Ben iyice sinir olmaya başladım. İş yağacağım eşim oyalamayı oynatmayı beceremiyor ya da bilerek öyleymiş gibi yapıyor bilmiyorum. Çamaşır asacaktım daha yarısını asmadan içerden sesleri geliyor eşim oflayıp pofluyo sencer bir şeyi yapmak için -ne istiyosa artık bilmiyorum- çığlık atıyor ağlıyor. Ne istiyosun of bilmem ne sesi gelince artık dayanamadım yanıma aldım zar zor astım çamaşırları. Hep böyle oluyor gıcık olmaya başladım artık söyleyince ben suçlu oluyorum

Son düzenleme:
Geceleri oldu iki uc gün kadardi galibaa böyle şeyleri çabuk unuturum da ateşli oldu ve kusma liydi hep ara ara olurdu ateşi surupla gecerdi dis gelirdi yemeklerde bizimkide isteksiz emmek bile istemezdi

Bız dişlerin hepsını bırddn çıkardık. O yuzden kulak enfeksiyonu gecirdi. O ates yapmış.
Senınkı kaçıyorsa ıyı. Bnmkı direk yırtıyor yıyor sonrada totosunun altına saklıyor. Yok bmm 4.bu hiçbiri bu aylarda tavşan mavsan gostermedı. Hep bıryere turmandılar.
Kıyas yapma hıc. Bızımkıler hareketli yapacak yok
Nerdeee. Tuvalate gıdemıyom. Kavga edıyolar babayla. Abıler daha guzl oyalıyor onları gırunce cıglık cıglık. Baba gorunce pas vermiyor. Etkıye tepkı

Aynı canım ne zaman bi iş yapmak için versem yada bi kahve içimlik.. 2 dk sonra söylenmeye başlıyor benimki.. Oyalayamıyor.. Ama vaz geçme inatla ver.. Biraz süre uzamaya başladı böyle böyle kabullenecek?.

Bizde de tam tersi babada durup abi ablada pek durmayan lar dan mutfaktayım kızartma yapıyom yanima gelmiş oğlana bağırıyom yusuf gel al diye bir hicinla hizlica gelip pacama yapışıyor onu almasin diye babasini görsün uçarak gider ona ama

Yoğun seste daha derin uyuyorlar evde sessiz lik sağla uyanırlar hemen hep öyle olur carsıda kucamda uyur saatler ce evde hayatta o kadar uyumaz

ben de öyle ya banyoya zor giriyorum aklım kalıyor
oyalayamıyor mu numara mı yapıyor onu anlamıyorum sürekli bir şey oluyor bir araya geldiklerinde

ben de öyle ya banyoya zor giriyorum aklım kalıyor

oyalayamıyor mu numara mı yapıyor onu anlamıyorum sürekli bir şey oluyor bir araya geldiklerinde
Canım ben yürütece oturtuyorum duşakabinde ona cee falan yaparak duş alıyorum rahat rahat yemeklerini de yapıyorum çamaşır sererken yanımda geziniyor çok önerilmiyor ama ben çok memnunum hemde bacak kaslarını geliştirdi sanırım kendi kendine sürekli kalkmaya çalışıyor koltuğa tırmanmaya çalışıyor

Kızlar ben 2024 Ağustos annelerinden geliyorum belki aranızda yaşayan vardır diye size sormak istedim. 32 haftamda doktor kontrolünde bebeğimin karın çevresi yaklaşık 3 hafta geri çıktı. Bebeğimin kilosu 1598 gr çıktı. Doğuma kadar her hafta nst çekilecek ve 3 hafta sonra doktorum tekrar kontrol edicek. Eğer sorun devam ederse hastaneye yatıranileceğini ve erken doğum yaptırabileceğini söyledi. Aranızda yaşayan varsa süreç nasıl gelişti bilgi verebilir misiniz?

yürütecimiz var ama hiç sevmiyor oturtunca bağırıyor

merhaba sağlıkla dünyaya gelsin inşallah
böyle bir durum yaşamadım ama bir iki hafta geriden gelmesi normal diye biliyorum ama 3 hafta için bir şey diyemeyeceğim
bir de ölçümde sıkıntı olmuş olabilir 3 hafta beklemeden başka bir doktora tekrar baktırın

Evet işte 1 2 hafta olsa bende sorun yapmicam ama 3 hafta olunca biraz stres yaptım. Yurtdışında yaşıyorum süreç biraz daha farklı ilerliyo hastaneye doktora gidiyorum dışardan doktora gidersem sıkıntı görürse yine hastaneye yönlendiriyo yaşadığım bölgede de 1 tane hastane var takibim burda olduğu için farklı hastaneye de gidemiyorum

30 haftayı geçmişsiniz bu ağırt prematürelikten çıkarıyor bebişinizi. Önemli olan farkın korunması açılmaması. Bir arkadaşımın fark 5-6 hafta kadar oldu. Bebiş bir kaç gün yoğun bakımda kaldı sağlıkla taburcu oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…