2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Oğlumun kilosu az olduğu için diyetisyene yönlendirildik o da kişiye özel olmayan hazır bir liste verdi. Kısa vadede o miktarlara ulaşabileceğimizi sanmıyorum ek gıdada. Sizinkiler ne kadar yiyor sabah-öğle-akşam ana öğün şeklinde ikindi ve gece ara öğün şeklinde? Daha 3 öğün düzenimiz oturmaya yeni başlıyor gibiydi tabi miktarlar listede yazandan az

Acaba kaç kiloydu bebeğiniz diyetisyene yönlendirildi bizim de tam bir yeme zamanımız yok anne sütünü de 5 dk emiyor

Yemeyen çocuk yemiyor ya ne yaparsak yapalım. Ne kadar yemesi lazımmış? Listede be yazıyor? Bulut mama kaşığıyla 3-4 kaşık yerse ben yemiş sayıyorum ve bu çok nadir oluyor.

günü gününü öğünü öğününü tutmuyo canım
mesela dün öğlen koca bir tabak tarhana çorbası içti daha da versem içerdi ama akşam köfte yaptım ağzını açmadı. Ara öğün parka falan gidersek meyve yediriyorıum orda hazır çocıkları izlerken 3 öğün artı iki üç ara öğün bizde mümkün değil çünkü öyle yaparsam tüm gün yemek pişir yemek yedirle geçer . 3 öğün sofraya oturtuyorum ne yerse kâr artık
Acaba kaç kiloydu bebeğiniz diyetisyene yönlendirildi bizim de tam bir yeme zamanımız yok anne sütünü de 5 dk emiyor
anne sütünü bu aylarda artık çok hızlı içerler zaten canım normali beş dk falan çene kasları artık çok güçlü

Ara öğüne meyve+ yoğurt şeklinde yazıyor

Yemeyen çocuk yemiyor ya ne yaparsak yapalım. Ne kadar yemesi lazımmış? Listede be yazıyor? Bulut mama kaşığıyla 3-4 kaşık yerse ben yemiş sayıyorum ve bu çok nadir oluyor.
Şimdi ekleyeceğim fotoğraf olarak.

Eklentiler

• 20240614_112722.jpg
    99,9 KB · Görüntüleme: 46
Şimdi ekleyeceğim fotoğraf olarak.
bu kadarını ben yemiyorum sanmıyorum ki bebek yesin dediğin gibi hazır bir liste olmuş her anne biliyor et yedireyim bilmem ne yedireyim ama çorbayı içen bebe diğerlerini nasıl yesin
varsa bir kase çorba et pilav yiyen tebrik ederim

Yoğurdu tek başına öğün kabul eden biri olarak şok olmadım değil

iyiyiz canım sen nasılsın
koşturmacayla geçiyor işte günler iyice inatçı olup çıktı sencer her şeyi kurcalama modunda izin vermezsem asla untmuyor kurcalayana kadar devam
Bende iyiyimm canımm kerem de öyle ya napxaz bilmiyorum hakdndmd heryere herşeye gitmek istiyo evin düzenimi komple değiştircem artk. Aşşırı inat nizimkide hele elinden aliyim bişiyi allah diyorm handf
Sen nasılsin canim biz kaldık yerden devam ediyoruz kerem paşa nasıl. su kuşu oldu çıktı bizimki
Kerem de iyii sefikacıımm yuvarlanıp gidiyoruz. Özledim sizleri iyi olmanıza col seviindmm keremde su kuşu hakdkdf ya denize gidiyoruz ya da evde havuz yapıyorkm orda takılıyor. Bu sıcaklarda en güzelide bu zatenm bizimkiler yaz bebesi sevceller suyu

Aynısı bizdee öyle bir hafta arayla gidiliyor deniz'e her gun balkonda suyu yenilenmiş ılık suda acıkıp uykusu gelene kadar oynuyor maşallah iyiyiz böyle ama sudan çıkınca bana yapışık devam mutfakta is yaparken benden kimse almasın diye ayaklarimin arasına kedi gibi girip ağlıyor

Merhaba kizlar 24 günlük bir bebeğim var daha önce den de ıkınirdı fakat bu gün surekli ikinip ağladı kıpkırmızı olup durdu resmen içim gidiyor o böyle garip sesler çıkarınca taşıyan var mi

Emiyor mu? Farklı birşey yediniz mi? Bence bebeğim o zamanlardayken mercimek çorbası içme gafletinde bulunmuştum. Dediğiniz gibi kırmızı olup ıkınmıştı.

Farklı bir şey yemedim ama böyle oldu

Geneli bilmiyorum ama benim bebeğimin yaşadığı bir durumdu hatta çok endişelenip doktora gitmiştik böğürtlen yemiştim onda da ve bazı meyvelerin buna sebebiyet verdiğini söylemişti doktoru. Ciddi bir durum olduğunu sanmıyorum açıkcası ve tahminimce yenilen ama normal sayılan birşeyle alakalıdır diye düşündüm. En son kakasını ne zaman yapmıştı?

Sabah yapmıştı su an düne göre daha iyi durumda

Nasılsınız kızlar güzel anneler yazamadım edemedim kusura bakmayın hayatımda aksiyon çoğaldı iyi sandığım insanlar meğerse arkamdan kuyu kazıyormuş pisliklerin kötülükleri ile uğraşıyorum
Sizlere de uzun zamandır yazmıyorum şimdiden bayramınızı kutluyorum bebişlerinizi öpüyorum kendinize iyi bakın benim için de dua ederseniz bu mübarek günde Rabbim kalbimi ferahlatsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…