2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323

Ben bulutla birlikte şunu gördüm ki anne baba ne yaparsa yapsın çocuk yapacağını yapıyor. Yetiştiriliş tarzı bastırmadığın ezmediğin sürece pek anlamlı değil. O yüzden son 10 yıla bakıcam ki doğunca yapıları nasılmış

Of hiç sevmiyorum o sendromluları ve ailelerini işte. Ama kaçış yok dediğin gibi.
Ay kesinlikle bunu değerli hissettirmek olarak görüyorlar bende yanlış buluyorum. Bakalım elimizden geldiğinde gerçek değeri öğretmeye çalışıcaz.

Ya sen 4 bebek allahım sana helal olsun

Orası öyle tabi. Ben biraz da bunun ebeveynin beklentisiyle ilgili olduğunu düşünüyorum. Bir yakınım ilk çocuğu kolik yaz bebesi sayılır 9 ay kolik sancısı çekmiş, şimdi nisan bebeği var, kolik değil otomatik olarak 2. bebeği daha kolay buluyor. Ve ilk çocuğu babası özellikle çok disipline etmeye çalıştı, sürekli uyarılarda bulundu, sonuç karşı çıkan bir çocuk aslında asi değildi dışarıya göre ama babası öyle düşünmüyordu, çocuk gelişimcisi bir şeylere karşı çıkmasının, her şeye itaat etmemesinin aslında iyi olduğunu söylemiş eminim ki 2. Bebiş büyüdüğünde daha az şeyine kızacak.

Biber yok burası söküm zamanı burda hep slaca zamanı suan canım... Aynen aynen emerken poopo muz havad olcak ayaklarini elini ağzıma sokcak

Valla varmış ta Bulut kusu beklemiş gibisin
Hakedene hakketiğini vermek lazımm zaten şu devirde
Okadar haklısın ki cok iyi yapmıssın ekstra kız olunca bi daha endıseli oluyor insan yahuu yaz geldi buralar yanıyor bende elbıselerıni giydirmeye basladım prensesın falan artık corapsız giydiriyorum sureklı anneanne den bam yiyoruz o bacaklarını öyle bırakma diye bazrn hak verıyorum insan bi kıyamıyorda ama işte

Aynı sehırdeyseniz sıkıntı olmaz Allahın ıznıyle sureklı calısan ıcın evde olmak cok zor cok haklısın

Ahh. Birtek tırnak konusu ıcın şanslıyım galiba bizim o zorlu geçmiyor bebeklıgınde beri biyerlerde okumusutum uyurken kesmeye baslamayın işte onunla komusarqk bu şu elin şu parmagın vs gibi. Hep öyle yaptım hala öyle devam edıyorum hareketlendıgı ıcın tabı zorluyor o kısım ama ılgısını de cekıyor kesıyor olmam merakla bakıyor tuafına gidiyor falan

bu nasıl bir an gülmekten gözümden yaş geldi

Dün çok sıcaktı balkon yıkıyordu babası Emekleyerek gitti anam banyodan korkan bebe soğuk suda çırpındı resmen bir çığlık bir sevinç hic üşüme yok korkma yok ablası abiside geldi verdik eline hortumu hepsink sırayla elden geçirdi babası kendiside dahil banyoys kattım ilik suda ağladı anam az önce soğuk suda ıslanırken aglamazdjn bir yaptığı bir yaptığına uymuyor bunların.. Deniz sezonunu acacazda bakalım orda napcak toprak yer artık dun betonu öpmeye çalışıyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…