2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Gidiyor seninki salin beni diyo uslu lardır normaldd yaramazlik konusunda seninki çağ atlamış yada erkek olcaktı vazgeçti

Ay hiç hatırlamıyorum ben de. Bir arkadaşımın bebişi bizimkilerden daha küçük ve hareketli de değil o külot bezi daha zor bulduğunu söyledi.
Bende bakındım çarşı'daki marketlere yoktu kilot bez adi var kendisi yok demekki herkes'in bebesi sırtı yer görmüyor

Tırnak makasını alinca anlıyor kesicemi usluca durup tek tek izliyor simdi parmakla işaret ediyor artık nereye diyorum balkon diyor mutfagi gösterince mama diyor bozuldu diyorum televizyonu gösteriyor şimdide tırnakları ni gösteriyor

Bugün ilk deniz le buluşmamiz gerçeklesti ilk anda çok korktu kucağından inmedi baya baya zorladı ağladı emmedi uyumadi ben girmedim abisi ablasını gördükçe alıştı ağlamayı kesti sonra ben oltayla balik yakalamaya Çalışıken baktım babasında uyuycak aldım uyuttum 45 dk kadar rahat uyumuştur bende kendimce keyif yaptım uyandi. Anam. Ni baktım keyifli taşlarla oynadı etti derken kimderdi koca denizde bebege gore çukur yapıp deniz yapcami onunla oynadı derken babası aldı yavas yavaş kattı suya derken. Bir baktım artık tam içinde ama ne başım agrıdı şuan çatlıyor 10 u buldu eve gelmemiz

Oy maşallah
Betonu mu öpmeye çalışıyordu? Daha erken değil mi ya hahah balkon demirlerine dil atacakları zamanlara mı geliyoruz yoksa hazır değilim hahah

Maşallah subhanallah kız Şefika ne yedirdin ne içirdin maşallah

maşallah şefikacım sencerin gelişim özellikleri çok geri geliyor bana. geliştirmek için özel bir şey yapıyor musun? gerçi abi abla avantajı var onları göre göre daha çabuk öğreniyordur

Oy maşallah
Betonu mu öpmeye çalışıyordu? Daha erken değil mi ya hahah balkon demirlerine dil atacakları zamanlara mı geliyoruz yoksa hazır değilim hahah
Su da vardı biran öyle tepki verdi hayır hayır dedim bıraktı demirleri dislemeye çalışıyordu dil atsın simdi de görem pişmiş ete doner dili yanıyor balkon bugunt akşam üstü havuz kurcam oynasınlar ☺☺

maşallah şefikacım sencerin gelişim özellikleri çok geri geliyor bana. geliştirmek için özel bir şey yapıyor musun? gerçi abi abla avantajı var onları göre göre daha çabuk öğreniyordur
Aynen abi abla sağolsun da vallaha devamlı oynayarak yapışık evet ama kucaktan her şeyi yapıyoruz balkondayken parmak siklattim kılma motorunu gösterim gan gan dedim aklında kaldı gan gan desem balkonun kapısını Gosterir sonra pervane için gecerli dun denizde tekneye giiinnn diyor Han'ı aklina bir terim yerleşince unutmuyor tv ye bozuldu diyorum dönüp bakıyor videoları durdurunca sonra acıyorum birden seviniyor hani onun bilce şeyleri konuşuyoruz aklina yerleşiyor gıdelım gel dıyınce dis kapıya geliyor

Vallahı özgürlüğüne cok duskunn sımdıden inan tipini görsen erkek güzeli erkek olcakmıs diyor herkes biz nasıl ıcten kız ıstedıysek döndü herhal
Dön düğüne şükür. Erkek. Olsa hiç tutamazdin demek ki şimdi kiz hâli böyleyse anam bir oğlan olursa ilerde bu cibi dende hareketli enerjik oluyormuş derim

Kendimi çok geliştirdim ayakta cırtlı bez değiştiriyoruz Şefika yatıramazsın imkansızzz
Ben yapamıyorum onu illaki duz oturcak bizimki de yattik yerden zor ama alıyorum napıp edip götünde bez takmaya kosamam kaçıyor hemen acar açmaz dun bezini çıkarmış öyle geziyor evde

Bebek ten bebeğe gelisim farkı olur canım suan geriden gelir dersin ama bir kac zaman sonra hepsini pes peşe yapar şaşırır kalırsın

Aile büyükleriyle ve abla abiyle büyüyen çocuklar daha farklı oluyor. Daha erken açılıyorlar. Birde kız ve erkek bebek farkı da varmış. Sencerin gelişimi neden geri geliyor sana ne gözlemledin?

Ben yapamıyorum onu illaki duz oturcak bizimki de yattik yerden zor ama alıyorum napıp edip götünde bez takmaya kosamam kaçıyor hemen acar açmaz dun bezini çıkarmış öyle geziyor evde

Ben kendimi çok geliştirdim Şefikam ayakta bez değiştirme, oto koltuğunda emzirme gibi gibi jdjdj oğluşum sağolsun zorluklarıyla beni disipline ediyor hdjd

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…