2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kendi şahsi harcamalarımı zaten kıstım hatta çocuğa bile artık kıyafet falan almıyorum. Evim yokuş bir yerde, bir sitede değil her gün dışarı çıkaramıyorum oyun alanı yok. Yüzmeye götürmeye ayıracak bütçem yok öğrensin isterdim. Yani o konuşabilse benimle vakit geçirmeyi tercih ettiğini söylerdi eminim ama işte dışarıyı seviyor, akşamları babasına veriyorum çıkıp geziyorlar biraz yine de daha iyi şartlar sunmak istiyorum. Karışık duygular zam zamanı eylül bizimki de yaşını geçecek. Ama hala küçük mü o zaman bilemiyorum. Süt izinli gittiğim zaman son zamanlarda yokluğumu yeni yeni anlamaya başlamıştı, küçük bebeği bırakmak daha kolaydı sanki şimdi bağımız gelişti, onun algıları gelişti daha zor geliyor. Ve ev hayatımı hala düzene koyabilmiş değilim alışık olmadığın bir hayata çocukla geçiş yapmak kolay değilmiş.

Uzun süreler jinekoloji hemşireliği yapmış biri olarak spiral önermiyorum. Belki çok nadir oluyordur ama büyük yerde çalışınca ben çok gördüm enfeksiyon, spiralin parçasının kaybolması gibi durumlar parça kaybolanlar genelde takibini ihmal edenler. Kol altı implant ben de düşündüm de sonra bi cesaret edemedim. artık emzirme bitince hap düşünüyorum.

Bayram sonrası bı cesaret gelirse taktırırım
Bundan 5 yıl önce Somalili bir tanıdıklarım vardı , onda gördüm bu implantı hatta eşi bu işi yapıyordu içim bir hoş olmuştu kolunu elleyince

Yaramıyor banada spiral maffediyor beni yerden yere vuruyor resmen

Yeme durumu hariç diğerlerinde hiç yalnız değilsin durmayan bebe yapmışlar anneye yapışık yürümüyor emeklemiyor ben elimden tutuyorum kucağımda gezdiriyoruz oyuncak anlamıyor sevmiyor oyalamak çok zor ekran bile tutmuyor

Ayakta kisa saniyeli dik durup adım atmaya çalışıyor ama pat diye düşüyor baktı onu yapamıyor tam dengeyi sağladığı zaman bizden desteksiz kendisi ayakta atıştırmalık yiyor ☺

Benim görümceyi korumadi gebe kaldi dış gebelik olarak normal olan kanamasini artmış falan en sonunda dru çıkartmış bebek düştükten sonra seni buda korumaz artık diye

Uyku yok
Yemek yeme yok
Sinir cok. Aglama cok
Tutunup yuruyoz bol bol dokme sacma dolap karıstımra yapıyoz baska da bı numaramız yok
Uyumayıp, yemeyıp nasıl bu enerji vae hayret ediyorum
Dolap dökmek buz dolabini açık koyuyorum alt gözü karistirsin ki yemek yaparken dursun diye dun baktim mamma mamma yıkıyor ortalığı karpuz koymuş babası tam onun boyuna denk ğeliyor durduğu yer kafayı gömmüş yalamaya ısırmaya çalışıyor bir baktım giliklerini tirnaklayip çıkarıyor gel dedim bu kizina bi bak nasıl. Yiyor bunu keste ver mam mam emme baba aba ceneci olcak. Bu birde telefonu biliyor çaldığı zaman hih diyor acinca ses geldikçe hih hih. Hih diyor abiside catmak için telefonu caldiririp duruyor

Rüyamda 36 haftalık hamileydim ve hiç anlamamışım. Bulutta şimdiki ayında. Diğer gruplardaki hamilelerden çok etkilendim sanırım. Bilinaçaltım çekmiş mevzuyu hemen hahahhaha

Bende geçen öyle tatlı tatlı incir yiyordum ki rüyamda rüya tabirine baktım hamileliği işaret, hayır olsun dedim

Rüyamda 36 haftalık hamileydim ve hiç anlamamışım. Bulutta şimdiki ayında. Diğer gruplardaki hamilelerden çok etkilendim sanırım. Bilinaçaltım çekmiş mevzuyu hemen hahahhaha
Şubat'i tuturamaz sin böyle giderse şimdiden gebelik rüyaları görüyorsun aman diyim hayata geçirme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…