2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bende alamıyorum gerçekten artık evde kendim yapıyorum bunu eşime yapmıştım
Oğluma da kızıma da inşallah ben yapabilirim tabi bir sıkıntı olmazsa
Valla alınmıyor artık vve tad lezzet sıfırr aaa özendim bak bende atayımmmmzaten belli oluyo ya eşimin doğum günü pastaları ya da Derin kuşumun ay ve diş için yaptığım bence Dogum gunune guzel seyler çıkartırız gibii

Eklentiler

• IMG_2557_Original.jpeg
    83,2 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_7399_Original.jpeg
    175,7 KB · Görüntüleme: 18
  • 256927_Original.jpeg
    138,9 KB · Görüntüleme: 21
  • 267703_Original.jpeg
    107,2 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_9604_Original.jpeg
    118,5 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_6955.jpeg
    98,7 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_7969.jpeg
    79,2 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_3231.jpeg
    101 KB · Görüntüleme: 20
Köfteyi bende denedim. Evladım eline zor aldı geçtim ağzına atmasını. Bende inanmıyorum. Yüce rabbim uyuyan, kitap okuyan, löp löp yemek yiyen çocuklarına hep bunlara vermemiştir herhalde.
ahahhaha kesinlikle . Sonra şu kafaya giriyorum bu cocuk elbet zamanı gelınce bu köfteden yiyecek neden bu kadar erkene alıp yemedıgı veya yuyemedıgı zaman eziyet ediyoruz kendmıze yemiyo diye

Çok şükür canım benim iyiyim minikde iyi emekliyor şuanda yerinde durmuyor neler neler yapıyor

Ya ahhaha temmuz bebelerinin uslu olduğunu nasıl düşünürsünüz, kızım bir saniye durmuyor

Kızlar emeklemed3n bahsetmissiniz benim bebe emekleme çabası hiç yok direk yürümek istiyor

Benimki de öyle idi, emekleme pozisyonunda hemen ağlamaya başlardı sonra çoook az geri geri gitmeye başlamıştı, şimdi de ileri gidebiliyor ama diyelim ki halının başında o var halının sonunda da ben yolu tamamlayıncaya kadar mız mız lanarak geliyor ama bir şeye kitlendi ise pıtı pıtı emekliyor

Bazı bebekler dogrudan yürür belki seninki de öyle olacaktır

Kızlar emeklemed3n bahsetmissiniz benim bebe emekleme çabası hiç yok direk yürümek istiyor

Her konuda olduğu gibi bunda da farklı tercihler var. Bir kısım uzman normal diyor, bir kısım uzman da emeklemenin de çok kıymetli olduğunu söylüyor. Sebeplere baktığımızda en neti emeklemenin sağ ve sol beyini dengelediği için önemli olduğu yönünde. Ben tabii ki 2. Söylediğimi önemli görüyorum. Zorlamadan emeklemeye yönlendirilebilir. Olmuyorsa şart değil ama olursa kaymaklı kadayıf derim instagramımı kapattım bakamıyorum ama bir kadın var ergoterapistçi hem yabancı hem de Türk birkaç kişi takip edersen onlar güzel çalışmalar gösteriyorlar. Birkaç gün deneyip sonuca bakabilirsin.

Ya benim bebek de aynısını yapıyor ama geri geri hafif gidiyor ileri yok tabi annem sende emeklemeden yürüdün 10 aylıkken diyor bakalım darısı benim bebeğe belki bir ay sonra yürür

Yaa babası çok uğraşıyor ama olmadı yani, annem banada emeklemeden yürüdün diyor tek umudum o artık bakalım inşallah öle olur

Ya benim bebek de aynısını yapıyor ama geri geri hafif gidiyor ileri yok tabi annem sende emeklemeden yürüdün 10 aylıkken diyor bakalım darısı benim bebeğe belki bir ay sonra yürür
Kesinlikle her bebek gelişimi cok baskaaa instagrama baksak hele ooo insan kendını cok eksık geride hissediyo ama sosyal medyanın yanıltıcı yüzü işte. Her bebek öyle özel kii bazıları erken bazıları geç emekler belkide hiç emeklemedwn yürür senin ki haberlerini görürürüz burdabenimki de mesela geç desteksiz oturdu sorguluyordum kendi kendine ama sımdı emekler emeklemez nereyı bulsa tutunup kalkıyor biz fazla takılıyoruz yaa amannn bakalım ilk adımlar kimden gelecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…