2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
İnstagramdaki bebeler hapur hupur yiyo😂

Kuzu onlar hep montaj 😵‍💫
Büyük kızım peynir, zeytin hala yemez o nedenle bende herşeyi yemese bile her kahvaltı mutlaka peynir ve zeytin yediriyorum, o tada alışsın diye valla
Akşam da nohut, pilav ayran salata sörtlüsü vardı 3-4 nohut ezerek yedirmişimdir, pilav da yedi, salata suyu yedirdim ayran da içti ki su içmeyi sevmiyor benimki ayran içmeyi de sevdiği için bol bol ayran içirdim (tüm bunlar toplasam 1 dolu yemek kaşığı kadar değil ama yetmez ama idare eder yapacak birşey yok)

Kuzu onlar hep montaj 😵‍💫
Büyük kızım peynir, zeytin hala yemez o nedenle bende herşeyi yemese bile her kahvaltı mutlaka peynir ve zeytin yediriyorum, o tada alışsın diye valla
Akşam da nohut, pilav ayran salata sörtlüsü vardı 3-4 nohut ezerek yedirmişimdir, pilav da yedi, salata suyu yedirdim ayran da içti ki su içmeyi sevmiyor benimki ayran içmeyi de sevdiği için bol bol ayran içirdim (tüm bunlar toplasam 1 dolu yemek kaşığı kadar değil ama yetmez ama idare eder yapacak birşey yok)
Kırk takla atıyoruz resmen bir lokma için şimdi de mama sandalyesinden çabucak kalkmak isteme çıktı başımıza önceden yemese de bizle oturuyodu 😄
Ayy sorma bende neler görüyorum tabakları dolduruyolae falan. Yanı soruyoruö bende kendi kendıime bu bebek bunları bitiriyormu ya ben cok cok az yapıyorum ypksa çöpe gidinxe cok üzülüyorum
Ya böyle labneli rulo bilmem neler yapıyolar ellerine veriyolar çok özeniyorum😂

Herkeze selam kızlar nasılsınız napiyorsunuz göremiyorum sizleri konusmalarimizi çok özlüyorum 2023 annelerinden kimler burada A Acemianne42 S Sefika053

Kelebeğim asıl sen nasılsın, nerelerdesin bir ara seni çok sorduk gelip cevap yazmadın, biz hala ara ara da olsa buralardayız?
Senin süreç nasıl ilerledi, inşallah herşey yolundadır?

Kelebeğim asıl sen nasılsın, nerelerdesin bir ara seni çok sorduk gelip cevap yazmadın, biz hala ara ara da olsa buralardayız?
Senin süreç nasıl ilerledi, inşallah herşey yolundadır?
Kuzum göremedim mesajları çok ama çok zorlu surecden Geçdim biliyorsunuz ikizlerimin birini kybettim diğeri hayatta tutundu 3 ay Küvezde kaldı Rabbime sukurler olsun mucize bebek oldu umut şuanda iyi teyzesi çok yaramaz oldu 1 yasina girdik😘😘🙏🏻🙏🏻🙏🏻🤭 oğluşum çok zor şeyler atlattı ama şuan iyi sen nasilain neler yapıyorsun canim

Ben pastalardan eski tadı alamıyorum kaç yıldır o yüzden pastaya verilen paraya içim acıyor 🫠
Bende alamıyorum gerçekten artık evde kendim yapıyorum bunu eşime yapmıştım
Oğluma da kızıma da inşallah ben yapabilirim tabi bir sıkıntı olmazsa

Eklentiler

• 1000020402.jpg
    1000020402.jpg
    72,9 KB · Görüntüleme: 30
Evet 1 tane bile yok 🤷🏻‍♀️

Bilmiyorum ki Şefika, bu ara ekstra bir huysuz ya bende dişi çıkacaktır diyorum (ki kulağını çekme kafasına arada vurma salya gibi diş çıkarma belirtileri tam kadro var) eşimde bu ne ya tüm dişlerini böyle zor mu çıkaracak diyor 😵‍💫
Benim kızım da ilk diş 10 aylık çıktı geç çıkan daha sağlam derler sözde 3 yaşında 4 çürük 🥴

Kırk takla atıyoruz resmen bir lokma için şimdi de mama sandalyesinden çabucak kalkmak isteme çıktı başımıza önceden yemese de bizle oturuyodu 😄

Ya böyle labneli rulo bilmem neler yapıyolar ellerine veriyolar çok özeniyorum😂
Benim oglanda aynı mama sandalyesi hiç sevmiyor kemerini vs taktirmiyor karnı doyunca sandalyede ayağa kalkıyor Tarzan gibi bizim ki 🤣

Kızlar merhaba menenjit aşısı için nimenrix ve bexsero dan birini mi tercih edicez yoksa ikisinide mi olcaz. Menenjit aşısı olanlardan bilgi rica ediyorum 🙏
İkisi de yapılıyor canım ayına göre ayarlanıyor 4 doz bexsero, 1 yaşında da nimenrix olabilir. İkis de menenjitin farklı versiyonları

Kuzum göremedim mesajları çok ama çok zorlu surecden Geçdim biliyorsunuz ikizlerimin birini kybettim diğeri hayatta tutundu 3 ay Küvezde kaldı Rabbime sukurler olsun mucize bebek oldu umut şuanda iyi teyzesi çok yaramaz oldu 1 yasina girdik😘😘🙏🏻🙏🏻🙏🏻🤭 oğluşum çok zor şeyler atlattı ama şuan iyi sen nasilain neler yapıyorsun canim
Aaa grubumuzda yaşına giren olmuş nice yaşları olsun zaman nasıl hızlı geçiyor 😍

Sağlıkla büyüsün, nice yaşları olsun ♥️

X