2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ay inşallah. Becerikli de bi insan değilim, şöyle kolay bi tarif bulurum inşallah

Bu doğum günü bizim olacağı için muhtemelen hazır alıcam. Ama bulut büyüyüp arkadaşlarıyla kutlamaya başlayınca karpuz pasta gibi şeylere yönelmeyi planlıyorum 😬

Kuzum göremedim mesajları çok ama çok zorlu surecden Geçdim biliyorsunuz ikizlerimin birini kybettim diğeri hayatta tutundu 3 ay Küvezde kaldı Rabbime sukurler olsun mucize bebek oldu umut şuanda iyi teyzesi çok yaramaz oldu 1 yasina girdik😘😘🙏🏻🙏🏻🙏🏻🤭 oğluşum çok zor şeyler atlattı ama şuan iyi sen nasilain neler yapıyorsun canim

Umut bebeği unuturmuyuz yaa, Rabbim hayırlı ömürler versin inşallah 🤲
Senin grubumuzun başlarında benim gibi ikiz bebek bekleyen var mı diye başlayan cümlelerini bile hatırlıyorum inanır mısın 😇

Cevap çok basit, bunlar aslan burcu hejdjdj
Şurda bir tanede anne bebeğimin yemesi, uykusu efendime söyleyeyim oyalaması kolay demedi ya 😅 ikinciyi yaparsam kesinlikle kış bebeği yapıcam

Benim ilki de haziran başı idi, o da aynı böyle idi 🤕
Festimm bende 3.yü yapayım onu da kış bebesi mi yapsam ne dersin 😵‍💫😵‍💫😵‍💫

Bakayım 🥰 bu yaz lohusa değiliz ya çok şüküüür neydi ya öyle geçti giti neyse ki 🫠

Ay bana sonradan geldi bu lohusa kafası ne güzel beni teğet geçti diyordum da öyle olmadı. İnşallah yazın hiçbirşey kalmaz 😅

Benim ilki de haziran başı idi, o da aynı böyle idi 🤕
Festimm bende 3.yü yapayım onu da kış bebesi mi yapsam ne dersin 😵‍💫😵‍💫😵‍💫

Hfjfjdj bacımsu emin misin 😬 ben ki 3 bebek isteyen Festi inan olsun 2. ye bile karı-koca temkinliyiz 🥴

Ay bana sonradan geldi bu lohusa kafası ne güzel beni teğet geçti diyordum da öyle olmadı. İnşallah yazın hiçbirşey kalmaz 😅
Aşama aşama açılıyor kafa ben açıldı sanmıştım 40 tan sonra şimdi Ocak-Şubat ayındaki halimi düşünüyorum aslında tam açılmamış belki ileride bu zamanlar için de öyle düşüneceğim. Bir saflık geldi iyi bir kavga, gürültü çıkarmam gerekirken sakin kalmışım nasıl kaldım bilmiyorum 😄

Hfjfjdj bacımsu emin misin 😬 ben ki 3 bebek isteyen Festi inan olsun 2. ye bile karı-koca temkinliyiz 🥴

Yaa Festimm bende totalde 3 çocuk istiyordum ama sanki burda jubilemizi yapmış gibiyiz🤷🏻‍♀️ ablam her gün aklıma girmeye çalışıyor şöyle uslu sakin bir bebeğim olsa belki temmuz anaları gibi bende 1 tane bomba daha patlatırdım ama yok Miray kuşuma bakıyorum, kendime bakıyorum sonra dönüp birde evin haline bakıyorum sonra vazgeçiyorum 🤗

Kırk takla atıyoruz resmen bir lokma için şimdi de mama sandalyesinden çabucak kalkmak isteme çıktı başımıza önceden yemese de bizle oturuyodu 😄

Ya böyle labneli rulo bilmem neler yapıyolar ellerine veriyolar çok özeniyorum😂
😂Bilmiyorım ama inandırıcı gelmiyor ne bileyim köfte falan yapıyolar kocaman yazıyor sag üste +7 ay yani bizmkiler 9 oldu ama hele kıymalı corba yemek vs yaptıgımda o mınıcık kıymadan öksürüyor onlarınki abartı geliyor bu yüzden

😂Bilmiyorım ama inandırıcı gelmiyor ne bileyim köfte falan yapıyolar kocaman yazıyor sag üste +7 ay yani bizmkiler 9 oldu ama hele kıymalı corba yemek vs yaptıgımda o mınıcık kıymadan öksürüyor onlarınki abartı geliyor bu yüzden
Köfteyi bende denedim. Evladım eline zor aldı geçtim ağzına atmasını. Bende inanmıyorum. Yüce rabbim uyuyan, kitap okuyan, löp löp yemek yiyen çocuklarına hep bunlara vermemiştir herhalde.

Kırk takla atıyoruz resmen bir lokma için şimdi de mama sandalyesinden çabucak kalkmak isteme çıktı başımıza önceden yemese de bizle oturuyodu 😄

Ya böyle labneli rulo bilmem neler yapıyolar ellerine veriyolar çok özeniyorum😂
Mama sandalyesinden kaçmaya calısıyor. Aynı sneınkı gıbı poyraz da
Kendım yıcem dıyor onu da yemıyor çorbayı bardakla ıcırıyom artık
Cevap çok basit, bunlar aslan burcu hejdjdj
Şurda bir tanede anne bebeğimin yemesi, uykusu efendime söyleyeyim oyalaması kolay demedi ya 😅 ikinciyi yaparsam kesinlikle kış bebeği yapıcam
Bnm 3numara aralık yay bebesı. Ondan yapın. Ne yemesı ne uykusu ne dişi. Oyle olsun 10 yapılır 😂 tek derdı gezmek baska da sorunu yoktu.

1 numara nisan boga.. Idare eder
2numara ekım terazi tek sorunu vurdumduymaz.
3 numara yay yesın içsin gezsın

Screenshot_20240525_080558_com.nefisyemektarifleri.android.jpg
evde pasta yapmk ısteyenler tam ölçü full lezzet. Denedım. Dısını farklı sekılde de yapıyorum ama

Mama sandalyesinden kaçmaya calısıyor. Aynı sneınkı gıbı poyraz da
Kendım yıcem dıyor onu da yemıyor çorbayı bardakla ıcırıyom artık

Bnm 3numara aralık yay bebesı. Ondan yapın. Ne yemesı ne uykusu ne dişi. Oyle olsun 10 yapılır 😂 tek derdı gezmek baska da sorunu yoktu.

1 numara nisan boga.. Idare eder
2numara ekım terazi tek sorunu vurdumduymaz.
3 numara yay yesın içsin gezsın
Yayın da gezmesi, arkadaşı hiç bitmiyor yetişkin de olsa (kardeşim ve eşim yay 🙈🙈)

Herkeze selam kızlar nasılsınız napiyorsunuz göremiyorum sizleri konusmalarimizi çok özlüyorum 2023 annelerinden kimler burada A Acemianne42 S Sefika053
Canın sağolsun canım siz iyi olun tek de bebelerden ev is güç ten fırsat kaldıkça burdayız eskisi gibi hepimiz aktif değiliz malum cibiler üstümüzden geçiyor. Sen nasılsın bebiş nasıl yaşına girmiş bile maşallah ona huyu suyu nasıl neler yapıyor boncuk 😍🥰

X