2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Maalesef yine üzülerek çıktım aynı 3 ay önceki gibi bunada boş dediler cuma günü kürtaj olucam Rabbim hiç kimseye yaşatmasın çok üzgünüm
Cok cok geçmis olsun bende boş gebelikten kürtaj olmuştum daha önce Rabbim saglıklı evlatlar nasip etsin inşallah 😌😌😌

Kromozom bozukluğu dedi pekte bişey anlamadım zaten beynim uyuştu aglamaktan
Canim benim allah sabirlar versin cok zor bir durum cok iyi anliyorum ben de yasadim allah kimseye böyle kayip yasatmasin😞😞 dedigin gibi iyi ki bir kizin var tutuncak dalin o, sımsıkı sarıl ona.. allah en kısa zamanda sağlıkla bir evlat daha nasip etsin, evladına kardeş olsun inşallah 🤲🏼🤲🏼

Kan pıhtılaşması demişti gebelikten önce kan sulandırıcı ilaca başlattı gebeliği öğrendiğimde iğneye başladım fakat yine fayda etmedi yine boş gebelikle sonuçlandı
Başka doktorla sebebını tekrardan araştır umarım tekrarı olmaz bır sonrakı gebelıgın en kısa surede olur ve saglıkla kucagına bebegını alır bu kotu gunlerını unutursun

Sürekli mide bulantısı ama şimdiye kadar kusmadım.cebimde leblebi ile geziyorum🤦🏻‍♀️Halsizlik var bi de
Ay geçer bi an önce inşallah prilam dr diye ilaç veriliyormuş o çok rahatlatıyormuş canım aklında bulunsun canım

Kızlar birde bu progestan kullananlar nasıl mide bulantısı yapıyor mu sizde benim doktorum ağız yoluyla kullanmamı istedi bulantı yaparsa fitil olarak devam ederiz dedi
Benim tüp bebek olduğu için 12.haftaya kadar devam edeceğim fakat fitil olarak alıyorum doktorum ağızdan almanın yan etkisi daha fazla ilacın etkisi az demişti o yüzden fitil olarak alıyorum. Ağızdan alınınca sürekli uyku hali yapıyor diye biliyorum mide bulantısından ziyade

Hayırlı olsun öncelikle canım🥰ben de 5.gün gecikmemde idrar testinde pozitifi gördüm devlet hastanesinde dahiliyeden Hcg testi istedim aynı gün çıkıyor sonuç zaten, sağlık ocağından da yaptırabilirsin. Kadın doğuma bir hafta sonra gittim
Sağol canım biraz daha bekleyip gidicem hem kalp atışını duymak istiyorum

X