2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Merhaba kızlar bugün tekrar kontrole gittim. Geçen hafta 4+5te kese 7.4 mm karından gorunmustu . Bugün 5+5 kese 15.2 mm ama ultrason kağıdındaki otomatik ölçümde 5+3 yaziyor neden acaba orada fark edip soramadim şimdi görüyorum. Yani sorun yok haftaya gel kalp atışı duyalım dedi doktor . Gelişimi geride ise söylemez miydi 🥲

Eklentiler

• 20221216_162651.jpg
    20221216_162651.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 78
Kızlar merhaba 😇 6+2 yiz kalp atışı duyamadık ama alttan kalp atımını gözle çok iyi gördük. Doktor da kalp atımı başladı dedi. Bugün pembe renk kan gördüm. Peçetede. Devamı yok sıkıntı yaptım çok. Daha önce hiç olmamıştı. Hiç ekstra bir şey yapmıyorum. Sadece uyuyorum. Var mı yaşayan. Acile gitmeyicem şimdilik ama ne bileyim. Bir de size sorayım dedim. Teşekkürler🍀
Sorun yoktur burda çoğu kişide oldu kanama devam etmiyorsa...

G gullcun Cancazim kaç hafta kaç günlükken gördün yani keseyi yaz ekleyelim tabloya ☺️

pozitifbiri pozitifbiri bugün 5+4 günlüğüz ve kesemizi karından gördük çok şükür 🤲🌸💓 beş haftayla uyumlu gidiyormuşuz ,iki hafta sonrada kalp sesini dinlemek nasip olur insAllah 🍀🍯
Canım seni daha listeye eklememişiz. Listedeki bilgileri eksiksiz verirsen hemen ekleyelim ☺️

Selam kızlar benide ekleyebilirmisiniz 🥰
Canım ilk sayfadaki tüm bilgilerinizi alal sizi de ekleyelim tablomuza ☺️

dr kontrolüne giden arkadaşlarıma bir sorum olacak. Keseyi ve kalp atışını gördükten sonra dr ne zamana çağırıyor, bir de kan tahlili felan yapılması gerekiyor mu? Beta haricinde
canim ben tahlillerimi devlette yaptirip gittim doktoruma. 1 test eksikti sadece onuda yaptirmami istedi. kalp atisini duyunca bidaha 2 li tarama icin olan haftada gelin dedi 10 yada 11. haftami ne takip cizelgesi verdi yani 10 aralikta ilk gittim. ikinci gidisim ocagin 2.3. haftasi felan olcak. ayda bir cagiriyor gibi yani canim

dr kontrolüne giden arkadaşlarıma bir sorum olacak. Keseyi ve kalp atışını gördükten sonra dr ne zamana çağırıyor, bir de kan tahlili felan yapılması gerekiyor mu? Beta haricinde
Ben çarşamba günü ilk gittim,6+1 kese gördük ve kalbi duyduk çok şükür 🤲🏻karnimdan bakti,haftaya gel dedi,sonra daha aralikli barariz dedi...herhangi bir test hic bir sey istemedi

canim ben tahlillerimi devlette yaptirip gittim doktoruma. 1 test eksikti sadece onuda yaptirmami istedi. kalp atisini duyunca bidaha 2 li tarama icin olan haftada gelin dedi 10 yada 11. haftami ne takip cizelgesi verdi yani 10 aralikta ilk gittim. ikinci gidisim ocagin 2.3. haftasi felan olcak. ayda bir cagiriyor gibi yani canim
Teşekkürler canım

X