2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Gece resmen bulantidan uyuyamadim sende oluyor muydu boyle bisey ya çok kötü acıkıyorum midem bulaniyor biseyler yiyorum bulaniyor ilaclarim icin su iciyorum onda bile midem bulaniyor 1 haftadir bulanti beni öldürcek resmen😔
canim.aynisini yasadim emin ol. gece 2 de bulanti uyandiriyodu uykudan 4 5 e kdr salonda oturuyodum. acikma daha kotu yapiyo. ben ilaci bir kere kullandim ama beslenme aliskanligimi degistirdim. ama emin ol yinede o degil olay. kendiliginden gecmesini beklicen. ben diyordm ya aylar surerse diye ama emin ol gececek. hemde isin tuhafi ne bliyomusun. 5. haftada basladi tam 5 bak. 7. haftada bitti. yani ben resmen hamileligin her haftasinda baska bi belirti yasiyorum sanki. bulanti bitti bel agrisi basladi mesela

Benim kızımda Çin takvimi tutmamıştı, erkek gösteriyordu kızım oldu

Bugün kontrole geldim, devlet hastanesi olunca doktorumun yerinde başka doktor vardı, ben sormadan söylemeyecekti ben dedim bebek oluşmaya başlamış mı 6+2 ile uyumlu imiş benim ufaklık ve hatta kalp atışları da var dedi ama bana dinletmedi, bu arada bende de pıhtı sorunu var Perinatoloji uzmanı görmeden kan sulandırıcı veremem dedi randevu bulamıyorum bakalım nasıl olacak

ALLAH RAZI OLSUN CANIM . BAKAYIM DEDİĞİN MACUNA. BENİM ÇIKAN YUMURTALAR DOLU ÇIKIYOR VE DÖLLENİYOR. AMA TARNSFER SONRASI KİMYASAL OLUYOR HEP. MALESEF CANIM HAZIRDA KALMADI. BAŞTAN BAŞLAYACAĞIZ İLAÇ OPU TRANSFER SÜRECİ BENİ BEKLİYOR. BU AY YİNE DOĞAL GEBELİK DENEYECEĞİM BU AY YUMURTLAMA GÜNÜ ŞAŞTI AMA VUCÜT SICAKLIĞI ARTINCA VE ŞİŞKİNLİK OLUNCA ANLIYORUM. AZ ÖNCE BİRİ YAZMIŞ ÇİN TAKVİMİNE BAKMIŞ ERKEK DİYE. EŞİMDE BAKMIŞTI ERKEK DEDİ ÇOK SEVİNDİK VALLA KURSAĞIMIZDA KALDI SEVİNCİMİZ 2 HAFTA SÜRDÜ.
Canım benim seni çok iyi anlıyorum.. ama toparlanman lazım.. beterin beteri var her zaman daha ilerki zamanlarda belki kaybedicektin bilemeyiz, o zaman daha çok yıkılırdın allah korusun.. o yüzden her şerde bir hayır vardır emin ol buna😞 sen şimdi bak bu macunu al başla bir an evvel bak çok faydasınolcak inan ki.. şimdi yumurtaların döllenip hamile kaldığına ve hep kimyasalla sonuçlandığına göre embriyo sağlıksız oluyor demek oluyor bu canım.. sağlıklı olmadığı için devamı gelemiyor vücut baştan daha atıyor, bu macun senin yumurta kaliteni arttırıcak allahın izniyle daha sağlıklı embriyoların olacak 🤲🏼🤲🏼 bizleri haberdar et durumundan.. sevgiyle kal ♥️

IMG_20221216_140752.jpg
Kızçelerım bugun Dr gittim geçen hafta 4+2 idi adet tarihime göre ultrasonda da 4+2idi Dr uyumlu dedi. Ama bugun farketmemişim eve gelince baktım normalde 5+2yım ama 6+2 gösteriyor kagıtta bu iyi bişey mi kötü bişey mi normal mi asla anlamadım bir kse ölçüsünden anlayan varsa o da 1.37 gösteriyor sag altta görürsünüz

Benim kızımda Çin takvimi tutmamıştı, erkek gösteriyordu kızım oldu

Bugün kontrole geldim, devlet hastanesi olunca doktorumun yerinde başka doktor vardı, ben sormadan söylemeyecekti ben dedim bebek oluşmaya başlamış mı 6+2 ile uyumlu imiş benim ufaklık ve hatta kalp atışları da var dedi ama bana dinletmedi, bu arada bende de pıhtı sorunu var Perinatoloji uzmanı görmeden kan sulandırıcı veremem dedi randevu bulamıyorum bakalım nasıl olacak
Doğru mu baktın canım yaşına 1 ekleyerek bakıyosun

TABİKİ SENİNKİ ÇOK ÇOK ZOR DURUM OLMUŞ. ALLAH YARDIMCIN OLSUN. EŞİMİN O SEVİNCİ KURSAĞINDA KALDI RESMEN ODA ÇOK ÜZGÜN HEP AYNI SON DİYOR. VALLA EŞİME ÜZÜLÜYORUM KENDİ ÇEKTİĞİMİ UMURSAMIYORUM ARTIK. AİLENİN TEK OĞLU HEP TORUN YOLU GÖZLÜYORLAR. AMA OLMUYOR. KIZLARI DOĞURUYOR. BİZ SANKİ KISIR GİBİ OLMAYACAK GİBİ DOLAŞIYORUZ. EŞİM ÇİN TAKVİMİNE BAKMIŞ CİNSİYETE. COCUĞUMUZ DOĞUNCA BAKKAL YORĞURDU VERMEM DEDİ KENDİM MAYALICAM DİYOR. HERŞEYİNE ÖZENLE BAKACAK BİR BABA AMA ÇOCUK VEREMEMENİN ACISI BENİ YAKIYOR ARTIK EŞİMDE ÇOK ÜZGÜN BIRAKTI KENDİNİ ARTIK 2 GÜNDÜR. ALLAH BİZE SAĞLIKLI EVLATLAR VERSİN TEZ ZAMANDA BU DİĞER AY İNŞALLAH.
Sen kendini suçlu hissetme canım kıyamam sana.. napalım ya herşey allahtan sen mi evlat verememiş oluyorsun? Yapma lütfen.. ben hiç öyle düşünme canım, zamanını bekliyordur bebeğin en doğru zamanda sağlıkla gelicektir 🤲🏼🤲🏼 eşin de biraz pozitif olur inşallah seni daha fazla üzmez 😞

KESİNLİKLE ÇOK STRES YAPIYORUZ VE TORUN TORUN DİYE BABASI BASKI YAPMASA. BEN GİTTİĞİMDE RAHAT OLABİLSEM AM AOLMUYOR. YOK YAŞINIZ GEÇTİ YOK OLMADI YOK NE ZAMAN OLACAK. SON RAPORUM VAR DEVLETTE OCAKTA BAŞLICAM MECBUR.
Ay ne kadar kötü yaşattıkları gerçekten benim de sinirim bozuldu. Hiç anlayamıyorum böyle insanları ya.. sanki sizin elinizde de siz bilerek yapmıyorsunuz 💁🏼‍♀️ ben bu konuda çok netim kimseyi ilgilendirmez bu durumunuz, kimsenin de söz söylemeye üzerinizde baskı kurmaya hakkı yok.. bunu net bi şekilde sen de dile getirebilirsin canım, alınan darılan darılsın. Sizin psikolojiniz önemli şu durumda insanların beklentileri değil.. ya kulaklarını tıkıcaksın canım ya da ağızlarını kapatcaksın afedersin rahata erebilmek için …..

Kız veya erkek hiç fark etmez canlar😍 en güzel klişe bu konuda söylencek tek söz, SAĞLIK 🤲🏼🤲🏼
Ben 2. Gebeliğimi ilk kez doğal yolla yaşadım kızlar.. ilki tüp bebekle kızım oldu hamd olsun.. sonrasında kızım 11 aylıkken doğal yolla gebe kaldığımda, herkese söyledim saklamadım yani hiç kimseden en başından itibaren.. her duyan bana şu dilekte bulundu ‘ inşallah oğlun olur ‘.. ben bebeğimi 20. Haftada kaybettim vücudu ödemle kaplıymış kalbi dayanamadı, bebeğim erkekmiş ama sağlıklı değildi.. diceğim o ki insanların duaları kabul oldu, evladım erkek oldu ama sağlıklı olamadı.. bir allahın kulu da demedi ki inşallah sağlıkla kucağına alırsın diye.. kem göze çok inanırım, duaya çok inanırım.. Allah hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin 🤲🏼🤲🏼

Sen kendini suçlu hissetme canım kıyamam sana.. napalım ya herşey allahtan sen mi evlat verememiş oluyorsun? Yapma lütfen.. ben hiç öyle düşünme canım, zamanını bekliyordur bebeğin en doğru zamanda sağlıkla gelicektir 🤲🏼🤲🏼 eşin de biraz pozitif olur inşallah seni daha fazla üzmez 😞
ONLARA GÖRE BENİM BEDENİM BEBEĞİ TUTMUYOR. DOĞAL GEBELİKTEDE TÜP BEBEKTEDE. BU İŞ İKİ TARAFLI DİYE DÜŞÜNMÜYORLAR. AMAN YORULDUM VALLA GİTTİĞİ YERE KADAR ARTIK. 1 YIL DAHA OLMASSA YENİDEN EVLENDİRSİNLER OĞULLARINI YAPACAK BİŞEYİM YOK.

Kız veya erkek hiç fark etmez canlar😍 en güzel klişe bu konuda söylencek tek söz, SAĞLIK 🤲🏼🤲🏼
Ben 2. Gebeliğimi ilk kez doğal yolla yaşadım kızlar.. ilki tüp bebekle kızım oldu hamd olsun.. sonrasında kızım 11 aylıkken doğal yolla gebe kaldığımda, herkese söyledim saklamadım yani hiç kimseden en başından itibaren.. her duyan bana şu dilekte bulundu ‘ inşallah oğlun olur ‘.. ben bebeğimi 20. Haftada kaybettim vücudu ödemle kaplıymış kalbi dayanamadı, bebeğim erkekmiş ama sağlıklı değildi.. diceğim o ki insanların duaları kabul oldu, evladım erkek oldu ama sağlıklı olamadı.. bir allahın kulu da demedi ki inşallah sağlıkla kucağına alırsın diye.. kem göze çok inanırım, duaya çok inanırım.. Allah hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin 🤲🏼🤲🏼
Tabiki o konuda kimsenin aksini söyleyeceği yok canım, Allah baş hoşluğu versin gerisi teferruat, diyoruz zaten Allah tan gelen herşeye razıyız kız veya erkek. Bu takvim muhabbetimiz tamamen goygoy. Herkesin bebeği sağlıkla doğsun inşallah tek tememni bu olabilir yanlış anlaşılmasın, fakat herkesin gönlünde kız veya erkek vardır, hayırlısı olsun😀

ONLARA GÖRE BENİM BEDENİM BEBEĞİ TUTMUYOR. DOĞAL GEBELİKTEDE TÜP BEBEKTEDE. BU İŞ İKİ TARAFLI DİYE DÜŞÜNMÜYORLAR. AMAN YORULDUM VALLA GİTTİĞİ YERE KADAR ARTIK. 1 YIL DAHA OLMASSA YENİDEN EVLENDİRSİNLER OĞULLARINI YAPACAK BİŞEYİM YOK.
Aynen öyle canım helal sana 😍 işte böyle rahat ol yaa bırak isteyen istediğini düşünsün sen eşine kendine bak salla diğerlerini hadi yüzün gülsünn😚

Tabiki o konuda kimsenin aksini söyleyeceği yok canım, Allah baş hoşluğu versin gerisi teferruat, diyoruz zaten Allah tan gelen herşeye razıyız kız veya erkek. Bu takvim muhabbetimiz tamamen goygoy. Herkesin bebeği sağlıkla doğsun inşallah tek tememni bu olabilir yanlış anlaşılmasın, fakat herkesin gönlünde kız veya erkek vardır, hayırlısı olsun😀
Yok canım yanlış anlamıyorum asla, sadece böyle birşey yaşadım ve etrafımdaki insanların şu cinsiyetci duaları çok moralimi bozmuştu.. paylaşmak istedim 🤗

Ay ne kadar kötü yaşattıkları gerçekten benim de sinirim bozuldu. Hiç anlayamıyorum böyle insanları ya.. sanki sizin elinizde de siz bilerek yapmıyorsunuz 💁🏼‍♀️ ben bu konuda çok netim kimseyi ilgilendirmez bu durumunuz, kimsenin de söz söylemeye üzerinizde baskı kurmaya hakkı yok.. bunu net bi şekilde sen de dile getirebilirsin canım, alınan darılan darılsın. Sizin psikolojiniz önemli şu durumda insanların beklentileri değil.. ya kulaklarını tıkıcaksın canım ya da ağızlarını kapatcaksın afedersin rahata erebilmek için …..
ZATEN BİRGÜN BANA SÖYLESELER DİREK CEVAPLARINI VERİCEMDE. EŞİME SÖYLÜYORLAR. EL KIZIYIM YA BEN ONDAN BU KADAR SERT USLÜPLARI. KENDİ KIZLARINA AMAN DAMAT KARIŞMAZ KIZIMIZA ŞÖYLE YAPAMAZ FİLAN KENDİLERİ GELİNE DEMEDİĞİ KALMAZ.

X