2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Siz bu takvime nereden bakiyorsunuz?
Google a yaz direkt canım
Evet evet hem kendim takvime bakmıştım, hem de dogum tarihini girerek otomatik olarak hesaplama yapan uygulaya da bakmıştım hepsi erkek dedi ama kızım oldu
ben ilk hamileliğimde hiç bakmamıştım, şimdi geriye dönük baktım erkek çıkıyor oğlum var gerçekten😄 bakalım kız görünüyor ama ne çıkıcak 🐣

canim.aynisini yasadim emin ol. gece 2 de bulanti uyandiriyodu uykudan 4 5 e kdr salonda oturuyodum. acikma daha kotu yapiyo. ben ilaci bir kere kullandim ama beslenme aliskanligimi degistirdim. ama emin ol yinede o degil olay. kendiliginden gecmesini beklicen. ben diyordm ya aylar surerse diye ama emin ol gececek. hemde isin tuhafi ne bliyomusun. 5. haftada basladi tam 5 bak. 7. haftada bitti. yani ben resmen hamileligin her haftasinda baska bi belirti yasiyorum sanki. bulanti bitti bel agrisi basladi mesela
Benimde tam 6.haftaya girdigim gece basladim suan 8.haftaya girdim ne azalma ne bitme tam gaz devam ediyor 😔

Google a yaz direkt canım

ben ilk hamileliğimde hiç bakmamıştım, şimdi geriye dönük baktım erkek çıkıyor oğlum var gerçekten😄 bakalım kız görünüyor ama ne çıkıcak 🐣
Sagol🤗Bende baktım şimdi her yerde erkek çıkıyor 🤗👼inşallah sağlıklı gelsin da ne olursa olsun🤲🏻🤲🏻🤰👼

Kızlar herkesi kutlarım ne güzel keseleri görüyorsunuz 🥰 ben de haftaya gideceğim inşallah Şuan daha 4+4 üz sanki bütün belirtilerim kayboldu gibi hayırlısı olur inşallah

Aynıyız canım bende haftaya gidecem ama zor dayanıyorum burda keseleri kalp atışlarını gördükçe 🫣

Kızlar merhaba 😇 6+2 yiz kalp atışı duyamadık ama alttan kalp atımını gözle çok iyi gördük. Doktor da kalp atımı başladı dedi. Bugün pembe renk kan gördüm. Peçetede. Devamı yok sıkıntı yaptım çok. Daha önce hiç olmamıştı. Hiç ekstra bir şey yapmıyorum. Sadece uyuyorum. Var mı yaşayan. Acile gitmeyicem şimdilik ama ne bileyim. Bir de size sorayım dedim. Teşekkürler🍀

Kızlar merhaba 😇 6+2 yiz kalp atışı duyamadık ama alttan kalp atımını gözle çok iyi gördük. Doktor da kalp atımı başladı dedi. Bugün pembe renk kan gördüm. Peçetede. Devamı yok sıkıntı yaptım çok. Daha önce hiç olmamıştı. Hiç ekstra bir şey yapmıyorum. Sadece uyuyorum. Var mı yaşayan. Acile gitmeyicem şimdilik ama ne bileyim. Bir de size sorayım dedim. Teşekkürler🍀
Benim de sürekli uykum var 3. Haftadan beri böyle. Dışarı çıkıyorum uykum geliyo sürekli bi uyuma isteği

Kızlaaaar keseyi gördük bugün 5+3 vaj.
Haftasıyla uyumlu dedi. Lekelenmeyi sordum çok normal kese oluşmaya başladığı için olmuş korkma dedi kanama alanı falan yokmuş şükür. 10 gün sonra kalp atışı için gidicem

Eklentiler

• 957D67BA-2CDD-40A2-B0D2-34B2FE1572F0.jpeg
    957D67BA-2CDD-40A2-B0D2-34B2FE1572F0.jpeg
    99,9 KB · Görüntüleme: 88
X