2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bana da erkek diye doğuyor

Kim duysa erkek dedi ama benim içimden hep kızım demek geliyor. Eşimde minik kedimiz kız ve ona hep kızım kızım dediğim için ona alıştığımı ve öyle söylediğime inanıyor bilemedim pek nasıl beklicem bilmiyorum

Kesinlikle en başta sağlıklı hayırlı evlatlar olsun ama insan birşeyler hissediyor yani hayal edince elbet bir cinsiyete bürünüyor bebek ilk çocuğumda erkek hissettim ve hissettiğim gibide oldu.. şimdi de kız hissediyorum sanki

Yaa hayırlısı canım benim Allahım gönlümizdekini versin inşallah. Aynen herşeyden önce hep sağlık en önemlisi. Böyle düşündükce içim kıpır kıpır oluyor merakımdan

Ayy öncelikle sağlikli hayırli istedim hep ama kesinlikle her kadinin bir kızi olmali diyorun gönlum kizdan yana ıcime doğan erkek
Birde şunu okudum tam yumurtlama günu dollenince erkek olma ihtimali yumurtlamadan önce olursa iliski kiz olma ihtimali yüksekmis. Benin 2 gün once iliskim oldu o yüzden kiź olma ihtimali var diye dusunuyorum

Profil bilgileri -> başkalarının hamile günlüklerini göster e tiklamazsaniz göremezsiniz. Aslında herkesin var. Sizin de dahil
Yaa evet meğersem herkesin varmış bizim o kısım kapalıymış ben de ben akıl ettim sandım diyorum Cey1an hadi biz de yapalım diye..

Aynen canım. Ya evet bencede bir annein kızı olmalı ya çok şükür birtane var bende bakalım ikinci ne olacak. Merak ettim doğru mu acaba böyle şeyler kızın olursa doğruluk payı varmış derim

Aynen canım. Ya evet bencede bir annein kızı olmalı ya çok şükür birtane var bende bakalım ikinci ne olacak. Merak ettim doğru mu acaba böyle şeyler kızın olursa doğruluk payı varmış derim
Ayy valla bilmiyorum ki bu forumda okudum bunu bende y kromozomladi daha az yasiyormus x lere gore o yuzden yumurtlamadan önceki gunlerde yasanan iliskj varsa kiz oluyir diyorlar ama tek iliski yasarsaniz anca tahmin edebilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…