2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Hanımlar içinize kız erkek doğuyor mu hiç bana iki gündür kızmış gibi doğuyor içime 😂 bir kızım var merak ediyorum ikinciyi 🥰Tabi Allah bilir işin eğlencesindeyim yoksa kız erkek hiç fark etmiyor tabi sağlıklı eli ayağı düzgün hayırlı evlatlarımız olsun inşallah yeter ❤️
Bana da erkek diye doğuyor ☺️

Hanımlar içinize kız erkek doğuyor mu hiç bana iki gündür kızmış gibi doğuyor içime 😂 bir kızım var merak ediyorum ikinciyi 🥰Tabi Allah bilir işin eğlencesindeyim yoksa kız erkek hiç fark etmiyor tabi sağlıklı eli ayağı düzgün hayırlı evlatlarımız olsun inşallah yeter ❤️
Kim duysa erkek dedi 😅 ama benim içimden hep kızım demek geliyor. Eşimde minik kedimiz kız ve ona hep kızım kızım dediğim için ona alıştığımı ve öyle söylediğime inanıyor 😅 bilemedim pek nasıl beklicem bilmiyorum

Kesinlikle en başta sağlıklı hayırlı evlatlar olsun ama insan birşeyler hissediyor yani hayal edince elbet bir cinsiyete bürünüyor bebek🥰🥰 ilk çocuğumda erkek hissettim ve hissettiğim gibide oldu.. şimdi de kız hissediyorum sanki 💖🤰

Kimi doktor öyle ya maalesef iyi doktora denk gelmek nadir sevmiyorsan yapma mesleği bu kadar basit. Nanede de fazla aşırıya kaçmadığımız süre sorun olmaz bence öyle anladım hatta bugün cacık yaptıydım kendime naneyi çok çok az koyduydum. Burda böyle bir birimize bilgilerimizi paylaşmamız güzel oluyor gerçekten 🥰s
Kimi doktor öyle ya maalesef iyi doktora denk gelmek nadir sevmiyorsan yapma mesleği bu kadar basit. Nanede de fazla aşırıya kaçmadığımız süre sorun olmaz bence öyle anladım hatta bugün cacık yaptıydım kendime naneyi çok çok az koyduydum. Burda böyle bir birimize bilgilerimizi paylaşmamız güzel oluyor gerçekten 🥰
Kimi doktor öyle ya maalesef iyi doktora denk gelmek nadir sevmiyorsan yapma mesleği bu kadar basit. Nanede de fazla aşırıya kaçmadığımız süre sorun olmaz bence öyle anladım hatta bugün cacık yaptıydım kendime naneyi çok çok az koyduydum. Burda böyle bir birimize bilgilerimizi paylaşmamız güzel oluyor gerçekten 🥰

Valla doktor ne der bilmiyorum ama kilo kilo nane yemiyoruz alt tarafı caciga çorbaya giriyor ondan da ne olacak snaki devede kulak eskiden kimse bu kadar ayrıntılı şekilde şunu bunu yememe huyu yoktu bence belli başlı besinler var onunda herkes biliyor ada çayı bunun en bariz olanı bence ne canımiz istiyorsa az az yicez 🥰🥰🥰😅😅

Kesinlikle en başta sağlıklı hayırlı evlatlar olsun ama insan birşeyler hissediyor yani hayal edince elbet bir cinsiyete bürünüyor bebek🥰🥰 ilk çocuğumda erkek hissettim ve hissettiğim gibide oldu.. şimdi de kız hissediyorum sanki 💖🤰
Yaa hayırlısı canım benim Allahım gönlümizdekini versin inşallah. Aynen herşeyden önce hep sağlık en önemlisi. Böyle düşündükce içim kıpır kıpır oluyor merakımdan 😂😂💛💛💛

Ayy öncelikle sağlikli hayırli istedim hep ama kesinlikle her kadinin bir kızi olmali diyorun gönlum kizdan yana ıcime doğan erkek
Birde şunu okudum tam yumurtlama günu dollenince erkek olma ihtimali yumurtlamadan önce olursa iliski kiz olma ihtimali yüksekmis. Benin 2 gün once iliskim oldu o yüzden kiź olma ihtimali var diye dusunuyorum 😊😍

Profil bilgileri -> başkalarının hamile günlüklerini göster e tiklamazsaniz göremezsiniz. Aslında herkesin var. Sizin de dahil 😂
Yaa evet meğersem herkesin varmış bizim o kısım kapalıymış🤣 ben de ben akıl ettim sandım diyorum Cey1an Cey1an hadi biz de yapalım diye.. 😁

Ayy öncelikle sağlikli hayırli istedim hep ama kesinlikle her kadinin bir kızi olmali diyorun gönlum kizdan yana ıcime doğan erkek
Birde şunu okudum tam yumurtlama günu dollenince erkek olma ihtimali yumurtlamadan önce olursa iliski kiz olma ihtimali yüksekmis. Benin 2 gün once iliskim oldu o yüzden kiź olma ihtimali var diye dusunuyorum 😊😍
Aynen canım. Ya evet bencede bir annein kızı olmalı ya çok şükür birtane var bende bakalım ikinci ne olacak. Merak ettim doğru mu acaba böyle şeyler kızın olursa doğruluk payı varmış derim😂😂😂💛💛💛

Aynen canım. Ya evet bencede bir annein kızı olmalı ya çok şükür birtane var bende bakalım ikinci ne olacak. Merak ettim doğru mu acaba böyle şeyler kızın olursa doğruluk payı varmış derim😂😂😂💛💛💛
Ayy valla bilmiyorum ki bu forumda okudum bunu bende 😂 y kromozomladi daha az yasiyormus x lere gore o yuzden yumurtlamadan önceki gunlerde yasanan iliskj varsa kiz oluyir diyorlar ama tek iliski yasarsaniz anca tahmin edebilirsiniz 😄

X