2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323

Matematik yalan söylemez, bende şuan çok iknayım geç döllenme olduğuna mutlaka haber ederim sizde edin

Kizlae doguma hazirlik diye bir ana başlık vardi forumda kaldirildi mi ben mi goremiyorum?

Su bulantiyi da hic yasamayan ben varim heralde kitliktan cikmiscasina yeme istegi anormal hic midem bulanmiyo habire yiyorum.. kizimda da öyle olmustu. Hamilelik boyunca kusmadigimi dogum esnasinda sancidan kustum o ayri
Bende öyleyim canım ya. 5+1 im henüz hiç bulantım yok ve fena iştahım açık sürekli bişi yeme isteği var

Deneyeceğim mutlaka. Çok teşekkür ederim.

Kızlar ben sağlık ocağına gidip gebeliği bildirmedim, kayıt filan açtırmadım yapmam gerekiyor mu böyle bi şey
açtırın bilsinler bebis doğduğunda aşılarını aile hekimliği yaptırıp takip kolay olur arkadaşlar hep yaptırdı hatta bende yaptırdım gittiğimde sıra beklemiyorum öncelikli hasta olarak tahlillere parada vermiyorsun

Yaptırayım o zamann teşekkür ederim

Kızlar ben sağlık ocağına gidip gebeliği bildirmedim, kayıt filan açtırmadım yapmam gerekiyor mu böyle bi şey
Evet yaptirin ben yaptirdim ve hamilelikte bizde aşı filan oluyormusuz takip edip cagiriyorlar mesela tetenoz oluyormusuz hic bilmiyordum hemsire bilgilendirdi 20. Haftadan itibaren hep irtibatta olucaz ve cagircaz seni dedi

Arkadaşlarım geçtiğimiz ay annem bizi ziyarete geldi. Kendisini yol tuttuğu için gelişte baya midesi bulanmış ve kusmuştu. Dönüşte göbeğine sirkeli pamuk yerleştirdik ve hiçbişey olmadı. Bu şimdi aklıma geldi. Denemek isteyen olursa diye yazacağım belki iyi gelir Göbek deliğine ev yapımı sirke veya normal bir sirke damlatılmış pamuk koyulup bantla yapıştırıcaksınız. Gece boyunca kalıcak. Annemde yol boyunca kalmıştı.

Evet yaptirin ben yaptirdim ve hamilelikte bizde aşı filan oluyormusuz takip edip cagiriyorlar mesela tetenoz oluyormusuz hic bilmiyordum hemsire bilgilendirdi 20. Haftadan itibaren hep irtibatta olucaz ve cagircaz seni dedi
Bilmiyordum bunları teşekkür ederimm

Aynen kizlar saglik ocagina kayit actirdim bende ilk oraya gittm hatta pozitifi gorunce. 20. haftada tetanoz olcaksin cagircaz seni dediler. ilk dr randevu sonrasi bizi ara dediler ebeyle irtibat kuruyorum ben

ay. bu gercekse denicem bulandgndaa cok sagolun hamilelikte ise yararmi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…