2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
aynen bende yarin iyisem geceye kdr icmem mesela hergun dedim ama bu hormonlardanmidir acayip pimpirikli oldum ben canim cok sagol

Kızlar ya ben ne resim ekliyebliyorum nede değiştrebliyorum ayarlara baktım oraya buraya baktım ama dosya ekle yeri de çalışmıyor bnde profil resmimide ekleyemiyorum

Kıyamam ya benimde a başlar 5+5 oldum bende baslarmi
dilerrim baslamasin cidden saglikli yiyebildgn her yemege sukret canim. ben zoraki yiyorum. kahvalti en sevdigim ogundur sabahlari iskence. peynir yiyesim.gelmiyo. yumurta hastasi ben yumurta zorla yiyorum bitsin diye. kendimi cok zorladim 10 gundur. ama bugun artik 1 tane ilaci aldim yatmadan...Yarina Allah Kerim...Rabbime emanet olsun bebislerimiz

Oyyyy kuzum benim inşallah geçecek yakın zamanda inşallah

Kuzum benim çevremde çok var içen sen içini ferah tut sen iyi olacaksın ki bebiş de iyi olsun

vallahi ilk hamilelik tecrubesizlik korku endise ... sagol pozitif msjin icin
Cok iyi anliyorum canim cok da haklisin, sadece senin kendini sikman stres yapman bebise zararli olabilir, onun icin rahat olmaya calis.. antibiyotik bile icmek gerekebiliyor bazi durumlarda , icmemek daha tehlikeli o durumda da. O yüzden rahatslyabilirsin

Benim arkadasim çok kullandi bana da verdi doktor bende kullaniyorum yani bu bebege zarar vercek bisey degil sen beslenemezsen bebek zarar gorur bence ic kendine daha fazla üzme Allahin izniyle bisey olmaz ben iki gundur kullaniyorum kalmadi bulantim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…