2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Evet. Çok şükür Rabbime binlerce kez hamdolsun ki artık bende 🤰🏼 bir kk üyesiyim. Elhamdülillah. O kadar mutluyum ki halen inanamıyorum. Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı da nasip eylesin inşallah 🤲🏻 ve dileyen , isteyen , bekleyen herkese nasip eylesin inşallah 🤲🏻

Civcivimi beklerken birlikte vakit geçirelim diye bende bu topikte olmak istedim 🐣

Benim arkadasim çok kullandi bana da verdi doktor bende kullaniyorum yani bu bebege zarar vercek bisey degil sen beslenemezsen bebek zarar gorur bence ic kendine daha fazla üzme Allahin izniyle bisey olmaz ben iki gundur kullaniyorum kalmadi bulantim
sagol canim. bu sabah iyi uyandim cok sukur sadece gece degisik ruyalar gordum ilactan mi bilmiyorum😊 ama bulantisiz sabaha uyanmak cok guzelmis cok şükür

Olabilir tabi. Ama Gökçe diye bi tanidigim var karsilikli haz etmiyoruz birbirimizden. Ama tabiki cocugumla onun ne alakasi var koycaksam koyarim orasi ayri. Listeye eklendi tesekkurler :)❤
Ben de sürekli isim düşünüp duruyorum canım ama yok onun adı yok şunun adı diye diye isim kalmadi 🤣🤣 asel, miray, aslan, kerem isimlerini çok beğeniyorum ama senin de aklında kalsın ❤

Canm bende bugün 4+4 üm hiç belirtim yok ya normalmi böyle olması
Canim benim de ara ara hic biseyim olmuyor. Bence normal😊 zaten daha bulantilar falan icin erken. Endiselenme canim bebis ordadir kanaman olmadigi sürece sorun yok😊😊
Senin kan testi sonuclarin nasil gelmisti canim unuttum

Kızlar günaydın,okuyan cevaplarsa sevinirim 4+4 üm hiç gebelik belirtim yok ya bu normalmi vücut sıcaklıgım bile normal
İlk kızımda 7.hafta sonuna kadar hiç belirti olmadı birden kusmaya başladım o günden 5 aylık olana kadar her sabahh şuan bende de göğüs hassasiyeti ve hafif koku duyarlılığı dışında birsey yok

Canim benim de ara ara hic biseyim olmuyor. Bence normal😊 zaten daha bulantilar falan icin erken. Endiselenme canim bebis ordadir kanaman olmadigi sürece sorun yok😊😊
Senin kan testi sonuclarin nasil gelmisti canim unuttum
İlk 97 ,ikinci 321 geldi iki katından fazla artmış halbuki tek embriyo ,hemşire bidaha kan vermene gerek yok dedi bekliyorm bende kanama vs yok

X