2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ayy kizlar aranızda isim bakan var mi biliyorum erken ama biz esimle hic isim konusmamistim öncelerden yavas yavas bakiyorum kiz erkek isimleri sizlerde belirleyen var mı olursa şunu koyacagiz diyen😊
Oğlumun adı güney. Simdiki minik erkek olursa gökmen kız olursa gülşah yada gülce olur diye düsünüyoruz ❤ biz ailecek g harfli başlıyoruz. 😇 konu cok pozitif geldi. Henuz cok erken ama guzel seyler konusmak mutlu ediyor ❤

Acile geldim kan verdim birde serum verdiler doktor ulasamadim
Bilgisi olan var mı

Eklentiler

• IMG-20221213-WA0020.jpg
    IMG-20221213-WA0020.jpg
    81,3 KB · Görüntüleme: 36
Oğlumun adı güney. Simdiki minik erkek olursa gökmen kız olursa gülşah yada gülce olur diye düsünüyoruz ❤ biz ailecek g harfli başlıyoruz. 😇 konu cok pozitif geldi. Henuz cok erken ama guzel seyler konusmak mutlu ediyor ❤
Ayy bu cok guzelmis hepinizin baş harfi aynı🤗😍

Erkeğe Yağız Alp kıza Asel Zümra sevgiliyken koymuştuk adını inşallah nasip olur 🥰😃
Ayy hadi insallah cok guzel belli simdiden 😊 benim eşim hic hayalci olmadigi icin daha cok var sonra dusunuruz dedigi icjn ve birde begenmiyor isim valla işimiz zoe 🤣

Bilgisi olan var mı
Cani cumartesi banada serum verdiler icinde ilac yoktu sade su aslında korkma birseyde olmadi yani bazı durumlarda vitaminli serum bile veriyorlar neden verilmez denir bilmem ama doktorlar veriyor. Kadin dogumcu varsa iğne isteyebilirsin ben iğne olduktan sonra lekelenmem kesildi cok sukur ilaca devam ediyorum

Kizlar cok kotuyum agliyorum sinirden. Benim bu bulanti iyice artti rengim soluklasti dudaklarim beyaz. esim bile artik su bulanti ilacini kullan bir kere dedi. yemek az yiyebiliyorum saglikli bisi tuketemiyorum. su icmemi bile azalttim bulanti var diye. Kendi doktorum prilam dr verdi direndm icmedim. yetmedi kadin dogum dr kuzenime sordum prilami guvenle kullabilirsin. gece 2 tane icilcek diyor ama senin kusman yoksa 1 tane alabilirsn dedi. ben gene bilmisligime vurdum direncem dedim. ama aksam rengim benzim atti artik bulaniyo esimede belli etmiyom. artik kizdi kullan diye. bir tane ictim simdi agliyorum sinirden. ya cidden bunu kullanipta saglikli sekilde bebegi doguran var mi cevrenizde. varmi sahit oldugunuz. yoksa ben bu kuruntuyla kendime geceyide zehir etcem...naz degil cidden su bulanti illetini yasayan anlar...😣😣

Bilgisi olan var mı
Canım geçen hafta ben bulantıdan hiçbir şey yiyemiyordum, hatta su bile içemiyordum. Acile gidince doktor idrar tahlili istedi, idrarda keton görünce vücudun çok susuz ve aç kalmış diyip serum taktı. Normalde gebelere pek takmıyoruz, hatta sen acilde serum taktığım ikinci ya da üçüncü hastam olabilirsin dedi. Serumu bulantı ya da bebek için takmıyorlar, sen beslenemiyorsun, vücudun susuz kalmasın diye takıyorlar.
Bebek konusunda büyük korkun olmasın, ben bugün kalp atışını duydum, bir sıkıntı yoktu.

Kizlar cok kotuyum agliyorum sinirden. Benim bu bulanti iyice artti rengim soluklasti dudaklarim beyaz. esim bile artik su bulanti ilacini kullan bir kere dedi. yemek az yiyebiliyorum saglikli bisi tuketemiyorum. su icmemi bile azalttim bulanti var diye. Kendi doktorum prilam dr verdi direndm icmedim. yetmedi kadin dogum dr kuzenime sordum prilami guvenle kullabilirsin. gece 2 tane icilcek diyor ama senin kusman yoksa 1 tane alabilirsn dedi. ben gene bilmisligime vurdum direncem dedim. ama aksam rengim benzim atti artik bulaniyo esimede belli etmiyom. artik kizdi kullan diye. bir tane ictim simdi agliyorum sinirden. ya cidden bunu kullanipta saglikli sekilde bebegi doguran var mi cevrenizde. varmi sahit oldugunuz. yoksa ben bu kuruntuyla kendime geceyide zehir etcem...naz degil cidden su bulanti illetini yasayan anlar...😣😣
Benin etrafmda kullanan yoktu ama burada kullanan cok okudum canim korkma doktor kullanabilirsin diyorsa benin tanidigimin disi iltihap yapmiati hamjlelerin kullanabjlecegi antibiyotik kullandi ve bebegi sapasağlam bazen gerektiginde kullanmamjz gerekiyor hergun icmesende bir kac gün arayla icebilirsin enerjini toplamak icin canim ızme kendini lütfen 😘

Kuzum alakası yok doktor banada yazdı olduğunda kullan dedi sonucda kafamıza göre almiyoruz doktor yaziyor kötü düşünme

Amin inşallah. Vallahi bende aynı durumdayım günde 1.5 paket sigara içen insandım. Birden kesemedim elbette ama fırt şekline döndüm eşimden 1 2 fırt gibi. Ciddi anlamda yoksunluğa giriyorum stresleniyorum o yüzden seni çok çok iyi anlıyorum. Gönül isterki hiç içmeyelim ama birden kesince yaşanan o streste bence zararlı. Ben şahsen bu konuda elimden geleni yapmaya çalışmakla birlikte kötü örnek veren herkese kulağımı kapatıyorum bunun kötü olduğunu zaten biliyorum ama hayatta bazı gerçeklerde ne yazık ki var. Yolu maalesef yok en azından ben bulamadım. Bilinçaltı metodlarından yaratlanmayı düşünüyorum bu konuda ancak o çözer benimkini gibi düşünüyorum.
Ewet canım çok mantıklı aslında bnde 1 paketten az içiyodum zaten ama birden iki yada en fazla üçe düştüm inşallah bırakırız çok istiyorum çok teşekkür ederim çok iç rahatlatıcı konuşmuşsun 😘

Canim zararli birsey olsa doktor neden icebilirsin desin ki? Sen de mecbur olmasan icmezdin zaten. Bosa kendini yipratiyorsun bence.. sakin olmalisin bisdy olmaz rahatla biraz 🥰🥰

X