2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Arkadaslar merhaba 4 +5 gebeyim hic bulanti yok gogus hassaiyetim vardi oda gecti sanki korkuyorum acaba kotu bisey mi oldu diye
Merhaba bende 4+4 üm. Geçtiğimiz hafta hamilelikten midir salgından mıdır bilmiyorum ama mide bulantı/kusma olmuştu ama sonrasında çok şükür olmadı illa olmak zorunda değil hepimiz biriciğiz içinizi ferah tutun

Lekelerde böle şey olmaya başladı sütlü kahve gibi öle koyu renk de değil anlamadım ya kendimi rahatlatıyorum işte kırmızı degil sonuçta diye
Evet canım kırmızı olmadığı sürece hiç sıkıntı etme. Bazı hamilelikler böyle olabiliyormuş

Aynı valla canım yine ara ara peçeteye geliyor böle bir artış yada renginde bi değişiklik yok. Cuma günü bende kese için gidicem . 5+2 oluyor cuma görünür inşallah
İnşallah canım. Bize de haber versin. Sağlıklı, olması gereken yerde olsun inş kesen.

Arkadaslar merhaba 4 +5 gebeyim hic bulanti yok gogus hassaiyetim vardi oda gecti sanki korkuyorum acaba kotu bisey mi oldu diye
Bende de hiç bulantı yok canım, daha önceki gebeliğimde de olmamıştı. Göğüs hassasiyeti bende de bugün geçti tuhaf bi şekilde.. hiç bi belirtim yok şuan karnımdaki şişlik haricinde. Aynıyız 4+5 im ben de

Yarın keseyi görmeye gidecem çok heyecanlıyım saatler geçmiyor

Ayy miniğinizi güzellikle sağlıkla huzurla görün inşallah ayy hepimize birer maşallah allahım hepimizin gönlüne göre sağlıkla huzurla mutlulukla süreçlerimizi tamamlamayı nasip etsin

bende haftaya çarşamba gideceğim şuan rahatım pek heyecanım yok ama son saatler olunca bana bir geliyorlar

Aminnn aminn cümlemiz inşallah.Hem de nasıl heyecan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…