2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Merhaba, doktor bey ilacı kesmedi kullanmaya devam ediyorum :) bir süre daha edeceğim. Siz naptınız aldınız mı bugün
Tsh yuksekligi de vardi onun icin endokrin doktoruna gittim. Bransiniz degil ama cuma gunune kadar gitmicem ya endise ettil size danisayim diye sordum. Baska bir kanama alani vardir kullanmani oneririm kanaman olur dusuk yaparsin dedi. Bu karari sadece kadin dogum doktoruna danisarak ver derim dedi. Gene icime sinmedi kadin dogum doktoru liseden arkadasima yazdim. O da panik yapmana gerek yok cuma gunu doktor gorusmeni bekle bence henuz erken dedi. Asprini atar kanama olursa mi daha uzulurum yoksa atmayip doktoru beklesem mi diye dusundum. Ve almadim henuz. Sabirla bekliyorum. Umarim sorunsuz ilerlerim.. ilerleriz..

Merhaba genelde iki günde bir ikiye katliyor. Ama internette arastirdigimda hep yüzde 60 üzeri artış saglikli gebelik icin gerekli yaziyor. Sizinki de yüzde 60 artmis. Bence iyi düşünelim bol bol dua edelim🙏🏻 insallah sonraki beta sonucunuz kat kat artmis olur💛
Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için öncelikle, 12 Aralık yani dün verdim 4 gün arayla 955 olmuş doktor 2 gün sonra ultrasondan bakalım dedi ama benim içim hâla rahat değil , degerlerin bu kadar düşük çıkmasından dolayi

2 günde 2 kat olması degil yuzde 60 66 kadar artmasi saglikli gebelik olarak yorumlanir. Burada yapilan testlerde ayni yerde yapilmamis hassasiyet oranlari farkli olabilir. Negatif yorumlar yapmayalim arkadaslar lutfen. Ayni yerde yaptirdim 100 du 5 gun sonra 200 oldu demiyor. O sebeple lutfen guzel dilekler ve pozitif enerjiler gonderelim. En saglikli sonuc ayni yerde testin tekrarlanmasidir diye dusunuyorum..
Çok geç gördüm bu mesajı.benden tam destek.her süreç kötü sonuçlanacakmış givi negatif basmaya gerek yok.Zaten tedirgin olmaya yer arıyoruz hepimiz.biraz daha ılımlı mesajlara ihtiyacımız var.Harika yazmışsınız altına imzamı atarım 💪🏼🌸❤️

Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için öncelikle, 12 Aralık yani dün verdim 4 gün arayla 955 olmuş doktor 2 gün sonra ultrasondan bakalım dedi ama benim içim hâla rahat değil , degerlerin bu kadar düşük çıkmasından dolayi
Hayırlısı olur inşallah kafanıza takmayın pozitif düşünün, inşallah herşey yolundadır lakin Aksilik olsa bile üzülmeyin, gebeliklerimizin başındayız henüz nasip kısmet 🌼

Hayırlısı olur inşallah kafanıza takmayın pozitif düşünün, inşallah herşey yolundadır lakin Aksilik olsa bile üzülmeyin, gebeliklerimizin başındayız henüz nasip kısmet 🌼
Teşekkür ederim 5 kaybım var ister istemez insan kafaya takıyor ,hayırlısı olsun dua etmekten başka bisey gelmiyor elimde

Sizin sonraki günlerde de hesaplayinca hep yüzde 60 artmış. Aynı düzende devam etmis artış. Boş umut vermek de istemem ama şimdiden karartmayin kalbinizi. Artış oraniniz sagliksiz degil ki. Ne gelirse Allahtan, ikiye üçe katlayıp kötü sonuçlanan da cok örnek var. İnsallah saglikla tutunsun bebeğiniz🥰

Sizin sonraki günlerde de hesaplayinca hep yüzde 60 artmış. Aynı düzende devam etmis artış. Boş umut vermek de istemem ama şimdiden karartmayin kalbinizi. Artış oraniniz sagliksiz degil ki. Ne gelirse Allahtan, ikiye üçe katlayıp kötü sonuçlanan da cok örnek var. İnsallah saglikla tutunsun bebeğiniz🥰
Allah razı olsun birazda olsa içimi rahatlattınız, ne gelirse rabbimden hayırlısı olsun ,inşallah bende güzel haberler alıp buraya yazarım çok sogulun

Merhaba kızlar,

Beta 277 den 161 e düştü ve kanamam başladı bugün. Kimyasal gebelikmiş benimki 🥺 Sizlere sağlıklı ve hayırlı doğumlar dilerim.. Aranızdan ayrılıyorum..
Çok üzüldüm canım benim ;( allahım sağlıklı bebekler nasip etsin sana denemeye devam kimyasalın ardından bebek çok çamur tutuyor gelecek ay veya ondan sonra ki aya tutar diye umut ediyorum 😔❤️

X