2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Günaydın fıstık anneler :) ben de gece boyu öksürdüm. Geniz akıntım oldu sanırım o da beni öksür öksür hiç uyutmadı. Karnım agrıdı artık öksürmekten. Dolayısıyla evet yataktan kazınarak kalktım. Burun akıntım ve hapşurugum durdu sayılır ama baş ağrım hala devam ediyor.

Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.😍 Tablodaki bilgileri verirseniz ekleyelim sizleri de :)

Günaydınn kızlarr size avusturyadan sevgiler gönderiyorumm🥰🥰🥰 burda sizden 2 saat gerideyim biraz geç günaydın olmuş olabilir o yüzden 😅😅 ben de hiç birşey hissetmeyerek güne başladım, göğüs hassasiyeti vardı günlerdir şuan ne o var ne kasıklarda ağrı hayır olsun 💁🏼‍♀️💁🏼‍♀️ herkese hayırlı bir gün diliyorum ♥️

Günaydın herkese ☀️ cok enteresan bugün bende de bel agrisi var😅 kac kisinin yazdigini görünce bi garip geldi🙈 kizlar bir sorum olacakti. Ben iki günde bir beta takibi yapmaya calisiyordum. Fakat keseyi gördükten sonra gerek var mi buna? Ya da ne zamana kadar yaptirmaliyim?

Günaydınn kızlarr size avusturyadan sevgiler gönderiyorumm🥰🥰🥰 burda sizden 2 saat gerideyim biraz geç günaydın olmuş olabilir o yüzden 😅😅 ben de hiç birşey hissetmeyerek güne başladım, göğüs hassasiyeti vardı günlerdir şuan ne o var ne kasıklarda ağrı hayır olsun 💁🏼‍♀️💁🏼‍♀️ herkese hayırlı bir gün diliyorum ♥️
Günaydın 😘😘😘 Sizin ki kaç haftalıktı

5. Haftanın içindeyiz canım 4+5 gün. Blastokist transfer tarihine göre🥰 23 aralıkta randevum var onu bekliyorjm hayırlısı ile inşallah. Sizde durum ne 🥰
Hayırlı olsun sağlıkla geçsin hamileliğiniz😍☺️ benim tam tersi çok fazla göğüs ağrısı yaşıyorum uyurken sağa sola dönmeye bile korkar oldum o derece gebeliğin başından beri devm ediyor

Hayırlı haberler alırsın inşallah canım 😍 ben de transfer sonrası 10. Gün kan verdim bi daha da istemedi direk 6+1e randevu verdi. Sen şuan ne kadarlıksın canım?
6+3 olduk bugün 😘☺️ aslında ben kalp atışınıda duymak için geciktirdim biraz. Çok iyi yapmış doktorunuz inşallah gidince sizde minişin kalp atışlarını duyarsınız 🤲😍

X