2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Canlarimmm çok şükür iyi haberlerle geldim bugün benim civcivim atağa geçmiş kan değerlerim iyi geldi çok şükür ve kalp atışını da duydummmm😍😍🧿🧿 @pozitifbiri beni de ekler misin canim kese ve kalp atışı 6+2 🥰🥰 İnşallah bütün hamislerimden her zaman iyi haberler alırız kahverengi lekeler devam ediyor her hamilelik farkli ilerler hiic stres yapmayalim
Oyy maşallah kuzum gözün aydın

Canlarimmm çok şükür iyi haberlerle geldim bugün benim civcivim atağa geçmiş kan değerlerim iyi geldi çok şükür ve kalp atışını da duydummmm😍😍🧿🧿 @pozitifbiri beni de ekler misin canim kese ve kalp atışı 6+2 🥰🥰 İnşallah bütün hamislerimden her zaman iyi haberler alırız kahverengi lekeler devam ediyor her hamilelik farkli ilerler hiic stres yapmayalim
tebrikler canim ayni hafta ve gunde gormusuz duymusuz senle😁 boyle cok belirgin gum gum muydu kalp atisi benim boyle ne az ne yuksek atiyodu ama iyidi.sert sert degildi sanki ama dr normal demisti

Canim korkma benimde cumadan beri azar azar geldi bugun gelmedi hic ilaca basladim ve igne oldum ayrica rapor aldim calisiyorsan rapor al kesinlikle bu tarz léke ve kanamalarda dinlenmek cok onemliymis full oturur ve yatar pozisyondayim doktorum hep dinlen dedi cunku
kaç haftalıkken geldi acaba

Ayy cok sevindim kalbini duymaniza benimde bu cuma randevum kendi hesabima gore 6+1 im ama doktoruma gore 6+3 olucam insallah duyabilirim duyamazsam üzülücem diye korkuyorjm kimisi 8. Haftada filan duymus cunku
Lekelenmeniz icin ne dedi doktorunuz ilac kullaniyor muydunuz neden oluyormus leke ?

O kadar sevindim ki.senden haber geldiğinden beri hep dua ettim .Allah korusun civcivini de seni de 🙏🏼❤️ hayırla ilerlesin ,sağlıkla ilerlesin ❤️🙏🏼

Merhaba kızlar,

Beta 277 den 161 e düştü ve kanamam başladı bugün. Kimyasal gebelikmiş benimki 🥺 Sizlere sağlıklı ve hayırlı doğumlar dilerim.. Aranızdan ayrılıyorum..
Rabbim sağlıkla bir gebelik versin inşallah.En hayırlısı senin olsun 🙏🏼😔💐

Kendi hesabima gore 5+1 ken geldi ama doktoruma gore 2gun ondeyim 5+3 oluyor canim korktum geldiginde tabiki yerlesme diye dusunmedim sonuucta ogreneli baya olmustu rahimde kanama alanlarim varmis bugun ggelmedi cok sukur
Çok şükür inşallah hiç gelmez sağlıkla kucagımıza alırız bebeklerımızı

Merhaba kızlar,

Beta 277 den 161 e düştü ve kanamam başladı bugün. Kimyasal gebelikmiş benimki 🥺 Sizlere sağlıklı ve hayırlı doğumlar dilerim.. Aranızdan ayrılıyorum..
Üzüldüm.. Tez zamanda rabbim sağlıklı hayırlı bebek versin inşallah. Belirtilerin nelerdi acaba ne aralıkla beta baktırdın

Merhaba arkadaşlar bende çarşamba sabah gidicem ilk kez doktora haftamı bilemiyorum siz vajinal ultrasonda mı muayene oldunuz karından gözüktü mü bebişler

Sağolun kızlar.. 😢 Hiçbir belirti yoktu, rutin beta kontrolünde değer düştü ve zaten eve gelince kanama başladı. Duphastonu bırak ve dinlen dedi doktorum, ağrın olabilir olursa ağrı kesici içebilirsin dedi. 4 gün sonra betaya tekrar bakacak düşmüş mü diye.. 🥺

Sağolun kızlar.. 😢 Hiçbir belirti yoktu, rutin beta kontrolünde değer düştü ve zaten eve gelince kanama başladı. Duphastonu bırak ve dinlen dedi doktorum, ağrın olabilir olursa ağrı kesici içebilirsin dedi. 4 gün sonra betaya tekrar bakacak düşmüş mü diye.. 🥺
Ne zaman öğrendin acaba yanlış anlama üzüntünün adına gitmek adına sormuyorum asla ama bızlere yardımcı olmak adına fıkır edınmek adına

Ben düşük bir değerle tesadüfen öğrenmiştim gebe olduğumu. 21, 87, 277 idi değerler ama bugün bir anda 161 e düştü ve kanama başladı.. Hastaneye sancı ve kanama ile gitmiştim. Regl olduğumu sanıyordum ama gebelik varmış meğer..

X