2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
AİLE hekimliğinde verdim mübarek işyerime yakın diye daha çıkmadı genelde akşam çıkıyor sonuçlar cıkınca yazarım cnm
Bugün de cuma ben de sağlık ocağına gitmeyi düşündüm ama sonuç anca pazartesi çıkar benim
Sabah kan alma muhabbeti var bi de

ya ben testi esim eczaneden aksam getirince yapmistim. duz zemine koyun diyor ya testi duz zemine koydum.iste dedm ben beklemicem gittm iceri esim gitti bakti geldi yuzu nasil asık dedi malesef tek cizgi bende dedm zaten hemen olmaz cocuk isleri daha deneriz yasimiz genc dedim😁😁 oda aynen sen skma.canini dedi ama oyle inandiriciydiki asla aksi olusunu sezmedim gideyim cope atayim bari dedm bi gittm iki tane koyu cizgi:))) ciglik attim sevincten esimde diyor nasil inandin ama 😁 sonrasi aglamali.gulmeli sevincler iste o gecede Yarim saat icinde hazirlanip konsere gitmemiz gerekiyodu o sevincle dogru duzgun hazirlanamadan gitmistik konserde ama saftirik gibi birbiriize bakip bakip.guluyoduk anisi cok guzel oldu o gunun Rabbim.herkese bu mutlu ani yasatsin💜

Bugün de cuma ben de sağlık ocağına gitmeyi düşündüm ama sonuç anca pazartesi çıkar benim
Sabah kan alma muhabbeti var bi de
yok pazartesiyi bulmaz bizim şehrin internet sitesi var barkod ile öğreniyorum hemen hemen her şehrin var 1 gün sonra e nabız düşüyor pazartesi sabah doktor cağırdı bakalım
iskenderun tahlil sonuçları asm yönlendirir yalnış bilmiyorsan iskenderun daydın

yok pazartesiyi bulmaz bizim şehrin internet sitesi var barkod ile öğreniyorum hemen hemen her şehrin var 1 gün sonra e nabız düşüyor pazartesi sabah doktor cağırdı bakalım
iskenderun tahlil sonuçları asm yönlendirir yalnış bilmiyorsan iskenderun daydın
Evet iskenderundayim is çıkışı kan alınıyorsa vereyim madem ben de
Senin sonucunu da merakla bekliyorum😍

Evet iskenderundayim is çıkışı kan alınıyorsa vereyim madem ben de
Senin sonucunu da merakla bekliyorum😍
aile hekimliği sadece sabah 10 kadar kan alıyor biliyorum aile hekiminin no su varsa sor her ilin işleyişi farklı olabilir bende eşim benden meraklı her yarım saate bir soruyor cıktımı diye

Merhaba, öncelikle hepinize hayırlı olsun. Neşeyle mutlulukla sağlıkla huzurla bebeklerinizi kucağınıza almak nasip olsun 😌 Bende pazartesi tekrar bir beta testi yaptırıp herşey yolundaysa grubunuza keyifle katılacağım 😇
Şimdiden tebrik ederizz güzel haberlerle gelin inşallah☺️☺️
Canım benim hayırlı olsuuun😍😍
Teşekkürlerrr🫠🫠
Merhaba güzel annişler hepinize güzel bir hamilelik dönemi ve kolay bir doğum diliyoruum. ben de ağustos anne adayı olduğumu 5+2'de doktor muayenesinde keseyi görüp öğrendim heyecanımı tarif edemem :) doktorum 10. haftaya kadar annem dahil kimseyle bu haberi paylaşmamı tavsiye etti ama gerçekten çok zor bunu kimseyle paylaşmamak :) sizde durumlar nasıl hamilelik haberini paylaştınız mı herkesle? :)
Betada çıktığı gün saniyesinde ailelere bile söyledik 😄 bana kalsa biraz duralımdı ama ilk çocuk eşim dayanamadı😁
ya ben testi esim eczaneden aksam getirince yapmistim. duz zemine koyun diyor ya testi duz zemine koydum.iste dedm ben beklemicem gittm iceri esim gitti bakti geldi yuzu nasil asık dedi malesef tek cizgi bende dedm zaten hemen olmaz cocuk isleri daha deneriz yasimiz genc dedim😁😁 oda aynen sen skma.canini dedi ama oyle inandiriciydiki asla aksi olusunu sezmedim gideyim cope atayim bari dedm bi gittm iki tane koyu cizgi:))) ciglik attim sevincten esimde diyor nasil inandin ama 😁 sonrasi aglamali.gulmeli sevincler iste o gecede Yarim saat icinde hazirlanip konsere gitmemiz gerekiyodu o sevincle dogru duzgun hazirlanamadan gitmistik konserde ama saftirik gibi birbiriize bakip bakip.guluyoduk anisi cok guzel oldu o gunun Rabbim.herkese bu mutlu ani yasatsin💜
Yaaaa okurken ben bile saftirik saftirik güldüm o size süpriz yapmış resmenn🫠🫠
Kızlar bu sancılar ne zaman biter.Acaba bi anormallik mi var diyorum bazen,acayip ağrıyor🤦🏻‍♀️
Benim regl haftam boyunca sürmüştü bel ağrısı 1 hafta sonra geçti ama çok geçmiş olsun🙏🏼

X