2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Yaa çok çok geçmiş olsun inşallah bir daha olmaz böyle bir komplikasyon... Normal doğumunda tehlikesi var, en basit bademcik ameliyatında bile olan ters şeyler var.. Tekrarı başıniza gelmez inşallah kötü düşünmeyin Rabbim hepimizi korusun, evet kötü bir olay tecrübe etmişsiniz.. Başka doğum yöntemlerini yönelmek tabi sizin tercihiniz sezaryen sonrasi normal doğum artık çok fazla oluyor doktorlarda teşvik ediyor sorununuz yoksa eğer.. Tekrardan söylemek istiyorum Rabbim beterinden korusun

Aminn hepimizi inşallah
Atoninin öncelikli sebebi çoğul gebelik olmasıydı bunda o yüzden biraz daha umutluyum
Tek bebek olunca belki tekrarlamaz diye düşünüyorum
Ay sağlıkla ilerlesin gebeliklerimiz de rahat rahat kolayca doğuralım

İnşallah inşallah tekrardan olmaz içinizi ferah tutun Allah istemezse yaprak kipirdamaz bu dünyada dua en güzel ilaçlardan biri

Bende bu akşam aşırı gaz sancısı var kasıklarıma vuruyo sancısı kasıklarıma vurunca çok tedirgin oluyorum yatıyorum kaç saattir arada geciyo sonra yine basliyo ne yapcam bilemedim
Bendede oluyor sık sık yürüyüş yap gün içinde bool su ve kefir tüketiyorum azalıyor

Günaydın Gripten mahvolmuş haldeyim.Resmen adım atacak halim bile yok .yani inşallah gripten .Kovid falan olmasam bari
Parol veriyorlar canım sadece
Belki vitamin takviyesi veya bitkisel zararsız başka bir şey de önerilebilir
Doktorunla iletişime gec bence daha da ilerlemeden

Günaydın Gripten mahvolmuş haldeyim.Resmen adım atacak halim bile yok .yani inşallah gripten .Kovid falan olmasam bari
Günaydın canım moralini bozmak yok. Bak şimdi yarım çay bardağı pekmezi cezvede ısıt içine hakiki tereyağı bir tatlı kaşığı koy ve ılık ılık iç hem göğsünü rahatlatacak hemde kendini iyi hissedeceksin günde 2 defa yap 2 günde toparlarsın. Eğer boğazın ağrıyorsa boynuna mutlaka bı tülbent dola faydasını göreceksin çok geçmiş olsun

Son düzenleme:
Tövbe tövbe deme ne covidi vitamin takviyesi alıyornusun
Hayır henüz başlamadım
Parol veriyorlar canım sadece
Belki vitamin takviyesi veya bitkisel zararsız başka bir şey de önerilebilir
Doktorunla iletişime gec bence daha da ilerlemeden
Parol içsem mi dünden beri çok arada kaldım ya.Sürekli öksürüyorum ,hapşırıyorum korktum valla bu kadar hapşırmaya

Çok teşekkür ederim.İşe gitmeden deneyeyim hemen

Çok değildi dimi? Ve rengi kahverengimiydi? Devamı gelcekmi onu izle ve rengi değişcekmi ona bak canım

Hayır henüz başlamadım

Parol içsem mi dünden beri çok arada kaldım ya.Sürekli öksürüyorum ,hapşırıyorum korktum valla bu kadar hapşırmaya
Canım sen al önüne 4-5 mandalina soy ye. Belki vücudun yorgun düşmüş enerji verici şeyler ye. Ayaklarına da çift çift çorap giy sıcak tut kendini. Benimde ilk zamandan Beridir karnım ve belim aşırı ağrıyor özellikle ayakta olduğumda. Ama normalmiş hiç korkma.

Çok değildi dimi? Ve rengi kahverengimiydi? Devamı gelcekmi onu izle ve rengi değişcekmi ona bak canım
Yok iki damla ve çok açık pembe gibiydi bı daha da olmadı. Ya benim adetlerim düzensiz yani adet olduğum tarihten 5-8 gün sonra adet olurdum. Bat 1 Kasım bence ondan oldu rahîm kendini şaşırdı

Yok iki damla ve çok açık pembe gibiydi bı daha da olmadı. Ya benim adetlerim düzensiz yani adet olduğum tarihten 5-8 gün sonra adet olurdum. Bat 1 Kasım bence ondan oldu rahîm kendini şaşırdı
Olabilir bende leke gördüm. Yerleşme yada kese oluşuyorsa ondan gelebilir diyolar korkulacak bişi yok demekki

kızlar ben mide bulantısından duramıyorum istifra etmiyorum ama sanki boğazıma bişey yapışmış gibi ağzıma geliyo bu normal mi zehirlenmem falan olmamıştır dimi
ah canim ah benim kac gundur cektigim olay buydu iste. bogazimda bisi var surekli öğürme var mide bulantisi var hastalikli gibi.halim var. Hamilelikten bence (

Bende bu akşam aşırı gaz sancısı var kasıklarıma vuruyo sancısı kasıklarıma vurunca çok tedirgin oluyorum yatıyorum kaç saattir arada geciyo sonra yine basliyo ne yapcam bilemedim
canim gazi cikarmassan kasigina vurur uygun ortambulursan isteysende lavaboya gidip gazi cikar oyle kasiklara vurmuyor. o kasiga saplanma hissi cok aci malesef katiliyorum.

ben 4 haftalikken ogrendim. 6+2. gunume randevu aldim. yani yarin. ilk kez gidecegim. kadin dogumcu kuzenim biraz bekle hemen gitme demisti ama siz bilirsnz tabi sabretmek zor evde:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…