2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
İyi akşamlar canım kızlar bu yazıyı yazdığıma çok mutluyum bende hamileyim son adet tarihimin başlangıcı 11.11.2022 ve 5 aralıkta kan verdim beta hcg 89 çıktı sizlere sorum değerim normal mi? Birde ilk kadın doğuma ne zaman gitmeliyim karından keseyi görmek istiyorum birde İzmirdeyim kadın doğuma randevu da bulamıyorum İzmir de olup özelde talip eden arkadaşım varsa fiyatları nasıl eşim Bağ-Kur’lu ? Tekrar kan verdim inşallah yükselmiştir yarın sonuç çıkar duam hepimizzzz sağlıcakla kucağımıza alırız minik civcivlerimizi

Bende bu akşam aşırı gaz sancısı var kasıklarıma vuruyo sancısı kasıklarıma vurunca çok tedirgin oluyorum yatıyorum kaç saattir arada geciyo sonra yine basliyo ne yapcam bilemedim
Maden suyu-Soda çok iyi geliyor gerekirse birkaç damla limon damlat canım

Yaa bu da sezaryen mi olur peki?
Ssvd düşünüyorum ben ama doğumda tüpleri bağlatasim da var
Ama sezaryenden acayip korkuyorum
Evet benim sağlık sorunlarımdan ötürü hemoroid kalp rahatsızlığim... Korkacak bir durum yok açıkçası ben epidural anestezi ile oldum bütün ameliyat boyunca herşeyi duyuyorsun biliyorsun aslında bir yandanda güzel bebek doğunca hemen görüyorsun

Hayırlı olsun canım sağlıkla kucağına al inşallah
Gebelik haftası son adetin ilk gününden itibaren hesaplanır
3+6 haftaliksin yani canım

Benim ilk dofumum travmatikti
Spinal sezaryen olmuştum bebeklerin doğum anı alıp yanına getirmeleri çok güzel ama sonrası tam bir kabustu
Atoniye girdim kanamayı durduramadilar ölümden döndüm
Yoğun bakıma aldılar orası doğumdan beterdi zaten
Kanama dursun diye karnıma buz torbaları koydular 2 saatte bir gelip ameliyat yerime tüm güçleriyle bastırdılar
Normalde yeni doğum yapan bir kadının karnı bir süre daha hamile gibi kalır benimki ertesi gün içine göçmüştü
Tekrar atoniye girerim de yine o yoğun bakım kabusunu yaşarım diye korkuyorum açıkçası

Hayırlı olsuuun 11 kasım son regli gününse ogünden itibaren hesaplanıyor. Yani tam 4+0 sın canım. Yani bence hiç gitmediysen bi gidip görün o seni yönlendirsin ne zaman geleceğini falan. Ben öğrenir öğrenmez gittim bi hafta sonra gel dedi tekrar şimdi yine gidicem

Çok teşekkür ederim canım işte vajinal ultrasondan biraz çekiniyorum ilk gebeliğim 25 yaşındayım alışmam lazım ama işte o zaman zaten randevu 1 hafta sonraya anca alabilirim o zaman kesede görünür belki iyi olur o zaman

Vajinal bakmadı zaten kuzum . Ultrasonla bakıyor. O yüzden sıkıntı yapma

Beni de ekler misin

Bende yeni öğrendim aşırı kasik göbek bölgesinde ağrı var orada bı şişkinlik var belim ağrıyor normal mi sizce normalde 2 ama takvime göre 3 haftalık hamileyim,bir de Dr a ne zaman gitmeliyim muayene için

Kese de bir işe yaramıyor ki bir hafta sonra da kalp atışına çağırıyor sık sık gitmek istemiyorsan ertele derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…