2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Hmm anladim canim acaba 42. Haftayi mi soyledi cunku 40. Haftamiz agustosun basina denk geliyor canim sende hesaplayabilirsin gerci 38-42 arasi dogumda belki bazilarimiz temmuz annesi olacak hatta
Ay ben 2021 ağustos annesiydim
Bir gün erken doğursaydım haziran annesi oluyordum öyle bir sapma düşün
30 haziran gecesi doğumhanede nst bağlı geçirdim
1 temmuzda doğurmuştum
Ayy yine aynı duyguyu yaşamayı nasip etsin Rabbim bize
Hiç tatmayanlara da anneliği tattirsin

Aranıza bende geldimm. Rabbim hayırlısıyla evlatlarımızı kıiucagımıza almayı nasip etsin inşallah. 4+0 sat 10 kasım . Hamileliğimi öğreneli 5 gün oluyor ve öğrendigimden beri çok şiddetli karın ağrısı yaşıyorum regli olacakmışım gibi. Geceleri sabahlara kadar ağrım oluyor. Benim gibi ağrısı olan var mı. Bu kadar ağrı çekmem normal mi

Bendede kaşık ve bel ağrısı var canım

Hayırlı olsunnn sağlıkla kucağına al inşallah
Ben de öğrendiğimden beri kaşık ağrısı yaşıyorum ama benimki psikolojik galiba
Pozitifi görmeden önce hiç belirtim yoktu
Ama doktorlar normal diyor kaşık ağrıları için
Progesteron değeri yükseldiği için bağırsak hareketleri de yavaşlıyor, gaz da sebep olmuş olabilir

ay ne guzelm meselaa az once yemegimi yedim abartmadan 15 20 dk sonra basladi bulantim gene yattim.uzandim simdi
Ben kaç gündür hep uyumaya çalıştım midemi düşünmeyim belki bulantı geçer diye ama yok yani geçmedi bugün ama iyiydim doktorunuza bi danışın alın ilacı bence

Canım seninle aynı tarihlerimiz . Bende karın agrısı ufak sancılar kasık agrıları yaşıyorum . Ama çok değil ayakta durunca uzun belim agrı falan. Dayanılmayacak kadar çok değil ama

Seninde hayırlı olsun. Benim belirtilerim çok erken başladı özellikle karın ağrısı çok şiddetli. Daha 4+0 ama mide bulantım var ve hamileliğimi öğrenmedende vardı. Sen kaçıncı haftandasın. Kolay hamililikler geçiririz umarım

Canım seninle aynı tarihlerimiz . Bende karın agrısı ufak sancılar kasık agrıları yaşıyorum . Ama çok değil ayakta durunca uzun belim agrı falan. Dayanılmayacak kadar çok değil ama
Yakın tarihli omamıza sevindim. Seninde hayırlı olsun. Karın ağrısı normal biliyorum ama benim birazdanda fazla ağrıyor daha öncede kayıplarım var o yüzden endişeliyim. Lekelenme filan oldu mu sende benim öyle akıntım lekelenmem yok

Aminn inşallah
Ben sata göre 5+1im ama geç döllenme olduğunu düşünüyorum
Adet gecikmesinin 7.gunune kadar testlerim negatif çıktı çünkü
Muhtemelen o yüzden hiç belirtim de olmadı

Akıntı lekelenme bende yaşamadım normal denildi ama yoğun ağrıları dikkate almak lazım bel ağrısını sanırım hepimiz yaşıyoruz ayakta biraz fazla durunca ince bi ağrısı oluyor dinlenince geçecek türden

Bende de bel ağrısı var ama ben hep sezaryen oldum onunla alakalıdır diye düşünüyordumm demekki gebeliktenmizs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…