2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Canım inan ben de hiçbir fikrim olmadığında yorum yapmıyorum. Hiç bulantı yaşamadım bugüne kdr. diğer gebeliklerimde de yne aynı şekilde.

Ben 5. Haftadayim benimde bulantım var ama yapacak pekte bişey yok tuzlu kraker yiyorum sadecec

sagol canim benim 6 haftalik oldu iste. baslamasi normal mi erken mi doktora sorarak ogrenecegim. Ben cok uzun sure ac kalincada bulanti yasiyorum. yemek yedikden sonrada yasiyorum yani garip olan o. insan napacagini bilemiyo hani ilacinida kafana gore alamiyosun. internette bi kadin dogumcunun sitesinde garip bi yazi okudum az once. araba tutan biriyseniz hamilelihnzde bulanti olmasi daha olasidir gibisinden cok sasirdim cunku beni hep araba tutardi:)

Hayır ,eşim şehir dışındaydı o ay sadece bir gece birlikteydik
hahaha bunu okurken bi guldum bizde cocuk yapmaya karar verdigimiz ilk ayimizda yumurtlama haftasi sadece 1 kere beraber olabildk o hafta oldu benimde hatta ilk aydan olmaz cocuk isleri bu kdr kolay degil diorduk Allaha şükür aratmadi

hahaha bunu okurken bi guldum bizde cocuk yapmaya karar verdigimiz ilk ayimizda yumurtlama haftasi sadece 1 kere beraber olabildk o hafta oldu benimde hatta ilk aydan olmaz cocuk isleri bu kdr kolay degil diorduk Allaha şükür aratmadi
Benim de aynen öyle oldu hatta aralık ayında kullanmak için ovulasyon testi almıştım uğraştırmasın bilelim zamanını diye gerek kalmadı çok şükür.Sağlıkla gelsinler

Mide yanmasına soğuk süt yudum yudum bulantıya da tuzlu kraker, tuzlu fındık fıstık, kabızlık gaza kefir yoğurt tüketiyorum ilk gebeligimde bu gebeliğim de de 5. Haftamda basladi

Bende de ayni sekilde 6+4 iken yani gecen hafta kanama gordu kucuk bir alanda kan sulandiriciyla progestana devam et dedi korktum simdi

fiyonas canım sen de bilgilerini verirsen listemize ekleyelim seni de?
Son adet tarihi
Beklenen doğum tarıhı
Bebiş henüz çok çok küçük bişey olabilir kendimi çok kaptırmayayim diye dahil olmamıştım ama vereyim ben de :)

İlk Bebek,
Son adet tarihi 26 ekim
beklenen doğum tarihi 3 Ağustos
kese: 5+1

Saglik ocaginda sadece sali ve carsamba gunleri kan aldirma gunu. 2 gune kan verme durumunu yapabilmem icin (dunku 729 geldi) yarin baska yerden aldirmam gerekecek bu sefer labovatuar farkli oldugu icin degerler farkli hizla artis gosterirse kafam daha karisir diye dedi. Ayni yerde kan verebilmis olmak icin diyor yani. Ama yok ben dayanamicam sanirim yarin sabah gider baska hastanede test yaptiririm diye dusunuyorum.

Ben her gün veriliyor diye biliyordum anladım .bende dayanamazdım sanırım.Hayırlısı olsun hakkınızda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…