2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ben bu ara kahveden soğudum nedense illa bir türk kahvem olurdu aklıma bile gelmiyor ilginç

Ben düşüremedim valla.sabah akşam içiyorum kahve yine

Bebek için mecbur icmicez

Ben dün 3 bardak çay 1 bardak ihlamur bide bir sürü çikolata yedim çikolatada da varmış

Ne kadar kafein tüketimi yapılıyormuş burayı okuyunca farkettim bağımlılık yapıyor... İnsan vücuduna da zarar değil ki bebeğe Azıcık dişleri sıkın kızlar bebeklere gerekli olan vitamin emilimi olmaz bu kadar kafein icinde Bizden besleniyor yavrular sonuçta onların sağlığı şuan her türlü zevkimizden daha önemli diye düşünüyorum

Ben bu ara kahveden soğudum nedense illa bir türk kahvem olurdu aklıma bile gelmiyor ilginç
Keşke benim de aklıma hiçbir şey gelmese
Vallahi bence bu bir lütuf kıymetini bil
Ben gösterdin doktoruma kullanabilsin içeriği guzel dedi
Oo vitamin yönünden baya zengin bir takviye bu zararlı bir sey de yok içinde
Sormadan kullansam olmaz mı acaba

Ben dün 3 bardak çay 1 bardak ihlamur bide bir sürü çikolata yedim çikolatada da varmış
Çikolata da var kolada da var
Yiyip içerken onu hesaplamak lazım diyeceğim ama bebeğin nasibiyle alakalı ya cidden ben buna inanıyorum
Kafein sadece damarları büzerek bebeğe daha az kan gitmesine sebep oluyor
O yüzden fazla kafein tüketiminde düşük doğum ağırlığı görülüyor bebişlerde
Doğrudan bebişe bir zararı var mı bilmiyorum
Ben ikizlerde yine dikkat etmiştim ama günde 2 kahve 2 çay içiyordum en fazla bu kadar oldu napiyim
Bi de doktor kahveye haftada bir izin vermişti küfür gibi
2150-2160 gr doğdular 34.haftada
4 hafta daha durabilselerdi çok rahat 2700-2800 gr dolarlardı

4-5 aydır kullanıyorum.Folat depolarım dolu çıktı. Değerlerim gayet iyi maşallah. İlk kontrolde sordum sorun olmaz dedi. Bu adam MFK MEHMET FATİH KARSLI zaten kadın doğum doktoru kuzu, bence kullanabilirsin
Keşke benim de aklıma hiçbir şey gelmese
Vallahi bence bu bir lütuf kıymetini bil

Oo vitamin yönünden baya zengin bir takviye bu zararlı bir sey de yok içinde
Sormadan kullansam olmaz mı acaba

Bunları da gösterdim kullanıyorum diye. İçerikleri temiz istersen kullan dedi. Minera sayesinde baş ağrıma baybay dedim adendo da rahmin kanlanmasini artırıp düşük riskini azaltıyor kuzum Nosking

Eklentiler

• IMG_20221208_093925.jpg
    73,6 KB · Görüntüleme: 42
Ben çay kahve hiç sevmem, atanamamış öğretmenim bu arada sorunumu buldum sayende

Bunları da gösterdim kullanıyorum diye. İçerikleri temiz istersen kullan dedi. Minera sayesinde baş ağrıma baybay dedim adendo da rahmin kanlanmasini artırıp düşük riskini azaltıyor kuzum Nosking
Folatı kesin alcam da minera ve adenoyu sorarım canım
Bunda biraz daha rahatım kafa olarak çok şükür sadece hiç enerjim yok
Sabah 7de başlıyorlar aynı anda
Sonrası zaten yatana kadar koşuşturma
Battaniyeyi kafama kadar çekip öğlene kadar uyumak istiyorum
3 gün çalışıyorum 2 gün evdeyim
İse gidince de farksız günde 9 saat ders var
Bi de meslek lisesindeyim tahmin edersin zorluğunu

Kızlar kahve kokusuna bayılan ben günde bir tane içicem diye sabırsızlıkla bekleyen ben bugün kahve kokusundan tiksindim ve içemedim...
Darısı bana olsun o zaman.Aç karna kahve sigaraya ölen biri olarak sigarayı bıraktım ama kahveyi bırakamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…