2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İnşallah canım dualarım seninle ve burada bu konuda emek veren her bir kaderdaşımla

Teşekkür ederim. Eşim uyandırayım demiş beni rahat bırakın uyuyacağım demişim hiç bişey hatırlamıyorum hemşireler uyandır demiş zorla kaldırdılar yarın ararlar artık döllenme için herhalde ikinci adetinde gel dediler

Evet yarın ararlar sonra da günlük aramaya devam ederler embriyolar hakkında bilgi vermek için

Puko varsa hem ilaçlar hem o normal olabilir gecikme adet olmadan yumurtlama döngüsüne giriceksin demekki sen

2022 tüp bebek serüveni diye başlayıp doğal yolla gebe kalman yok mu ay ne güzel olur ya inşallah inşallah
Bu bir serüven işte nereye gideceği belli değil ve bu serüven içinde bir sürü şey yaşadım buda olursa şaşırmam beklemekten ve umud etmekten başka çare yok ama bu ayda kendimi acayip yordum ben içimden olacağı varsa da olmayacak diye geçirdim hep çok ağır kaldırıp ittirdim temizlik yaparken varsa yuh derim transfer de hapşırsak çocuğa bişey olacak diye korkarak yaşarken yani o yüzden çok umutlu da değilim ama umudumu kaybetmişte değilim ay çok şey bi haldeyim vallahi şuan bakalım hafta sonu bşze ne getirecek bilmiyorum göreceğiz

İnşallah en güzeli olur senin için

Merhaba kızlar transfer oldum bugün 5. Gün embriyosu 2 tane transfer edildi. Başım çok agrıyor parol alayımmı hemen yoksa dinleneyim mi sizce
Bana ağrım olursa parol alabileceğim söylenmişti. Hafif ağrı olunca artmasın diye başımı eşarp ile bağladım uyuyakalıyorum. İlaç kullanmadım. Davul gibi değil ise sen de bağlayabilirsin, faydasını gördüm

Kızlar merhaba şimdi doktordan geldik meğerse ikizmiş bizimki. İki kese iki kalp atışı duyduk. Çok değişik duygular içerisindeyim hem çok sevindim hem çok korktum. Rabbim kolaylıklar versin inşallah
Yaa ne güzel bir heyecan
Ben de dün tekrar kalp atışını duydum, keyfi yerindeymiş bebişin. Kalp atışı 140 üzerinde çıktı

Aaa arefe günü heee Güzel bir bayram hediyesi çoğunu hallettim ufak tefek alacaklar kaldı bayramdan sonra alıcam onları da
Hem de evlilik yıldönümümüz umarım en güzel hediye olur kalp atışı bize. Allahım isteyen herkese sağlıklı gebeliklwr nasip etsin inşallah en büyük duam

Ohh mis gibi ne güzel yaa bizim bi planımız yok doktorum git derse o an plan yapıcaz direk

Eylül gibi çıkabilirsiniz belki riskli dönemi atlatmış olur o zaman a önemli olan o gelsinde tatil bi şekilde planlanır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…