2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

ayyyy haydii maşallah, kucağına gelecek günleri sayasın inşallah, bir kaç ay sonra ardından geleyim haydi :)
Ayyy hadi inşallah. 9 gün sonra test dedi, öyle yatmadım da transfere yürüyerek indim, transfer oldu doktor wc gidebilirsin dedi kalktım wc gittim sonrada çıktık. İnşallah seninki de sağ salim olur

Bana ağrım olursa parol alabileceğim söylenmişti. Hafif ağrı olunca artmasın diye başımı eşarp ile bağladım uyuyakalıyorum. İlaç kullanmadım. Davul gibi değil ise sen de bağlayabilirsin, faydasını gördüm
Bana ağrım olursa parol alabileceğim söylenmişti. Hafif ağrı olunca artmasın diye başımı eşarp ile bağladım uyuyakalıyorum. İlaç kullanmadım. Davul gibi değil ise sen de bağlayabilirsin, faydasını gördüm 😊
Dayanamadım parol aldım 😒

Bu bir serüven işte nereye gideceği belli değil ve bu serüven içinde bir sürü şey yaşadım buda olursa şaşırmam beklemekten ve umud etmekten başka çare yok ama bu ayda kendimi acayip yordum ben içimden olacağı varsa da olmayacak diye geçirdim hep çok ağır kaldırıp ittirdim temizlik yaparken varsa yuh derim transfer de hapşırsak çocuğa bişey olacak diye korkarak yaşarken yani o yüzden çok umutlu da değilim ama umudumu kaybetmişte değilim ay çok şey bi haldeyim vallahi şuan bakalım hafta sonu bşze ne getirecek bilmiyorum göreceğiz 😂🤪
Kizlar 4 5 gundur karnimin alt kismi cok agriyor. Cok halsizim bu ay yumurtlama gunlerini degerlendirdik. Hamilemiyim diye düşünüyorum. Kolumu kaldiracak halim yok. Uzaniyorum öyle sadece

Ayyy hadi inşallah. 9 gün sonra test dedi, öyle yatmadım da transfere yürüyerek indim, transfer oldu doktor wc gidebilirsin dedi kalktım wc gittim sonrada çıktık. İnşallah seninki de sağ salim olur
zaten bütün doktorlar bangır bangır bağırıyor, bebeğe kan akışı olmalı tutunması için, çok iyi yapmışsın canım, sıkı sıkı tutunsun sana, hareketlerine dikkat ederek yatma ama normal yaşantında ol :)

Nasılsın? Tebrik ederim darısı başımıza❤️ Transferi nasıl yaptılar?
İyiyim şükür. Aşılama olduysan eğer aynı onun gibi bir işlem ben sanıyorum ki daha transfer edecekler doktorum bitti 9 gün sonra hayırlı sonucunu bekliyoruz inşallah dedi, koydunuz mu dedim evet kalkıp wc ye gidip giyinebilirsin dedi hiç yatmadım da transfer bitti hastaneden çıktık

X