2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Hayırlı olsun İnşallah pozitif sonuç alırsın. Miniğin sağlıkla tutunmuştur sana canım

Tünaydın kızlar. Eşim gece rüyasında kız çocuğu görmüş cuma günü kontrole gittiğimde bir teyzeden bir kolye ve bebek patiği almıştım hatta anneme de dedim bu kolye benim uğurum olsun transferde takıcam diye eve gelince eşimede söyledim o da gece rüyasında kız çocuğu görmüş boynunda da o kolye varmış kolyeyi istemiş galiba biri kız çocuğu da eşimi gösterip vermem bunu bana babam aldı falan demiş.

1 saat öncesinden yarım lt iç o yetiyor ama son dk içersen sıkışık olmuyor ben fazla sıkıştım diye bu sefer de bardak verdi 4 bardak boşalt dedi
Hahahah bu da iyiymis gercekten. Ya benim soyle bir problem var; idrar torbam normal insanlara gore kucuk (zaten rahmim de yarim ) o yuzden ben asiri hizli sıkışıyorum. Yani yarim litre su iceyim 20 dk sonra yerimde duramam
Ay vallahi bilemedim o kadar opusu, histereskopisi hicbirseye gerilmemistim su an sondaya ya da sıkısma konusuna gerildim benim idrar torbam kucuk oldugu icin cok hizli tuvaletim gelir ve sıkıstım mı da uzun sure tuvalet tutmakta cok zorlanirim sen yazinca simdi bi de transfer sonrasi cisimi tutarak yatmam mi gerekecek dusuncesi basti beni
Hay allahim bi yandan kendime guluyorum tek derdim bu olsun ama cok gicik bisi benim icin

Ahahhaha doktor da sıkışık olman gerekiyo dediğinde en büyük sıkıntı bu benim için diyorum ben de tutmakta çok zorlanırım 10 kere tuvalete giderim zaten onun korkusundan az su içtim zaten o yüzden de yeterli olmadı

Bende 1 bardak su içem 5-10 dk sonra 4-5 kere wc ye koşuyom normalde de su içen biri değilim zaten

Transferi de geçtim de şu idrar olayı korkutuyor beni. 1 bardak su içsem 4-5 kere wc ye giden insanım öyle nasıl dayancam birde çatalda
Valla o durumda hic akliniza gelmiyor tuvalet ihtiyacı cok idarara sıkışık olmaniz gerekmiyor aslinda bunlar guzel heyecanlar sonu guzel olsunn insallahh

Ay evet çok şükür yaa aşırı bunaldım aşırı yani artık sürekli bir koşturmaca bir iş bişey diyorum her işte hayır var yani belki de hamile olsaydım bu süreçleri çok çok daha zor geçirecektim her şey nasip kısmet..şimdi bi tatil yapayım vücut salsın kendini dinlensin şöyle belki tatil bebesi gelir mi diyorsun ahaha hiç sanmıyorum amaaynen valla bende kızlara bakmak için okuyuyp çıkıyorum..ohh ne güzel yapmışsın bende tatil dönüşü kalan günlerde o temizlik savaşına gireceğim.yaaa belki vardır beybiiinşallah vardır ya niyeyse sen de doğal yolla kalacaksın gibi hissediyorum ben:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…