2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kuzum kimyasal kaçıncı haftada oldu senin? Süreç nasıl ilerledi?üzmek istemiyorum seni ama merak ettim benim betam düştü de…😞😞
Transfer den sonra ki 8. Gün erken ve normal gebelik testinde pozitif i gördüm 9. Gün mide ve sağ yan ağrısından duramayıp acile gittim kanda pozitif gördüm ama enfeksiyon da çıktı aynı zamanda 18 çıkmıştı ilk değerim 2. Testimde 14 e düşmüştü canım Haziran 20 de kanamam başladı ve 11 gün sürdü tüm ilaçlarımı kestim beta düşünce zaten değerim çok yükseklerde çıkmadığı için tekrar bi beta testi istemedi doktorum bu ayda 3 gün geciktim öyle

Gecikince belki bir umut demiştim ama ne yapalım olmuyorsa olmuyor beceremiyoruz anam biz çocuk yapmayı 🤣
Ahahaha ben de böyle söylerim hep ama şeytanın bacağını kıracaz bak göreceksin sonra da önünü alamayacaz sürekli hamile kalmaktan bıkacaz korunma yollarına başvuracaz 😂😂😂

Ahahaha ben de böyle söylerim hep ama şeytanın bacağını kıracaz bak göreceksin sonra da önünü alamayacaz sürekli hamile kalmaktan bıkacaz korunma yollarına başvuracaz 😂😂😂
3 tane olsun 4 tane olsun umrumda değil vallahi daha 1 tane yi bile yapamadığım için korunmak falan hiç gerek yok 🤣🤣🤣

Vuran ile ilgili olabilir canım benim de vuran kişiye göre morarıyor ya da morarma olmuyor…başka ciddi bir sebebi olduğunu düşünmüyorum ama sağlıkçı bir yakının warsa için rahat etsin istersen sorabilirsin…
Acilde vurunmuştum canım. Eşimin yengesi, kuzeni falan var hemşire ama kimse bilmediği için soramadım malesef. Bugün doktor aricak gibi olmadı sorarım ama dediğin gibi bende düşünmüyorum ciddi bir şey olduğunu belki damara faaln denk gelmiştir

Deri altında kanama yapmıştır korkulacak bi şey yok. Bazen bende de morarıyo. Ya sert yanlış vuruluyor ya pamuğu tam bastıramıyorum bu sebeplerden olabiliyor. Endişelenmeni gerektirecek bi şey yok. Ama yine de istersen danış bi doktoruna için rahat eder 🌺
Bende öyle bişey tahmin ettim belki damara denk gelmiştir, acilde vurunmuştum zaten bugün doktorum aricak gibi olmadı sorarım bir

Yaptım ama bembeyaz bir sayfa kızlar çıkmadı bişey olurum o zaman 2-3 güne belki 😁
Hayırlısı olsun, bu zaten hesapta olmayan bi şeydi, her ihtimale karşı test yapmak mantıklı olacaktı. O yüzden moralini bozmaman iyi bence ❤️ Bakalım ilerleyen günlerde zaman ne gösterir. Önce sağlık 🧿💕

Transfer den sonra ki 8. Gün erken ve normal gebelik testinde pozitif i gördüm 9. Gün mide ve sağ yan ağrısından duramayıp acile gittim kanda pozitif gördüm ama enfeksiyon da çıktı aynı zamanda 18 çıkmıştı ilk değerim 2. Testimde 14 e düşmüştü canım Haziran 20 de kanamam başladı ve 11 gün sürdü tüm ilaçlarımı kestim beta düşünce zaten değerim çok yükseklerde çıkmadığı için tekrar bi beta testi istemedi doktorum bu ayda 3 gün geciktim öyle
Yaaa kuzum kıyamam😞gelmiş geçmiş olsun inşallahhhh sağlıkla en kısa zamanda pozitifi tekrar görmeni dilerim🤲🏻🤲🏻Sağlıkla devam eden bir gebelik nasip etsin Rabbim en kısa zamanda inşallahhhhh🤲🏻🤲🏻🤲🏻Benim 23. Gün betam çok düştü ama doktorum bişii söylemedi istirahat dedi sadece…endişeliyim biraz o yüzden sordum kuzum kusuruma bakma😞😞çok teşekkür ediyorum cewap werdiğin için🥰🫶🏻🌸😘inşallah kendiliğinden hamileliğinin sebebidir bu gecikme 🤲🏻🥰🌸😘🫶🏻

Yaaa kuzum kıyamam😞gelmiş geçmiş olsun inşallahhhh sağlıkla en kısa zamanda pozitifi tekrar görmeni dilerim🤲🏻🤲🏻Sağlıkla devam eden bir gebelik nasip etsin Rabbim en kısa zamanda inşallahhhhh🤲🏻🤲🏻🤲🏻Benim 23. Gün betam çok düştü ama doktorum bişii söylemedi istirahat dedi sadece…endişeliyim biraz o yüzden sordum kuzum kusuruma bakma😞😞çok teşekkür ediyorum cewap werdiğin için🥰🫶🏻🌸😘inşallah kendiliğinden hamileliğinin sebebidir bu gecikme 🤲🏻🥰🌸😘🫶🏻
Kimisinde çok yükseliyor ondan sonra düşmeye başlıyor benim gibi küçük değerlerden dönende oluyor rabbim hayırlısını nasip etsin hepimize inşallah herşey de vardır her zaman bir hayır inşallah sağlıkla devam eder gebeliğin 😊🤲♥️ normal bir gecikme sanırım test yaptım çünkü çıkmadı bişey 😊

Acilde vurunmuştum canım. Eşimin yengesi, kuzeni falan var hemşire ama kimse bilmediği için soramadım malesef. Bugün doktor aricak gibi olmadı sorarım ama dediğin gibi bende düşünmüyorum ciddi bir şey olduğunu belki damara faaln denk gelmiştir
Acilde yoğunluk olduğunda bazen seri hareket ediyorlar öyle bir durum olmuş olabilir…bunlar minik şeyler çok takılma Allah sağlıkla bebeğine kavuştursun inşallahhhh🤲🏻🤲🏻🤲🏻İnşallah bütün bu emeklere değer🤲🏻🤲🏻🫶🏻🌸

Eşim gibi konuşmuşsun 🤣🤣 o da diyor bu bir tutsun doğsun korunmak faaln yok ben araştırdım sonradan ilaçların etkisiyle oluyormuş artık kaç tane olursa falan diyor 🤣🤣🤣
Ama gerçekten öyle insan bu kadar şey yaşayıp uğraşıp didinip 1 tanesine bile sahip olamayınca olduktan sonra tekrardan aynı şeyleri yaşamaktansa oluyorsa olsun kafasında oluyor en azından şuan için tabi bebeğin ağlamaları masrafları gece uyutmamaları zorluklarını falan görünce 360 derece dönüp aman aman 1 tane Yeter de diyebiliriz 😄😄😄

Hayırlısı olsun, bu zaten hesapta olmayan bi şeydi, her ihtimale karşı test yapmak mantıklı olacaktı. O yüzden moralini bozmaman iyi bence ❤️ Bakalım ilerleyen günlerde zaman ne gösterir. Önce sağlık 🧿💕
Nasip kısmetten öteye gidilmiyor elimizden gelen herşeyi yaptıktan sonra gerisi taktiri ilahi demekten başka diyecek söz düşmüyor maalesef

Kimisinde çok yükseliyor ondan sonra düşmeye başlıyor benim gibi küçük değerlerden dönende oluyor rabbim hayırlısını nasip etsin hepimize inşallah herşey de vardır her zaman bir hayır inşallah sağlıkla devam eder gebeliğin 😊🤲♥️ normal bir gecikme sanırım test yaptım çünkü çıkmadı bişey 😊
Tabiki hayırlısını sağlıklısını versin Allahım 🤲🏻🤲🏻Olsun bu defa olmamışsa bir sonrakine inşallahhh Rabbim yeterki bizden çocuk sahibi olma umudunu almasın we sağlıkla hayırlısı ile evlat nasip etsin🤲🏻🤲🏻🤲🏻Çok şükür doğurma kabiliyetimiz hala war elhamdülillahhh🤲🏻🤲🏻🤲🏻Teşekkür ediyorum kısmet mevlam neylerse güzel eyler…🤲🏻🫶🏻🥰🌸

X